Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba prawda, co zazwyczaj ludzie piszą o traktowaniu już złapanych klientów w MM. Mam np. pakiet Dom w IPTV w promocji i chcę przejść na droższy Komfort. Okazuje się, że nie mogę :) To pytam jakie są opłaty wstępne gdybym zerwał umowę i podpisał nową bo znikają Polsaty to mam taką możliwość. I tak pierwsze co słyszę w odpowiedzi to wysokość kary umownej.... Eh...

 

 

Nawiasem mówiąc pakiet Komfort w IPTV ponoć kosztuje w promocji na rok 10 zł i po roku można wypowiedzieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie od niedawna korzystam z usługi DTV i sprawa wygląda średnio poza kanałami HD to reszta słabizna pixeloza na maksa no może sprawa wygląda lepiej jeśli chodzi o 16/9 domo, kuchnia tv czy od czasu do czasu mini mini. Mam nadzieje, że w przyszłości zrobią z tym porządek chyba, że nie zależy im kompletnie na jakości, a tym bardziej na klientach. Co do polsatow sportowych w sumie poza ligą mistrzów siatkówka nie ma ostatnio nic ciekawego, a eurosport ma jednak swoją renome, a nsport to liga mistrzów (oczywiście jedynie oba kanały interesują mnie w wersji HD, które znajdą się w dodatkowym pakiecie sport, ale mimo wszystko skusze się). Jedyny plus to taki, że zaczynają powoli uzupełniać ofertę DTV kanałami z analogu:). Wczoraj pojawiło się u mnie discovery science, discovery travel & living, animal planet, planete, viasat history, comedy central. fashion tv i cnn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odrazu zaznaczam za nie jestem abonentem MM,moj tata mieszka w Nowym Dworze Gd. nie ma tam MM cyfrowej jest tylko analog posiada telewizor panoramiczny i nie rozumie dlaczego na kanalach typu tvn24,alekino czy tvn turbo ma pasy na dole i gorze ekranu dodam ze w telewizorze ma zaznaczona opcje 16:9 z kad ten obraz?czyzby w dekoderach na stacji czolowej ktos nie przestawil z trybu 4:3 na 16:9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Świdnicy nie ma już polsatów sport ,extra ,Polsat 2,niestety :oops::oops::oops:

U mnie jak zwykle nie spieszą się ze zmianami

 

No i dobrze ze się nie spieszą ,zabierają świetne kanały zwłaszcza Polsat sport a dają słabe nsport i Eurosport.(foxlive jeszcze zniose),zamiast Eurosportu mogli dać już Eurosport 2 albo sport klub.Multimedia coraz gorsza !!

Mnie ta zmiana jak wcześniej już pisałem cieszy.Na Eurosporcie jest dużo więcej dyscyplin niż na polsatach ,nSport ma Ligę Mistrzów,na razie trochę mało ale liczę żę wzbogacą swoją ofertę po wejściu do kablówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Eurosport to bardzo dobry kanał i jego dołączenie jest ogromnym plusem. Tylko czemu od razu rezygnować z Polsatów ? Jakoś w innych kablówkach są Eurosporty, Sportklub i Polsaty, więc dla mnie to nie jest żaden argument. Kiedyś to dodawali kanały, a nie zastępowali je... Póki co jeszcze nic nie pozmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czym różni się pakiet DTV komfort od pakietu IPTV komfort? Co lepiej wybrać?

Wiem, że przy pakiecie DTV komfort opłaty wynoszą:

- 60 zł za pakiet komfort analogowy (obowiązkowa opłata)

- 10 zł za dostęp do DTV (obowiązkowa opłata)

- 24 zł za pakiet komfort DTV.

Z kolei opłata za pakiet IPTV komfort wynosi 47,90 zł. Czy przy pakiecie IPTV też trzeba obowiązkowo dopłacać comiesięcznie za kanały analogowe (60 zł) i dostęp do kanałów cyfrowych (20 zł), czy też te opłaty nie są obowiązkowe w tej wersji?

Czy jakość kanałów DTV i IPTV jest taka sama na telewizorze LCD?

Mógłby ktoś odpowiedzieć na te pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPTV jest rozpowszechniany w sieci telefonicznej, w sieci kablowej jest DTV;

do pakietu IPTV nie trzeba nic dopłacać;

jakość kanałów DTV i IPTV jest taka sama na telewizorze LCD - jest zawsze do [beep]; jak masz LCD to omijaj MM z daleka;

więcej opinii o jakości DTV na forum HDTV

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread ... 3&page=437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie od niedawna korzystam z usługi DTV i sprawa wygląda średnio poza kanałami HD to reszta słabizna pixeloza na maksa no może sprawa wygląda lepiej jeśli chodzi o 16/9 domo, kuchnia tv czy od czasu do czasu mini mini. Mam nadzieje, że w przyszłości zrobią z tym porządek chyba, że nie zależy im kompletnie na jakości, a tym bardziej na klientach. Co do polsatow sportowych w sumie poza ligą mistrzów siatkówka nie ma ostatnio nic ciekawego, a eurosport ma jednak swoją renome, a nsport to liga mistrzów (oczywiście jedynie oba kanały interesują mnie w wersji HD, które znajdą się w dodatkowym pakiecie sport, ale mimo wszystko skusze się). Jedyny plus to taki, że zaczynają powoli uzupełniać ofertę DTV kanałami z analogu:). Wczoraj pojawiło się u mnie discovery science, discovery travel & living, animal planet, planete, viasat history, comedy central. fashion tv i cnn.

Wreszcie większa oferta,wczoraj się doczekałem dołączenia w/w kanałów ale w końcu są:)Czekam jeszcze na Rebel TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...