Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

O ile dobrze pamiętam, to ten kanał kiedyś już był Multimedii, tylko go wywalili, a teraz go przywrócili spowrotem, ciągle tylko te zamiany :/ . Ja również przyuważyłem, że jakość tego kanału jest fatalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam panowie.czytam posty na temat Zone Romantica, Zone Club, Sportklub +, National Geographic .mieszkam w koninie mam tv analogowa i cyfrowa pakiet komfort.jesli dobrze mysle kanal sportklub jest dostepny tylko w pakiecie sport w da tv cyfrowej.

Sportklub dotępny jest w pakiecie komfort.To Sportklub + jest dostępny w pakiecie sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dębnie Multimedia nadal nie potrafi się dogadać odnośnie udostępnienia pętli TP dla stacji czołowej w celu udostępnienia internetu juz ponad pół roku zablokowana jest możliwość podpisania umowy w BOK-u w Gorzowie na Kosynierów nadal odpowiadają że TP nie chce w żaden sposób współpracować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za problem (przy Eurosporcie) włączyć Eurosport 2 ... oraz Orange Sport Info (tam jest więcej sportu niż na N-ce) ok...lubie czasem pooglądać programy publicystyczne związane ze sportem...reportaże itp..ale to nie znaczy..że ma to zajmować 95% ramówki...na żywo..jest tylko LM i Porsche.. błagam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to sobie otwarcie powiedzieć ! Multimedia to najgorsza kablówka w kraju ! Oferta jest żałosna a cena za te [beep]iane kanały z kosmosu.

 

My nie potrzebujemy Hallmarków,Universal Channel czy innych [beep]ianych kanałów których i tak się nie ogląda.Dla mnie to te Nsport też mogą skasować.Ja chcę kanały sportowe Polsatu,Eurosport2,Orange Sport Info ! Nie mówię że mają włączyć wszystkie te kanały ale 2 z nich to jest mus.Nie wiem czy ktoś z MM czyta to forum ale zrozumcie że w każdej tv analogowej najważniejsza dla abonenta(faceta) jest oferta sportowa.Na szczęście w DTV mam C+Sport i C+Sport2 więc jakoś potrafię egzystować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nigdy się nie doczekamy C+ GOL.

Wszedł nowy cennik DTV. Pakiet w Komfort w analogu + Komfort DTV + Film DTV + Sport DTV + Kids DTV + HD DTV przy umowie na 12 miesięcy za 49,90 zł. W wersji z dekoderem PVR to samo kosztuje 69,90 zł. Pakiety Film, Sport, Kids przez dwa miesiące kosztują 30 groszy, później rzekomo możemy zrezygnować z nich. Pakiet HD przez miesiąc jest darmowy, później można zrezygnować.

Sam dekoder PVR kosztuje 69,90 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w tamtym tygodniu widzialem nowy cenik.dzis dostalem maila od bok :

 

Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

 

W odpowiedzi na Pana maila z dn. 2010-09-15 dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą.

 

Na tą chwilę nie jesteśmy w stanie zapewnić, czy kanał Eurosport2 oraz c+gol zostaną wprowadzone do naszej oferty oraz czy pojawią się w najbliższym czasie inne nowe kanały.

 

Niemniej jednak ze względu na duże zainteresowanie naszych Abonentów zmianami w ofercie Pana zgłoszenie przekazujemy do Departamentu Marketingu i Produktów. Dział ten jest odpowiedzialny za tworzenie ofert promocyjnych oraz programowych.

 

Zapewniamy, że mając świadomość zaufania jakim nas Państwo obdarzyliście, jak również starając się być konkurencyjni na rynku, dokładamy wszelkich starań aby oferta programowa była wzbogacana o nowe ciekawe kanały.

O ewentualnych zmianach zapewne zostanie Pan o tym poinformowany poprzez ulotki, bądź prowadzoną akcję promocyjną.

 

Liczymy na Pana wyrozumiałość i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli przekazać satysfakcjonującą informację dotycząca naszej oferty programowej.

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co mam zrobić...

Kończy mi się umowa na Pakiet BASIC DTV. Chciałem definitywnie skończyć z ich ''cyfrówką'', jednakże jak się okazało placilbym wtedy 63 zł za SAMĄ KABLÓWKĘ , a gdybym pozostał w DTV płaciłbym starą cenę + dostałbym wielofunkcyjnego pilota :lol2: . Ceny byłyby porównywalne jednakże w przyszłości po zakończeniu umowy na kablowke mialem zamiar przeniesc sie na satelite. Co robić? Dodam że obie umowe są na oddzielne co utrudnia ogólnie sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...