Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem, ponieważ MultiMedia w moim mieście zmieniły kanały nadające. Z tego co się orientuję, mogę wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji, ale w biurze mnie straszą, że jednak poniosę karę od upustów, które mi zostały udzielone. Moze ktoś się orientuje jak to w rzeczywistości powinno wyglądać. Dzięki z góry!

niestety [beep]two Multimedii nie zna granic;

samemu walczyć z MM ciężko ale od czego są instytucje konsumenckie;

zadzwoń do lokalnego rzecznika praw konsumenta to pomoże Tobie; porady jak i konkretna pomoc rzecznika są darmowe

http://www.augustowski.home.pl/index.ph ... Itemid=293

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no właśnie szkoda że urząd jakis się nie zajmie etc. A może ktoś wie do jakiego urzędu trzeba zgłosić tę sprawę, by ktoś się tym zajął, pomijam powiatowego rzecznika praw konsumentów! Co on może jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Państwa maila z dnia 2010-03-03 informujemy, że promocja na podwojenie prędkości jest aktualna, natomiast na terenie Torunia na chwilę obecną występuje awaria dotycząca podwojenia prędkości Internetu.

Problem jest nam znany i nasz Dział Techniczny pracuje nad jego usunięciem.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.




Z poważaniem

Dział Call Center
Multimedia Polska SA
Elżbieta Jankowska

 

Taką wiadomość otrzymalem z biura Multimedia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

u mnie net biega dobrze, ale miałem też z nim przypał, dzwonie i mowie ze łacze mi nie chodzi jak trzeba, trwało to 30min. zanim rozmowa dobiegła końca, zapisał adres powiedział, że zgłosi do działu technicznego. Potem za jakieś 3 tyg. dzwoni i mówi koleś, że ciągle naprawiają problem etc. przy czym łacze już na drugi dzień biegało normalnie. Niezły muszą mieć tam bałagan!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył, że od 10.03.2010 "awarii uległ serwer dtv" i jest czarna doopa? To jakaś masakra. Nawet w telefonicznym BOK nagrali informację i już nie chcą się tłumaczyć kiedy naprawią, tylko automat gada o awarii i tyle. Jak dla mnie skandal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Moze mi ktos doradzic jaka brac kablowke analogowa czy cyfrawa i jak to wyglada koszty itp. i dodatkowo neta. Jaki warto wybrac pakiet nie za drogi. Pisze w imieniu mojego brata. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety świętą prawdą jest, że kablówki mają w miarę dobrą ofertę tylko tam, gdzie jest duża konkurencja.

Druga sprawa, to jeżeli analog nie zostanie rozdzielony z cyfrą to moim zdaniem szkoda przepłacać za taką zabawę i lepiej zainwestować w antenę sat.

W tej chwili to kablówki najlepszy mają internet (stosunek cena/prędkość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Czy nie majac podpisanej umowy na pakiet TV mozna podpisac umowe na internet, moj brat sobie zalozyl CP ale by chcial neta z multimedi (ma lacze multimedi w domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem ! Otóż o właśnie zaczęła się MULTILIGA na C+ i ten [beep]ny dekoder pokazuje mi na C+ C+Film oraz C+Sport "Problem Techniczny:brak sygnału" działa tylko C+sport2l.Czy to tylko u mnie ?

 

Edit.Problem się na szczęście sam rozwiązał :) Już wszystko śmiga ale byłem lekko przerażony bo od 15 nie miałem tych trzech programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...