Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, sason napisał:

Szczerze ja bym już drugi raz nie brał, wole wrócić do pvr Evobox, dużo wody musi upłynąć zanim ogarną soft odpowiednio

Przypatrzecie się na programach publicystyczny lub polskich serialach czy Wam miga obraz, jest to trudne do uchwycenia ale jest, na pewno nie jest to wina tv bo na 2 różnych tv jest to samo , a podłączając Evobox pvr , nie tego problemu. (Miganie, mrużenie, przyciemnianie lekkie obrazu)

Też mam ten efekt. Myślałem, że tv nie radzi sobie z lokalnym przyciemnianiem a tu wina tego genialnego dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kkocis napisał:

 a tu wina tego genialnego dekodera. 

Dobrze to kolega nazwał, mi było brak na to określenia, dokładnie tak to wygląda jakby tv nie radził sobie z kontrastem, lokalnym przyciemnianiem.👍 Trzeba pisać o tym do Polsatu bo to jest dramat.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marcin07061991 napisał:

Często po włączeniu jest błąd odczytu i jest tylko dźwięk beż obrazu. Pojawia się że tego kanału nie w twoim abonamencie. Jakieś 10 sekund ten komunikat się wyświetla. Po wciśnięciu zielonego domka później interfejs tak mocno się zacina że nie da się normalnie kanałów przełączać. Ogólnie też mam u nich internet w plus który też od kilku miesięcy strasznie zamula ale to nie jest forum żeby o tym pisać.

Mam te same opisane przez ciebie problemy z pb4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Polsat Box słyszysz co się dzieje ... tylko nie " zmuszaj " nas  by resetować dekoder z prądu albo klepać do ustawień fabrycznych !! 

Dysk który miał być w sprzedaży do PB4K został wstrzymany do udostępnienia abonentom do odwołania.

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często po włączeniu jest błąd odczytu i jest tylko dźwięk beż obrazu.


Mam podobnie, tylko u mnie żeby się pozbyć tego komunikatu wystarczy na chwile zmienić kanał. Tylko ze ja mam opcje IPTV.
I co na to Polsat?
Oczywiście restart do ustawień fabrycznych… a jak się nie dałem zbyć to stwierdzili ze to wina mojego internetu…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maly801 napisał:

a jak się nie dałem zbyć to stwierdzili ze to wina mojego internetu…

I kolejny sukces konsula z party lane- udzielił klientowi wskazówki a ostatecznie postawił diagnozę i z pełnym przekonaniem stwierdził w czym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Zadziała, protokół sterowania via IR jest dla wszystkich dekoderów polsatu taki sam. Jednak lepiej kup oryginalny od Evobox PVR, jest znacznie bardziej ergonomiczny.

https://allegro.pl/oferta/pilot-do-dekodera-polsat-evobox-pvr-oryginal-pl-10755451590

 

Przewaga nad dołączanym do Evobox 4k pilotem z Bluetooth jest taka, że ten poprzedni od Evobox PVR ma klawisz Stop, którym najszybciej wraca się do live z trybu odtwarzania cofniętego w czasie.

Dodatkowo jest cichy. W tym bluetoothowym klawisze głośno klikają.

 

Edytowane przez hupatek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nowy dekoder to nagrywanie będzie możliwe dopiero po kilku dniach i tylko na wybranych kanałach (nie polsatowych) 😉 nagrywasz przyciskiem "record" czerwonym. Aby zobaczyć nagrania klikasz 2x zielony domek i przesuwasz w prawo w nagrania. Jeśli dopiero co zrobiłeś update dekodera to wyłącz go z prądu I włącz ponownie aby nagrywanie było możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gizior89 napisał:

Jak masz nowy dekoder to nagrywanie będzie możliwe dopiero po kilku dniach i tylko na wybranych kanałach (nie polsatowych) 😉 

Problem w tym że dekoder mam już od miesiąca i dzwoniłam już do Polsatu, nic to nie pomogło 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadań głupie pytanie (ale podobno nie ma głupich pytań), czy dekoder jest podłączony do internetu i no da się zatrzymywać, odtwarzać z opóźnieniem i oglądać wcześniejsze programy nawet do 7 dni wstecz? Jeśli tak to co się pojawia na ekranie jak probojesz uruchomić nagrywanie na aktualnym programie, najlepiej sprawdź kilka różnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anetarst napisał:

Problem w tym że dekoder mam już od miesiąca i dzwoniłam już do Polsatu, nic to nie pomogło 

 

Masz ponad miesiąc, czy prawie miesiąc ?  U mnie zaskoczyły te usługi po rozpoczęciu kolejnego okresu rozliczeniowego. Wcześniej mi wmawiali że mam wymienić dekoder ponieważ jest wadliwy i nie chcą się aktywować usługi nagrywania, jednak po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego aktywowały się opcje nagrywania na wybranych kanałach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten dekoder jest tak dziadowski ,że głowa boli!

Czy tylko u mnie występują takie objawy :
Oglądam jakiś program ,dajmy na to polsat news , jakieś wiadomości.

W pewnym momencie transmisja zacina się i dekoder pokazuje tak jakby nagranie czegoś z przed 3-4 godzin!

Aby wrócić do transmisji na żywo trzeba przełączyć na inny kanał XD !

Zauważyłem to jakieś 3-4 dni temu i losowo zdarza się to na róznych kanałach.

 

Dekoder podpięty do routera kablem , ponieważ wcześniej gdy był podłączony tylko przez wifi były jeszcze większe problemy , o których też już pisałem na forum.

 

Jest jakaś opcja na naprawę tego syfu ? Czy to może jest następstwo jakiejś niedawnej aktualizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder jest tak dziadowski ,że głowa boli!
Czy tylko u mnie występują takie objawy :
Oglądam jakiś program ,dajmy na to polsat news , jakieś wiadomości.
W pewnym momencie transmisja zacina się i dekoder pokazuje tak jakby nagranie czegoś z przed 3-4 godzin!
Aby wrócić do transmisji na żywo trzeba przełączyć na inny kanał XD !
Zauważyłem to jakieś 3-4 dni temu i losowo zdarza się to na róznych kanałach.
 
Dekoder podpięty do routera kablem , ponieważ wcześniej gdy był podłączony tylko przez wifi były jeszcze większe problemy , o których też już pisałem na forum.
 
Jest jakaś opcja na naprawę tego syfu ? Czy to może jest następstwo jakiejś niedawnej aktualizacji ?

Wczoraj miałem podobnie.
Chyba jakaś awaria u nich bo pierwszy taz taki cyrk był.

Chyba zaczynam się cieszyć ze mam jeszcze iptv od Orange tam nie ma takich cyrków…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...