Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Widać robią wielkie porządki. U mnie zapowiedzieli zmiany i podali już nowy adres, jednak bez konkretnego terminu przełączenia. Co ciekawe w revDNS przydzielonego IP jest xxxx.libiaz.vectranet.pl (a powinno być raczej jako .gdynia.vectranet.pl 

Widziałem, też zapowiedź prac serwisowych w nocy ze środy na czwartek na części sieci przejętej spółki Limes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiadomo coś więcej w kwestii testów na 996 i 997?

 

W dniu 27.08.2021 o 20:16, maxio napisał:

Widać, że każdemu podwyższają. Z tendencją, że im więcej pakietów tym drożej. I tak dobrze, że nie stosują cen Vectry bo wzrosty byłyby dużo większe.

Zauważyłem, że w porównaniu do poprzedniej umowy, wzrost ceny spowodował przede wszystkim pakiet Maxbox.

Do tej pory miałem go za 6pln - teraz 30pln.

Do tego C+ też 10pln w górę. I zrobiło się z 90pln

122 🤔.

Ciekawe dlaczego tak zaczęli cenić Maxboxa, myślę, że szykuje się ujednolicenie oferty w stosunku do Vectry.

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2021 o 18:34, MrB napisał:

Witam,

Wiadomo coś więcej w kwestii testów na 996 i 997?

 

Zauważyłem, że w porównaniu do poprzedniej umowy, wzrost ceny spowodował przede wszystkim pakiet Maxbox.

Do tej pory miałem go za 6pln - teraz 30pln.

Do tego C+ też 10pln w górę. I zrobiło się z 90pln

122 🤔.

Ciekawe dlaczego tak zaczęli cenić Maxboxa, myślę, że szykuje się ujednolicenie oferty w stosunku do Vectry.

Może w końcu chcą na nim zarabiać ? 😉 Na ujednolicenie bym nie liczył. Chcesz ofertę Vectry kup Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gYzBNzm5OjVmxOPS-nSwkvLKyhA2ODR1C2fclIEHzUM/edit#gid=0   

 

Skopiowane z wczoraj z wątku o VECTRZE (użytkownik @Morthen).

Lista braków programowych kanałów które są często dostępne u innych "wiodących" operatorów, ale nie w VECTRZE.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...