Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Umowa z Multimedią kończy mi się w grudniu 2024 ale już dzwonią z ofertami. 
 

obecnie mam TV MaxBox, Canal+ Select i Internet BIS 60Mb+ i płacę za to 94,00 zł 

 

1 propozycja jaką dostałem od nich to TV MaxBox, Canal+ Prestige i Internet BIS 150Mb+ za 104,00 zł

 

2 propozycja jaką dostałem to to samo co mam obecnie za 99,00 zł 

 

no i jeszcze dostałem propozycję przejścia na Vectrę Pakiet Platynowy, z Internetem 600Mb bez Canal+ za 109,99 zł lub  z internetem do 1,2 Gb za 119,99 zł też bez Canal+
 

oczywiscie wtedy też dostałbym całkowicie nowy sprzęt 

 

chociaz nie ukrywam ze Vectra jest droga, poza tym nadal nie ma takich kanałów jak Polsat Sport 3, Polsat Sport Fight albo nawet Polsat Sport 2 w głównym pakiecie jest ale tylko w dodatkowym. 
 

co myślicie o tych ofertach 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega Kiler jest jeszcze dużo czasu. Pewnie dzwonią z firm zewnętrznych.

Jak już to lepiej sam zadzwoń do DUK +48 24 424 43 33.

Złóż rezygnację i negocjuj lepszą ofertę. 

Na spokojnie, do grudnia jeszcze daleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2024 o 09:29, JedynyTaki napisał(a):

będą dostępne tylko w CANAL+ i serwisie CANAL+Online.

Rozmowy z kablówkami trwają. Będzie wiadomo nie szybciej niż połowa sierpnia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2024 o 09:26, levybydg napisał(a):

Czy Canal Plus Prestige w MM obejmuje to wszystkie nowe kanały na których będzie Liga Mistrzów?

Nawet jeśli się dogadają i będą dostępne te nowe kanały to na pewno trzeba będzie dl nich dopłacić, bo nawet abonenci Canal+ tez muszą za nie dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2024 o 09:26, levybydg napisał(a):

Czy Canal Plus Prestige w MM obejmuje to wszystkie nowe kanały na których będzie Liga Mistrzów?

 

Zapomnij, że w tym pakiecie dostaniesz te kanały. O ile w ogóle będą dostępne one w kablówkach to za dodatkową opłatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dowiedziałem się  ,że sieć osiedlowa VLM Operator - wcześniej VL Media w Gdańsku Zaspie z której co prawda nie korzystałem została przejęta przez Multimedia Capital Two - powiązana także z TK Chopin z Wejherowa który dotychczas miał tylko dwie ulice w zasięgu.Jednak spoglądając na ofertę programową cenową jak i sprzętową wygląda to blado - tylko dekoder HD - brak kanałów 4K i ceny trochę kosmiczne.Lepiej pod tym względem prezentuje się Chopin.W Multimedia Capital Two jak się bierze sam internet lepiej to wychodzi na prędkości i cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...