Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz w MM wedlug ostatniej promocji ceny za Internet sa takie:

1 Mb - 49 zl, 2 Mb - 54 zl i 6 Mb za 59 zl.

Czy zeby korzystac z tej promocji musze byc abonentem pakietu komfort ? Bo mysle nad rezygnacja z TV natomiast jestem zainteresowany tym Internetem, tylko zeby sie nie okazalo ze po rezygnacji mam placic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Takie info otrzymałem co do cyfrowej tv w dębnie :( Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W nawiązaniu do maila z dnia 2009-12-23 dotyczącego dostępności telewizji cyfrowej w Dębnie z przykrością informujemy, że na tę chwilę nie posiadamy informacji o terminie wprowadzenia tej usługi. Zapewniamy, że nam też bardzo zależy na jak najszybszej rozbudowie naszej infrastruktury pod tę usługę , jednak mając na uwadze najwyższą jakość cały czas nad tym pracujemy. Specjalnie dla Państwa, zapytanie przesłaliśmy jednak do Działu odpowiedzialnego za Inwestycje - jak tylko otrzymamy informacje natychmiast je Państwu przekażemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie C+sport2 to najlepsza wiadomość od dłuższego czasu w MM.Jako kibic Realu i ligi hiszpańskiej wściekałem się jak [beep]a za każdym razem gdy mecze tej ligi były pokazywane na tym kanale ale teraz już na szczęście tego problemu nie ma :)

 

Co do sportowych programów polsatu to przeżył bym je gdyby dodano jeszcze Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ten eurosport2 z bundesliga:D wreszcie tez sie pojawi, dzwonilem do nich kiedys o to pytac sie i powiedzieli ze narazie nie moga nic mowic ale skoro dogadali sie do eurosport i hd to i na 2 szansa jest dla mnie tvp sport to super sprawa bo bede mogl ogladac wyjazdy mojej Unii w extralidze zuzlowej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z listy kanałów wynika że HD już wprowadzili do IPTV;

http://www.multimedia.pl/object.php/act ... ffa4328f1b

ciekawi mnie tylko jaka jakość będzie tych programów HD?

jeśli ADSL2+ wprowadzili to dadzą radę; jak będzie tak jak w Dialogu gdzie HD leci po ADSL-u zwykłym to śmiech na sali;

IPTV cenowo całkiem dobrze się prezentuje w porównaniu do DTV; ale do DTV dochodzi tv analogowa, która koszty robi i problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Mam taki problem, ponieważ MultiMedia w moim mieście zmieniły kanały nadające. Z tego co się orientuję, mogę wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji, ale w biurze mnie straszą, że jednak poniosę karę od upustów, które mi zostały udzielone. Moze ktoś się orientuje jak to w rzeczywistości powinno wyglądać. Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...