Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

...I jeszcze jedno, czy w przypadku odmowy z ich strony mogę bez problemu cofnąć to wypowiedzenie?

To zależy od MM. Generalnie oświadczenie woli możesz skutecznie cofnąć pod warunkiem, że druga strona zaakceptuje to wycofanie.

Wydawać by się mogło, że firma musiałaby upaść na głowę, żeby nie zgodzić się na cofnięcie, bo to dla nich kasa. Otóż nie do końca. Swego czasu chciałem cofnąć wypowiedzenie OC w Hestii i udało mi się to dopiero za czwartym podejściem, gdy napisałem do "wyższych działów" całkowicie omijając niekompetentny dział obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Stąd zapewne tak dobre ceny. No i w Warszawie duża konkurencja co też ma wpływ na warunki cenowe

To zależy jak na to spojrzysz i czego potrzebujesz. Zobacz, że pakiety tv to jest chyba Mini i Super Box, to nie najwyższy MaxBox. Do tego nie ma informacji czy ta cena jest z dekoderem pvr z nagrywarką. Diabeł tkwi w szczegółach ;)

Faktem jest, że konkurencja jest bardzo ważna. Ja niedługo mam nadzieję, będę miał do wyboru MM, UPC i Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ta "rewolucja" będzie związana z tym, iż nc+ wtedy ma usuwać u siebie duble SD, więc Multimedia będzie musiała chcąc nie chcąc włączyć odpowiedniki HD owych programów jeśli u nas jest tylko wersja SD danego kanału.

NC+ i Cyfrowy Polsat ma przejść 1 czerwca z MPEG-2 na MPEG-4, ale nie ma żadnych informacji jakoby wywali tzw. duble kanałów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście na DVB-S2 i pozostawienie dubli SD gdy wszyscy abonenci NC+ i CP będą musieli posiadać dekodery HD MPEG-4 nie będzie miało uzasadnienia więc raczej większość dubli wyleci a kablówki podejrzewam, że dostaną ofertę na programy HD w cenie obecnych SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lub trzy razy pisałem na profilu MM na facebooku aby poprawili w EPG na pozycji 212 nazwę kanału Viasat Nature na prawidłową Polsat Viasat Nature. Ostatni raz wczoraj do nich napisałem. Dziś patrzę nazwa w końcu została poprawiona na prawidłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wysłał już wypowiedzenie umowy przed koncem okresu jej trwania i z jakim skutkiem ??

 

Ja wysyłałem w zeszłym roku, ale godziłem się na karę umowną. Problemem było to, że nie chcieli mi wyrównać terminów zawarcia umowy analogowej, cyfrowej i Internetu do jednego dnia, nawet tego "najdalszego". Miałbym do zapłaty prawie 240 złotych kary, ale oczywiście pismo odniosło sukces i następnego dnia po otrzymaniu wypowiedzenia zadzwonili do mnie i zaproponowali, że wszystkie usługi będą mi się kończyć jednego dnia i nie ma z tym problemu.

 

Także naprawdę można coś zdziałać ;)

 

https://www.facebook.com/NIEdlaMM/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich pierszy raz.

 

Nowa Lista programów Digital TV od 1.02.2015 http://www.multimedia.pl/tv-przydatne_dokumenty

Mama MaxBox'a, już wiadomo wszystkim co zabrali a co dodali, ale patrząc na nową listę wynika z niej że Animal Planet też zabiorą,

zostanie Animal Planet HD w pakiecie Premium za dodatkową opłatą. Poprawcie mnie jeśli się mylę. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder ADB HD Rec. z pakietem MaxBox i mam możność wymiany go na moduł CAM z związku z tym mam pytanie do fachowców czy zamienić czy pozostać przy dekoderze? Nadmienię to że posiadam tv zgodny z CI+ i z tego co się orientuję moduł będzie działał prawidłowo z moim tv. Wspomnę jeszcze że niezależny mi na VOD czy tv interaktywnej w MMP. Dzwoniąc do BOK’u zaoferowano mi ten moduł o 6zł więcej niż płacę za DTV - abonament 54,00zł. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta opłata za dekoder? - DTV - dostęp do pak. progr.- abonament 12.2014 1 13,89 8% 15,00

Jeśli tak to ciekawe czego było by więcej za CAM? no tak mi powiedzieli jak dzwoniłem do nich.

W cenniku MMP pisze - Opłata za dostęp do Usługi z wykorzystaniem dekodera Digital TV HD lub Moduł CAM 15,00 zł Opłata miesięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM ma tę zaletę że telewizor obsługujesz jednym pilotem.Poza tym,jeśli masz funkcję PVR to możesz nagrywać programy na dysk twardy z gniazda USB telewizora nie płacąc za dekoder z PVR-em.Przechodząc z dekodera na moduł pozbywasz się funkcji interaktywnych/VOD,konkursy,ankiety,itp./gdyż moduł nie ma kanału zwrotnego.Sam musisz zdecydować co dla Ciebie jest lepsze.Ja mam moduł już pół roku i jestem b.zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka słów odnośnie zabranych programów.

Program National Geographic Channel to kultowy program wszystkich kablówek w Polsce obok Discovery Channel.Pamiętam pierwsze kablówki i pierwszą platformę /Wizja TV/.Te dwa programy to był żelazny repertuar bez których nie istniała płatna telewizja.I tak jest do dziś.I nagle zabiera się ten kultowy program dając [beep] typu Polsat Romanse. Motowizja,Disney i inne NIE ZASTĄPIĄ nigdy Nationala.No i wreszcie ta polityka:inne kablówki DODAJĄ programy, a nasza WYMIENIA jedne za drugie.Przyłączyłem się do protestu na Facebooku.Może włodarze Multimedii zrozumią ile złego czynią abonentom :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale dlaczego placicie za modul miesiecznie .Ja podpisalem umowe w pazdzierniku i zadnej oplaty za modul nie ma.Tak bylo cos takiego ze trzeba placic ale za dekoder PVR HD,nie chcialem go tylko wzialem Modul i nic nie place.Mam TV Sony 26 cali nie bylo go w ich spisie ale wzialem bo mial wejscie na modul.Nie narzekam chodzi dobrze jest jeden pilot,mniej pradu.Jestem zadowolony z modulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...