Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i wydaje mi się że nie jestem klientem MM, bo u mnie żadnych zmian :lol2: :lol2:, ale co dziwne kabel do dekodera mam od MM :lol2: :lol2:

Wybrakowaną w sensie tych brakujących kanałów z "parszywej"? Chodziło mi o klientów którzy mają tylko około 10 kanałów w jakości HD

 

Witaj Daro1.

 

Nie jesteś sam, mamy tą samą ofertę .... z ciekawości przeskanowałem kanały i .... jak myślisz ?

 

Na obecną chwilę po skanowaniu mam 126 kanałów z czego :

 

- 11 kanałów HD

- kanały premium typu HBO, Canal+ tylko w SD

- Eleven w ogóle brak

 

z "nowości" dodali TVP Sport SD chociaż jest już TVP Sport w wersji HD

 

Polsat Sport News nie ma w ogóle nawet SD

Super Polsat nie ma ... żeby było śmieszniej ten kanał jest dorzucony ale do analogu  :crazy:

 

także jaki kraj tacy terroryści, jaka kablówka taka oferta , ale jak dla mnie TV nie jest sprawą życia i śmierci,

nie oglądam 100 kanałów a tak naprawdę kilkanaście - szkoda bo brak prawdziwej jakości HD tego co oglądam trochę dokucza , bo nie oszukujmy się SD z MM nawet na 40" nie wygląda dobrze...

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuzzi , a nie przyszło Ci do głowy, że u niektórych MM jest jedynym operatorem, a montaż anteny SAT jest niemożliwy z przyczyn lokalowych i technicznych (brak możliwości jej prawidłowego skierowania na południe), DVB-T jak dla mnie jest za mało atrakcyjne programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę do BOK z chęcią przedłużenia TV. Mam ją do 31 stycznia. Mam również internet do końca maja. Jakiej opcji mogę się spodziewać, co mogę ewentualnie wynegocjować?

 

Teraz mam superbox + 120mb internet za 95 zł ;o w/g mnie to drogo. Częstochowa user

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę do BOK z chęcią przedłużenia TV. Mam ją do 31 stycznia. Mam również internet do końca maja. Jakiej opcji mogę się spodziewać, co mogę ewentualnie wynegocjować?

 

Teraz mam superbox + 120mb internet za 95 zł ;o w/g mnie to drogo. Częstochowa user

Daruj sobie wycieczki,wysylaj wypowiedzenie.Co prawda lepiej byloby wyslac jeszcze w grudniu bo jest miesiac wypowiedzenia,ale im się zapala czerwona lampka jak widza pismo i będa dzwonic z tania oferta i sie dogadacie.

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i zrób to, jeśli chcesz uzyskać lepszą ofertę. Niemniej jako że umowa na TV kończy Ci się 31 stycznia, a okres wypowiedzenia to miesiąc, to będziesz zobowiązany do zapłaty również za luty, a abonament wyliczą Ci po cenach standardowych. Mimo to znacznie lepszą ofertę uzyskasz składając wypowiedzenie w BOK i oczekując w dniach kolejnych na telefon z DUK - w BOK ciężko uzyskać dobrą ofertę (nie tylko cenową, ale i np. terminową - tzn. żeby wszystkie umowy kończyły się o jednym terminie). Jeśli dobrze pójdzie, to zadzwonią jeszcze w styczniu i od lutego będziesz miał nową ofertę, a wiec nie spotka Cię wątpliwa przyjemność opłacania faktury ze stawkami standardowymi za luty.

Edytowane przez marivsh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i zrób to, jeśli chcesz uzyskać lepszą ofertę. Niemniej jako że umowa na TV kończy Ci się 31 stycznia, a okres wypowiedzenia to miesiąc, to będziesz zobowiązany do zapłaty również za luty, a abonament wyliczą Ci po cenach standardowych. Mimo to znacznie lepszą ofertę uzyskasz składając wypowiedzenie w BOK i oczekując w dniach kolejnych na telefon z DUK - w BOK ciężko uzyskać dobrą ofertę (nie tylko cenową, ale i np. terminową - tzn. żeby wszystkie umowy kończyły się o jednym terminie). Jeśli dobrze pójdzie, to zadzwonią jeszcze w styczniu i od lutego będziesz miał nową ofertę, a wiec nie spotka Cię wątpliwa przyjemność opłacania faktury ze stawkami standardowymi za luty.

 

zresztą jak mogą mi naliczać inne opłaty, skoro umowa mi się kończy 31? nie ma takiej możliwości i tyle, to nie cyrograf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zawsze jak coś mogę złożyć wypowiedzenie w boku prawda?

Oczywiście. Wypowiedzenie nawet lepiej złożyć w BOK, ponieważ jest rejestrowane od razu. Ale dobrych ofert tam nie dostaniesz. Najlepsze ma telefonicznie DUK (który sam dzwoni).

 

Można też spróbować samemu uzyskać połączenie z DUK'iem. Dzwonimy do działu Ofert i czekamy na konsultanta. Jeśli trafimy na zyczliwego i darujemy sobie ton żądaniowy, to nas połączy z DUK, nawet bez wypowiedzenia. Trzeba pamiętać tylko, że "może, lecz nie musi".

 

Ok, z tym, że nawet jak coś to przecież płaciłbym za 4 dni lutego :> nie mogą mnie egzekwować za cały miesiąc.

W Multimedii nie ma czegoś takiego, jak opłata za kilka dni. Jest naliczana za cały miesiąc. Wyjątkami są pakiety dodatkowe, aktywowane w trakcie trwania umowy. Ale potem i tak płacimy za pełne miesiące.

 

zresztą jak mogą mi naliczać inne opłaty, skoro umowa mi się kończy 31? nie ma takiej możliwości i tyle, to nie cyrograf...

Czytałeś swoją umowę? Chyba nie bardzo. Umowa, jest tak naprawdę bezterminową z terminowym okresem promocyjnym. Jak skończy się promocja, naliczają ci ceny cennikowe (znacznie wyższe od promocyjnych warunków). I to do momentu, póki wszystkiego nie wypowiesz. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...