Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Arris od początku czyli ok 6 lat. Przy przedłużeniu proponują wymianę na jakiś inny "nowszy". Zobaczymy co to za sprzęt jak się z nimi finansowo dogadam, bo sam póki co jadę na własnym TPLinku.

 

@edit. Ok widzę, że ten co masz to już nowszy a ja mam już stara skrzynie 😃 czyli Twój jest chyba jako najnowszy obecnie oferowany

Edytowane przez shidishi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arris, ten z wbudowanym WiFi, choć korzystam ze swojego routera.  Dokładnie Arris TG2492S/CE d3.0.
Mają jakieś inne? 
Też mam ten sam model. Ja miałem wymianę w czerwcu bo zwiększyłem neta z 120 na 300 a stary modem nie ogarniał takich prędkości.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kowjanko napisał:

Arris, ten z wbudowanym WiFi, choć korzystam ze swojego routera.  Dokładnie Arris TG2492S/CE d3.0.

Mają jakieś inne? 

Mają i dają dokładnie te co Vectra. Technicolor i Ubee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zenek napisał:

Do kitu z TV 4k, obraz gorszy niż w TV Sport HD, syn mówi przez telefon, że jest gol (ja się pytam dla kogo?)-u mnie dopiero akcja się rozwija. Nie ma co się dziwić, że tym kanałem multimedia się nie chwali.

Opóźnie względem TVP Sport może być. Ale jakość obrazu  na TVP 4K jest lepsza. Do tego mamy dźwięk Dolby Atmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W żaden sposób nie mogę znaleźć kanału TVP4K. Odłączam kabel antenowy od dekodera i przekładam do gniazda TV Philips oled 55 cali (dwuletni) i zmieniam końcówkę wtyczki na pasującą do telewizora. Skanuję  kanały i po zakończeniu na liścienie nie widzę wspomnianego wyżej kanału choć inne są. Posiadam abonament w Multimedia i mieszkam w Szczecinie. Czy coś robię nie tak?

Pozdrawiam

Romek

Edytowane przez rkrainski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 12:21, rkrainski napisał:

Witam!

W żaden sposób nie mogę znaleźć kanału TVP4K. Odłączam kabel antenowy od dekodera i przekładam do gniazda TV Philips oled 55 cali (dwuletni) i zmieniam końcówkę wtyczki na pasującą do telewizora. Skanuję  kanały i po zakończeniu na liścienie nie widzę wspomnianego wyżej kanału choć inne są. Posiadam abonament w Multimedia i mieszkam w Szczecinie. 

Nie masz dekodera 4k. Przeszukanie kanałów nic nie da, musisz mieć kartę CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rkrainski napisał:

Ten  Philips odbiera doskonale  sygnał 4K z youtuba  a swego czasu również z Netfliksa, nawet z HDR. Nie mam żadnych z nim problemów a już jest po gwarancji tak, że wina braku TVP4K  nie leży po jego stronie.

Pozdrawiam

W jaki sposób wyszukujesz? Robisz  pełne skanowanie wszystkich częstotliwości z zaznaczoną opcją "także kanały kodowane", czy może tylko jakieś szybkie skanowanie lub bez zaznaczonej tej opcji? Z jakiegoś powodu nie znajduje tego w kanałach niekodowanych, pomimo że w rzeczywistości jest niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...