Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@asdfg Ja niekorzystam ale u mnie sąsiadka i kuzynka ma modem Cisco - tak on wygląda http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 162488883f

Jest to oddzielna umowa na 12 miesięcy, na Internet umowa swoją drogą a na modem swoją drogą, aktywacja jednorazowa 30 zł, a miesieczna oplata w promocji 8 zl.

Nie prościej kupic za około 100 zl router i polaczyc go kablem z modemem Multimedii? Taniej, niewygoda tylko taka ze dwa modemy i ze dwa modemy podlaczone do pradu. Ale to już Twój wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425:

Odpowiadając na to, ograniczę się tylko: A co to ma wspólnego z tematem? ;) Wkurzyła mnie ta jego niby subtelna sugestia i tyle. :P

 

Wracając do czatu... Trochę go przetestowałem i stwierdzam, że jest niewiele pomocny. Odpisująca osoba orientuje się gorzej niż ci z infolinii, a nawet od osoby z Facebooka. Znając życie, czat to będzie 'żłobek' przed ostatecznym rzuceniem na głęboką wodę. Czyli zabawa dla nowych z callcenter, żeby nabrali doświadczenia bezpośredniego kontaktu z klientem, przed pójściem na telefony. ;) Moja rozmówczyni poległa pod naporem pytań i sobie odeszła. :)

 

@asdfg:

Ja testowałem ten ich router Cisco. Na moje potrzeby okazał się za słaby i zbyt podatny na zakłócenia. W ogrodzie, latem miałem sygnał na granicy odbioru i czasem zrywało połączenie. Dlatego wziąłem z powrotem ich normalny modem, i kupiłem własny porządny router i AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mirolop. Owszem rozważam także tą drugą opcję ponieważ nie chciałbym wpaść w oddzielną umowę na sam router. W każdym bądż razie zadzwonię do boku i zobaczymy co mi powiedzą bo tak jak pisałem umowa na internet i tv kończy mi z upływem marca i jeśli zaproponowaliby mi jakieś rozsądne warunki na jej przedłużenie + wifi wszystko na jeden okres to byłoby ok. Dam znać jak to się rozwinie. Pozdrawiam.

 

Ja korzystałbym z niego tylko w kilku pomieszczeniach ponieważ mieszkam w bloku dlatego być może by wystarczył. A jaki router polecacie przy ewentualnym zakupie? Oczywiście za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuron masz to po wysłaniu wypowiedzenia? Jeśli tak to kiedy się do Ciebie odezwali i przy której rozmowie zaproponowali Ci tą cenę? Ja właśnie jestem po rozmowie z działem utrzymania klienta do którego mnie przekierowano gdy wspomniałem o wypowiedzeniu które jak się okazało mam czas złożyć do końca stycznia i zaproponowano mi Maxbox + 12MB + router wifi przy umowie na 12 miesięcy za 96zł (jakoś szczególnie mi nie zależy na pakietach premium). Nie podjąłem decyzji i jak patrzę na Wasze wpisy to chyba jednak pójdzie to wypowiedzenie bo co prawda cena jest o 4zł niższa niż na obecnej umowie (bez wifi) to jako wieloletni abonent chyba w końcu muszę przejrzeć na oczy. O tym co mi proponowano zanim przełączono mnie do w/w działu szkoda nawet wspominać. Dlatego będę wdzięczny za parę słów z Waszej strony jak wyglądały negocjacje po wysłaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wysłałem wypowiedzenie ,po tygodniu dostałem pismo ze moje wypowiedzenie otrzymali.Następnie dostałem telefon z nową propozycją którą wysmialem i podziekowalem.Kolejny telefon dostałem po kilku dniach od pierwszego,kobitka coś tam się produkowała ale nie zadowalaly mnie te warunki.W końcu powiedziałem jej co chcę i ile mogę płacić.Zgodziła się na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ryszard48:

Czego nie rozumiesz w zdaniu "nie zaobserwowałem przycięć na Eurosporcie"? Zamiast ironizować, może byś łaskawie napisał, jak konkretniej się objawia twój problem? Nie lepiej napisać bezpośrednio na ich adres e-mailowy, albo profil FB? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam na kanale 110 galę KSW, mimo że nie zamawiałem do niej dostępu. Na infolinii mówili że mam PPV wyłączone to dlaczego świeci? Też macie odkodowane? Fakt, że płaciłem za walkę Adamka ze Szpilką miesiąc temu. Może dwa PPV w cenie jednego? :D Mam moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...