Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Max Taadjen napisał:

 

A po co chcesz nagrywać, skoro 97 % kanałów to powtórki powtórek ...

:?:

 

Ja w tej chwili oglądam film nagrany w lipcu 2020 i do tego możliwość przewijania reklam. Czekał sobie na dysku do czasu jak obejrzę i skasuję. Do tego służy HD5000 (Darmowy HD) z podłączonym dyskiem 😃

Evobox 4K zastąpi wkrótce Evoboxa Lite oba bez opcji pracy z dyskiem więc wymiana bez żalu na nowszy model.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo PB 4K ma być dekoderem głównym tak jak jest teraz , ale też i dekoderem dodatkowym jako multiroom by każdy miał dostęp do " 4K " w umowie multiroom  . Do odstrzału z czasem pójdą evoLITE i evoHD . EVO PVR też się szykuje na złom bo PB 4K z czasem będzie mieć uwolnioną kieszeń na dysk . Finalnie w obiegu ma zostać UNIWERSALNY " wszystko mający " PB4K obsługa jednego dekodera przez operatora jest tańsza , produkcja tym bardziej i nie bedzie balaganu w umowach i wymianie dekoderow :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo PB 4K ma być dekoderem głównym tak jak jest teraz , ale też i dekoderem dodatkowym jako multiroom by każdy miał dostęp do " 4K " w umowie multiroom  . Do odstrzału z czasem pójdą evoLITE i evoHD . EVO PVR też się szykuje na złom bo PB 4K z czasem będzie mieć uwolnioną kieszeń na dysk . Finalnie w obiegu ma zostać UNIWERSALNY " wszystko mający " PB4K obsługa jednego dekodera przez operatora jest tańsza , produkcja tym bardziej i nie bedzie balaganu w umowach i wymianie dekoderow  
A to pewna informacja ???

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, patryszq napisał:

Z czym jest problem ?? Wpierw się czyta co dekoder oferuje a nie po fakcie psy wiesza 💁‍♂️🤣

Z czym? Resetujące EPG, przeskakujące samoczynnie do poprzedniego kanału. Losowe komunikaty "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na kilka minut. Odtwarzane materiały, w których rozjeżdża się dźwięk z obrazem, za każdym razem. Trzeba się ratować przewijaniem i pauzowaniem w odpowiednim momencie. Zacinające się animacje. I to [beep]ne menu wyskakujące za każdym razem po uruchomieniu. To tyle tak na szybko, nie wiem jak ty ale w specyfikacji ja o tych ficzerach nie czytałem....

Edytowane przez Tomek1623
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 11:32, Kris5112 napisał:

Może ktoś z CP wypowie się oficjalnie, kiedy dekoder Polsat Box 4K będzie współpracował z dyskiem twardym.

Jestem ciekawy czy w ciągu roku to nastąpi (tyle mam jeszcze do końca umowy).

Ja czekam do lutego 2022 (koniec umowy). Jak nie będzie działał dysk to przechodzę do NC+. Tam są dekodery z twardym dyskiem. Nagrywam co chcę a nie to co powoli nagrać nadawca w chmurze. To jest śmieszne

Edytowane przez pinio68
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pinio68 napisał:

Ja czekam do lutego 2022 (koniec umowy).

Ja mogę tylko do stycznia i obawiam się, że obsługi dysków nie doczekam. Myślę, że ta opcja nie wejdzie zbyt szybko o ile w ogóle będą chcieli taką funkcjonalność wprowadzać, skoro mogą zarabiać na nagrywaniu w chmurze.

Edytowane przez jacekgothic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pinio68 napisał:

Ja czekam do lutego 2022 (koniec umowy)

Też mam ten sam dylemat i coraz bardziej skłaniam się do przejścia na czas nieokreślony- może potem coś mądrego zrobią bo po pierwsze brak dysku, po drugie kupa kanałów bez praw rejestracji, opłata za wirtualny dysk a i dekoder wciąż wykazuje problemy wieku niemowlęcego a z Evoboxem tylko takie jakie już trafiają się od dawna lecz są praktycznie niewielkie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...