Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, Discovery World pozostalo, ale dzisiaj rano MM zrobili mi niespodzianke..mysle, ze nie tylko mnie...i w miejsce Polsatu SPort wlaczyli Polsat Cafe...przeciez to jest skandal!!!!! Nie ma Eurosportu...jeszcze jakos to przebolalem, bo jestem fanem zuzla i na pewno lepiej mi jest ogladac tvp sport...ale PS to juz jest przesada...zwlaszcza ze zostawili PSE... wie ktos cos na ten temat?....juz nie wspomne..ze od nowego miesiaca jest podwyzka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie drogo, ja w Tarnowie za pakiet: tv cyfrowa, tv analagowa i internet place lacznie 19 zl.

 

:woot: To u mnie w Przeworsku sam pakiet "KOMFORT" kosztuje 58,99 zł... :x Z ulga 15% przy umowie na rok to i tak wychodzi 50 zł.

 

A jak to jest z cyfrowka? Ma byc do konca roku u nas... Pytalem sie niedawno w biurze oblsugi i dekodery beda w cenie abonamentu, a zapomnialem sie zapytac jak to by bylo gdybym chcial miec tak jak obecnie sygnal na 2 telewizory.

Drugi dekoder pewnie trzeba bedzie wykupic? Ile taki by kosztowal mniej wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

obiecałem więc dodaję:

multimedia_szczecin2.jpg

oryginał [większy] pod adresem: http://www.demolek2.yoyo.pl/images/multimedia_szczecin.jpg

 

proszę zwrócić uwagę jak się w Multimedia Polska traktuje abonentów opłacających abonament RTV :brawo: :

kanały w pakiecie podstawowym - TVP 1, TVP 2, TVP 3, TV Polonia

kanały w pakiecie rodzinnym - TVP Kultura

kanały w pakiecie komfort - TVP Sport.

 

A gdzie pozostałe kanały misyjnej TV opłacane po części z abonamentu RTV?

Na moje pytanie dlaczego pakiet podstawowy kosztuje ponad 20 zł dowiedziałem się że TV jest luksusem obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...