Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja dostalem dzis taka ultke z ktorej wynika ze od 1 stycznia za polsat sport, polsat sport extra i polsat 2 wlaczal eurosport, nsport i sport klub, a za polsat sport hd ma byc jakis pakiet sport w ktorym bedzie eurosport hd, nsport hd i sportklub+ nie wiem tylko co z eurosport2?? wiecie moze cos na ten temat czy to jest np juz oczywiste ze jak jest eurosport 1 o i 2 bedzie czy raczje nie?? nizej wklejam foti tej ulotki.

 

dsc00550.jpg

 

dsc00551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, dzwonilem wlasnie do biura multimedi i powiedzili mi w ten sposob ze za polsat sport bedzie nsport za polsat sport extra bedzie eurosport a za polsat 2 bedzie fox live wiec przypuszczam ze za polsat sport hd bedzie nsport hd a do tego w ofercie hd eurosport hd i tam tez sportklub+ na chile dzisiejsza maja byc te 3 kanaly ktore na pocztku wypisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nsport nie ma nic ciekawego po za liga mistrzów to jest plus ,ale w eurosport to kompletna klapa mało ciekawych rzeczy tam jest

Już wszystko jasne (niestety_Jest to info oficjalne )

Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Państwa maila z dn. 2009-12-14 informujemy, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Multimedia Polska usunięte zostaną kanały :

 

Polsat 2 ogólnotematyczny program z licznymi powtórkami seriali emitowanych w Polascie1, TV shop, konkursy interaktywne i inne programy (głównie powtórkowe),

 

Polsat sport - program sportowy z transmisjami sportów drużynowych min siatkówka, Piłka nożna oraz innymi dyscyplinami, wyścigi samochodowe, BOKS i inne sporty walki,

 

Polsat Sport Extra; program sportowy z dużą ilością piłki nożnej (powtórki meczy.) oraz sportami walki (gale bokserskie),

 

 

W miejsce usuwanych programów w Multimedia zostaną wprowadzone:

 

Fox Life - kanał filmowy prezentujący najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. Kanał FOX Life stworzony został specjalnie na potrzeby polskiego rynku, program nadawany jest przez 21 godzin dziennie w polskiej wersji językowej. co miesiąc nowe, znane i lubiane na świecie seriale i programy, w ofercie FOX Life 80% stanowię seriale, 20% to programy o charakterze rozrywkowym typu reality show. Na FOX Life prezentowane są takie tytuły jak:Desperate Housewives - Gotowe na wszystko,Ugly Betty Brzydula Bettyoruszający ;Gnatomy - Chirurdzy, nieprwalny Ghost Whisper211; Zaklinac;Mad221; or2;Mental na całym śwbiordy popularności.

 

 

 

Eurosport jeden z najpopularniejszych programów sportowych. W ramówce znajdziemy relacje z największych imprez sportowych Tenis, Piłka Nożna (puchar narodów Afryki i inne), Snooker. Znakomite relacje ze sportów zimowych w tym Biathlon, Jazda Figurowa. Jest tam także sporo lekkiej atletyki, pływania. Program przekrojowo i profesjonalnie prezentuje dyscypliny sportowe, które zaspokoją większość gusta kibiców sportowych. Najważniejsze wydarzenia sportowe roku (w 2010 olimpiada w Vancouver) zawsze goszczą na antenie Eurosport.

 

 

 

nSport firmowy program sportowy platformy cyfrowej N. Wizytówką programu są mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. W programie znajdziemy również transmisje z innych popularnych sportów NHL, NFL, Davis Cup. To także cały szereg serwisów informacyjnych i świetnych programów publicystycznych traktujących o sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem paczki kanałów premium Canal+ i wszystko byłoby ok gdyby nie to ,że brakuje w niej Canal+Sport2.Ich konsultanci nigdy nie wiedzą dlaczego nie ma tego programu i czy kiedykolwiek będzie w ofercie.Wszystkie większe kablówki posiadają ten kanał i tylko ten fakt ,że nie mogę przejść do takiej ponieważ na moim terenie brak jest jakiekolwiek konkurencji powoduje ,że wciąż czekam na ten program w MM.Jeśli posiadacie więcej informacji na temat tego kanału w MM to byłbym zainteresowany każdą informacją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam C+ w multimedia i niejednokrotnie pytałem się ich o brak C+sport2.Oczywiście nigdy nie otrzymalem jakiejś sensownej odpowiedzi.Podobno jest tak że C+ udostępnia kablówkom sygnał C+sport2 dopiero po przekroczeniu jakiegoś progu abonentów C+ w danej sieci a multimedii nie udało się jeszcze go osiągnąć. Nie mam pojęcia czy to prawda ale taką informację gdzieś tam wyczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak że C+ udostępnia kablówkom sygnał C+sport2 dopiero po przekroczeniu jakiegoś progu abonentów C+ w danej sieci a multimedii nie udało się jeszcze go osiągnąć. Nie mam pojęcia czy to prawda ale taką informację gdzieś tam wyczytałem.

