Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzilo im o kanaly wlaczane do analogu: Zone Romantica, Zone Club, Sportklub +, National Geographic. Z tego co wiem, sa one juz na DTV, wiec nie ma sie czym podniecac ;) Discovery World znika z analogu 1 sierpnia a w jego miejsce bedzie Hallmark. Na DTV beda oba kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo im o kanaly wlaczane do analogu: Zone Romantica, Zone Club, Sportklub +, National Geographic. Z tego co wiem, sa one juz na DTV, wiec nie ma sie czym podniecac ;) Discovery World znika z analogu 1 sierpnia a w jego miejsce bedzie Hallmark. Na DTV beda oba kanaly.

Chcesz powiedzieć że te kanały będa w kablówce analogowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to zależy jaką masz podpisaną umowę. Nie wiem z jakiego powodu zrywasz umowę, ale jest coś takiego, że jeśli robisz to bo, np. zmienili Ci kanały, a Ty nie godzisz sie na ich zmianę, to według prawa możesz zerwać umowę bez konsekwencji. W praktyce może być różnie, ale warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucassinho...a co się stało, że tak wyskoczyłeś z tym zrywaniem umowy? ;D ja też nie przepadam za nimi..ale w gruncie rzeczy..czekam na ciekawe oferty z telewizji cyfrowej Multimedia...ostatnio proponowali mi cyfrówkę za dodatkowe 10 zl...wiec...moze moze ;D poczekam jeszcze troche...nie bede przeplacal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu moje 2 poprzednie posty zostały usuniete napiszę więc jeszcze raz:

Chcę z nimi zerwać umowę ponieważ chciałbym przejść do Cyfrowego polsatu poniewaz maja tam interesujaca mnie oferte 2 pakiety 62 zl razem montaz anteny w promocji 2 zl :) Multimedia od dłuższego czasu działa mi na nerwy usuwając kanały ze swojej oferty i wstawiając zamiast nich jakieś buble...Postawcie się na moim miejscu kiedy mając w domu 2 telewizory telewizja satelitarna odpada (zazwyczaj za drogie pakiety u operatorów lub brak tzw. multiroomu) oraz nie posiadając żadnej alternatywy (multimedia jest jedyna w mojej okolicy). Cóż człowiek jest wtedy w kropce Zwłaszcza kiedy usuwają lub zmieniają kanały.

Wcześniej liczyłem że jakiś większy operator ich przejmie( UPC, Vectra czy też cokolwiek innego ) Swoje zapytanie kieruję tym że słyszałem o zamienieniu Discovery World z Hallmark Channel i podobno można odejść bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Wyłączyli pakiet Film.

2. Szkoda, że bardzo ciężko wypowiedzieć z nimi umowę. Oni je tak konstruują, żeby nie można było ich wypowiadać. Działa to tak, że umowa jest na zasadzie promocji, a skoro to promocja, to rób co chcesz, bo nie wypowiesz im tego... Jeszcze wydzwaniają z pytaniami o zadowolenie z ich usług. Litości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...