Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W piątek rozpocząłem długi proces negocjacyjny z Multimedią. Na razie przez infolinię. Póki co to słabo, zeszli mi z ceny o 25 złotych z tego co ma. 20 złotych za telewizję cyforwą a 5 złotych na HBO. W poniedziałek drugi etap, czyli pismo z wypowiedzeniem. Zobaczymy, jak zareagują. Chciałbym zejść do poziomu maksymalnie 170, za to co obecnie posiadam. Jak myślicie mam szansę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak.pisze Draco za ta kwotę możesz mieć dodatkowo pakiet HD + Cinemax i Filmbox.Oraz rachunek o okolicach 150 pln.

No to jeszcze lepiej, zapomniałem dodać w podpisie, że mam PVR i Internet za 59, który skończy mi się rok później niż TV. Dlatego liczę na maksymalne zejście do 170 zł. Chyba, że obniżą mi jeszcze internet, i jakiś aneks do tego zastosują. Jeśli chodzi o wzór wypowiedzenia, to jakiegoś specjalnego się nie stosuje. Wystarczy dobrze go zredagować i dać im do myślenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

Postarajcie się słać regularnie prośby o brakujące kanały z oferty, najlepiej e-mailem. Im więcej będzie takich osób, tym zmiany nastąpią szybciej.

 

Myślę, że Discovery Sience HD nie jest kanałem pierwszej potrzeby. Istotniejsze są braki w premium (Cinemaxy HD, 2 brakujące FilmBoxy), 2 główne informacyjne w HD (+TV Republika dla niektórych), TV Puls HD, TVN 7 HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD oraz MGM HD. Reszta to drugorzędna sprawa, rzadziej oglądana. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, Multimedia zmieniła częstotliwości niektórych kanałów (TV4, Polsat i TVN) w analogu na niższe. Ostatni raz, kiedy to zrobili, to pojawiły się u mnie brakujące kanały HD w ofercie cyfrowej DTV. Czyżby teraz też miałoby się coś nowego pojawić?

 

e9cc1b345b70.jpg

 

Nie sugerowałbym się napisem, że chodzi o internet - poprzednio też był taki komunikat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...