ludzie nie bądźcie aż tacy naiwni;

dużo mniejsze kablówki jak i te dopiero startujące mają C+sport2, to że nie ma go w Multimedii to tylko i wyłącznie jej decyzja; żydki przyoszczędzają na prawach autorskich a klientów kroją jak za pełny pakiet ot cały myk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robią z tym usuwaniem PS i PS Extra. Nie wiem w ogóle jak można porównywać nsport z takimi kanałami. Ciekawe gdzie teraz będę oglądał piłkę ręczną i siatkówkę. :/ Jakoś w innych kablówkach może być i PS i Eurosport, tylko nie w MM. Nawet ostatnio puścili na PS Extra ligę ukraińską czy włoską, ale przecież można teraz oglądać powtórki na nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest tak że C+ udostępnia kablówkom sygnał C+sport2 dopiero po przekroczeniu jakiegoś progu abonentów C+ w danej sieci a multimedii nie udało się jeszcze go osiągnąć. Nie mam pojęcia czy to prawda ale taką informację gdzieś tam wyczytałem.

ludzie nie bądźcie aż tacy naiwni;

dużo mniejsze kablówki jak i te dopiero startujące mają C+sport2, to że nie ma go w Multimedii to tylko i wyłącznie jej decyzja; żydki przyoszczędzają na prawach autorskich a klientów kroją jak za pełny pakiet ot cały myk

Napisałem cytuję:"Nie mam pojęcia czy to prawda..." takze nie wmawiaj mi że jestem naiwny ok.? :smile: A co do tego progu może chodzi o % ogółu abonentów kablówki? Zaznaczam że to tylko takie gdybanie... Nie wiem tylko co Żydzi mają do tego..pewnie jak otwierasz lodówkę też ich tam widzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem cytuję:"Nie mam pojęcia czy to prawda..." takze nie wmawiaj mi że jestem naiwny ok.? :smile: A co do tego progu może chodzi o % ogółu abonentów kablówki? Zaznaczam że to tylko takie gdybanie... Nie wiem tylko co Żydzi mają do tego..pewnie jak otwierasz lodówkę też ich tam widzisz...

czy ja napisałem Tobie, że jesteś naiwny; użyłem zwrotu „nie bądźcie aż tacy naiwni” - to nie jest to samo; nie napisałem tego aby kogoś obrazić, ale jeśli czujesz się obrażony to przepraszam;

spieranie się o to czy próg jest wyznaczony ilościowo czy procentowo jest dla mnie bez sensu z uwagi bezsens samego założenia;

najwięcej udziałów w Multimedii mają panowie Ygal Ozechov oraz Tomek Ulatowski

http://www.jewishmuseum.org.pl/sponsor. ... 10&lang=pl

a „żydki” to nie tylko określenie narodowości ale też potocznie cecha charakteru; akurat w tym przypadku i to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a „żydki” to nie tylko określenie narodowości ale też potocznie cecha charakteru; akurat w tym przypadku i to i to

Akurat średnio mnie interesuje jakiej narodowości są właściciele Multimedia ale jeżeli "żydki" to według ciebie cecha charakteru, to w takim razie taka "cecha charakteru" jak "polaczek" z różnymi przymiotnikami też ci pasuje? A przepraszać nie masz mnie za co , bo w moim poście był emotikon z którego wynikało że określenie "naiwny, naiwni.." traktuję z przymrużeniem oka. Z mojej strony EOT. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...