Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2021 o 11:49, patryszq napisał:

Tak możesz chyba nagrywać 4 naraz i oglądać 5 lub 3 naraz i oglądać 4 jakoś tak . Ale lista kanałów które oferują nagrywanie jest bardzo UBOGA . To nie jest taki sam PVR jak w evobox pvr :)

@Maverick1986Leniuszku trzeba tylko temat poczytać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

:) póki co wczoraj nagrywałem 3 programy naraz a 4 oglądałem , PB4K 

Ale przecież w tym dekoderze nic nie jest nagrywane bo nie mam tam żadnego dysku. Nagrywane jest w chmurze i nie ma znaczenia ile rzeczy na raz jest nagrywane. Możesz naraz nagrywać wszystkie programy jakie są dostępne w tej nagrywarce. Jednak i tak Evobox PVR pod względem nagrywania bije o głowę dekoder PB4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maikel napisał:

Pytanie do użytkowników PB4K-czy współpracuje z multiromem i z którym dekoderem.Mam internet z polsatu i EVO PVR+HD 3000 są podłączone do internetu i wszystko działa.Dzięki za informacje.

dekoderem do multiroom jest evobox LiTE

 

Na moim blogu jest już recenzja dekodera.

Edytowane przez lj9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwilą telefonicznie z konsultantem w celu przedłużenia umowy i jedną z kwestii, którą poruszyłem w trakcie rozmowy było nagrywanie na dysk w tym dekoderze. Pan konsultant powiedział mi, że dekoder posiada slot na dysk i wystarczy umieścić w nim dowolny dysk o rozmiarze 2,5" i nagrywanie stanie się możliwe. Niedouczony konsultant czy może coś zmieniło się już w tej kwestii?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciek90 napisał:

Niedouczony konsultant czy może coś zmieniło się już w tej kwestii?

Nic się nie zmieniło- także prowizje za szukanie jeleni :/

Jeśli masz namiar na tę rozmowę np. ID kontaktu to zgłoś to bo to jest zwyczajne oszustwo i naciąganie klienta

3 godziny temu, Jerzykowski napisał:

A ja się zapytam po co w ogóle kodować nagrania?

No... dzień w dzień lecą takie hity że mózg staje😱 a dyski się palą :!:😂

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bubal

 

Kliknij zielony guzik DOMEK pilota PB4K

Jeszcze raz zielony DOMEK 

Pojawi sie menu POLECANE -> teraz przesuwaj sie w prawo strzałką na pilocie i znajdziesz NAGRANIA -> OK  i tam są schowane nagrania

 

Niestety nikt nie pomyślał by na pilocie dekodera wstawić guzik STOP i PVR - wszystko robione na kolanie 🤦‍♂️🤷‍♀️ @support458@Specjalista Polsat Box kiedy poprawa softu - oglądanie nagranego materiału to masakra obraz jest pocięty skośnymi paskami to jakieś nowoczesne VHS czy nowe 4K ??☀🤦‍♂️

W dniu 9.09.2021 o 20:00, lj9 napisał:

nie radzi sobie z interpolacja/progresja obrazu
 

6-F04-BB18-D212-4835-9319-B4673-F4-CDAE9

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, patryszq napisał:

@bubal

 

Kliknij zielony guzik DOMEK pilota PB4K

Jeszcze raz zielony DOMEK 

Pojawi sie menu POLECANE -> teraz przesuwaj sie w prawo strzałką na pilocie i znajdziesz NAGRANIA -> OK  i tam są schowane nagrania

 

Niestety nikt nie pomyślał by na pilocie dekodera wstawić guzik STOP i PVR - wszystko robione na kolanie 🤦‍♂️🤷‍♀️ @support458@Specjalista Polsat Box kiedy poprawa softu - oglądanie nagranego materiału to masakra obraz jest pocięty skośnymi paskami to jakieś nowoczesne VHS czy nowe 4K ??☀🤦‍♂️

Dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...