Skocz do zawartości

Czy ktoś wymienił dekoder na moduł?


Mark'o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mark'o W takim razie dostałeś indywidualną propozycję, a to rzadko się naprawdę zdarza. Moduł jaki Ci proponowano to na 100% ten najnowszy CAM CI+ ECP zwany też jako CAM 4K. Dostałeś taką propozycję na infolinii dla Abonentów w trakcie trwania umowy? Skorzystałeś z tej wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem telefon z propozycją przedłużenia umowy która kończy się w styczniu 2022r. Pytam kobitkę o możliwość wymiany Ultrabox 4k na moduł Cam CI+ przy przedłużeniu umowy, a Pani mówi że była by taka możliwość. Pytam ponownie czy nie chce mi wcisnąć nowej umowy i tłumaczę jej że nie słyszałem o takiej możliwości wymiany, ale Pani odpowiada potwierdzająco. Na razie mam czas na przedłużenie, ale może są wyjątki z wymianą dekodera w najmie na Cam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu abonentów liczy obecnie platforma, ale zakładam, że raczej im ubywa abonentów z abonamentem powyżej 100,- zł. Dla kogoś, kto nie ogląda sportu oferta jest coraz bardziej byle jaka (dla miłośników sportu po ostatnich "rewolucjach" chyba też). Wydanie modułu traktują (a przynajmniej jeszcze niedawno traktowali) jakby abonent dostał złoty puchar. Być może dotarło do nich, że jakaś część abonentów, zwłaszcza tych tzw. "postcyfrowiczów", przyzwyczaiła się do korzystania ze sprzętu własnego i godzą się na wydawanie modułów, żeby tylko utrzymać abonenta. 

Dla mnie koniec modułu to koniec umowy, ale zdaję sobie sprawę, że jestem w mniejszości i być może moja stówka co miesiąc jest im obojętna. Alternatyw dla platformy przybywa. Trzeba mieć tylko dostęp do szybkiego internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 23:48, lukx95 napisał:

W takim razie dostałeś indywidualną propozycję, a to rzadko się naprawdę zdarza. Moduł jaki Ci proponowano to na 100% ten najnowszy CAM CI+ ECP zwany też jako CAM 4K. Dostałeś taką propozycję na infolinii dla Abonentów w trakcie trwania umowy? Skorzystałeś z tej wymiany?

Sprawa była zainicjowana przeze mnie w ramach trwającej umowy bo padła mi karta w dekoderze. Dzwoniłem więc kilkakrotnie aby wymienić na moduł ale tam beton - tak jak napisał meckbar: moduł to jak złoty puchar. Mam też własny moduł z TNK ale tego też nie chcieli dopisać do umowy zamiast dzierżawionego dekodera.

Docelowo mimo "indywidualnej propozycji" na infolinii, w punkcie nie mieli w systemie opcji wymiany na moduł więc dostałem WiFi Boxa i SMS z podziękowaniem za wymianę.

Oczywiście jak dostaję prezent to nie pozostaję dłużny więc dostali wypowiedzenie kilkuletniego abonenta.

Polityka dziwna ale cóż.

Jak nie rozumieją, że to oni są dla mnie a nie ja dla nich to trudno. Przeżyję kilka miesięcy męczarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest fajny w nowym TV z wbudowanym tunerem SAT. Ale wybór dekodera ma jedną zaletę, a mianowicie Multiroom, który nie działa z modułami. A dla mnie Multiroom to must have, bo mam w mieszkaniu dwa telewizory i nie satysfakcjonuje mnie oglądanie na jednym z nich NTC ze swoimi badziewnymi programami.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś dawali tylko posiadaczom dwóch "wolnych" Cameleonów. Nowy klient lub klient, który obecnie ma jedną kartę nie dostanie takiego zestawu. Jedyna opcja na na multiroom to jest dwa dekodery, z czego jeden to 4K UltraBox+ lub wifiPremiumBox+, a drugi to wifiBox+ lub mydelniczka, jak jest na stanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...