Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@MrB: To bez sensu zrobiłeś, bo podwyżka będzie dopiero od marca 2023 i tak się pozbawiłeś kilku miesięcy po 34 złote. Trzeba było wykupić miesięczne subskrypcję. 

 

Nie spodziewałem się, że w MM trafi się na jakaś super promocję, a tutaj jeszcze złotówka drożej niż na stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maks27 napisał:

Właśnie na infolinii dowiedziałem się że nie działa u mnie WTK na 818 ponieważ nie ma w ofercie takiego kanału.

No to już jest śmieszne. Przecież:

https://www.multimedia.pl/getattachment/ce76195d-983d-403f-a508-5be9d5f527b2/Pakiety-telewizyjne-cyfrowe-n-k-MMP-(HFC)_01-08-2022.aspx

jest na liście i to w startboxie ! Gdzie ja żyję...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant w dodatku powiedział że widzi przed sobą plik w exelu i na pozycji 818 jest rosyjski kanał już nie pamiętam nazwy. W końcu znalazł właściwą nową listę i ma przekazać kierownictwu brak uprawnień do tego kanału WTK po tym jak go poinformowałem że mam uprawnienia do 31 sierpnia w menu karty i tylko ten kanał nie działa.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sygnałem zarządza Vectra i ojców jeszcze nie ustawili. Eska od zmiany na HD jest u mnie bez EPG i tylko stereo dźwięk więc gorzej niż naziemnie.

Co do pozycji 818 jak znalazł właściwą listę to u nich na 810 jest CNN oraz WTK i po wyjaśnieniu ma oddzwonić z odpowiedzią dlaczego brak uprawnień.

Na 108 faktycznie mamy okna otwarte przez ostatnie 2 miesiące to był Disney Junior, obecnie WTK.

W dniu 1.08.2022 o 20:23, LUKLUK napisał:

Czy u was też jest odkodowany Bollywood HD?

Ja właśnie na niego trafiłem i nie wiem czy to otwarte okno czy może przenieśli do niższego pakietu

Mam Superboxa

 

Jest odkodowany w ramach okna otwartego dla klientów Vectry, podobnie jak Filmax, niestety ten jest u nas zakodowany.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grzechu27 napisał:

Dzisiaj po południu WTK poz 108 została zakodowana teraz obydwie pozycje są niedostępne brawo Vectra.

Ja dzisiaj odświeżyłem listę kanałów w TV. Programów mam mase, a oglądam tylko niektóre jak sportowe, C+ Film, Polsat seriale, HBO, Fox. Głównie interesuje mnie oferta sportowa dlatego mam tak bogaty pakiet. Przejechałem pilotem praktycznie całą liste od 101 na prawie 900 skończywszy. Co najciekawsze to to, że działają takie stacje jak Ukrainian TV, Belsat, jakieś rosyjskie kanały a la TVN24, a polskie programy jak WTK, Eleven Sport 4, Extreme Sport są zakodowane. Zastanawiam się gdzie tu jest logika. Ktoś na forum się wypowiadał, że dzwonił do BOK w sprawie stacji WTK i ma oczekiwać na odpowiedź czemu ten program jest zakodowany. Problem w tym, że to nie jest jednostkowy problem, bo WTK jest zakodowane u każdego z MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2022 o 14:00, Kiler napisał:

Ja dostałem maila. Widać coś się ruszyło w tym temacie. 

Na oficjalnej stronie Viaplay można kupić pakiet na rok za 32 złote z groszami. 34 PLN to jest normalna cena, można kupić za tyle pakiet na oficjalnej stronie nadawcy i zrezygnować z niego kiedy się chce. Słyszałem, że planują podnieść cenę pakietu na ponad 50 PLN. Osobiście uważam, że taka jakość jak tam jest oferowana to max cena jaka powinna być miesięcznie to jest jakieś 15 - 20 PLN. Czytałem, że będzie można oglądać próbnie jeden mecz piłki Premier League, ale gdy wszedłem w testowanie Viaplay na ekranie pokazały się pakiety do kupienia, czyli z tego co ja rozumiem to nie można przetestować za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...