Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obok masz czat i możesz poprosić o telefon - wpierw się zorientuj a później podwyższaj sobie emocjonalną hemoglobinę - tak na stronie jest to celowo zablokowane - czysty prostacki zabieg marketingowy PB ot co . Ale nie oznacza to że wypisuje głupoty , z Twojej strony wystarczy trochę chęci i nieszablonowego myślenia i wszystko będzie tak jak zechcesz :) ok ?

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, At Entertainment napisał:

 

Weź mi dekoder 4K od pakietu S lub M, za pomocą strony polsatbox.p

 

Na stronie są nie wszystkie warianty aby wybrać droższą opcję.

Podobnie z ofertami na przedłużenie umowy, masz takie na stronie, choćby S za 10 złotych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czacie na stronie PB obsługa dotyczy tylko pakietu L , w salonie z każdym pakietem , przez telefon z każdym pakietem , podczas przedłużania umowy z każdym pakietem . Tak jak pisałem zakup na stronie PB to czysty tani chwyt marketingowy by kupić pakiet najdroższy . Jak mniemam wszyscy czytający to jednogłośnie stwierdzą że takie zagranie PB to kpina i naciąganie - ale z drugiej strony to ich marketing i  robią co uważają za stosowne 

@At Entertainment skoro tak Ci mówią to kup " se " z najdroższym pakietem nikt Ci nie broni :) w innych kanałach sprzedaży masz wybór :D

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryszq, 

Na początku piszesz, że:

Dekoder 4K dostępny jest od KAŻDEGO pakietu :) oczywiście mamy za niego opłatę jednorazową 49zł

Poniżej podważam, twoje wymyślone teorie, a ty nadal wymyślasz, że na czacie, obsugują tylko klientów z pakietem L.

Ja nie chcę brać pakietu L, tylko M z dodatkami. I nic na siłę. 

 

 

Edytowane przez At Entertainment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam miałem ten sam problem z takim zakupem jak Ty , czego ty nie kumasz :)

Nie umiesz kreatywnie pomyslec ze skoro laleczka z czatu mi tez napisala ze przez strone jest obsluga umowy tylko z pakietem L a w innych kanalach sprzedazy z kazdym to mozesz podważyć i podkopac nawet moje teorie  - bo nadal PB4K jest dostepny w kazdym abonamencie ale Ty tego nie umiesz pojąć ?? wOw 

 

Skoro chcesz M z dodatkami , zostaw im numer zaoszczedzisz nie musisz dzwonic , oddzwonia i kupisz to co chcesz , tak jak napisałem . Jaśniej się nie da :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2021 o 20:05, Tomek1623 napisał:

Macie jakiś sposób, na rozjeżdżający się dźwięk z obrazem przy oglądaniu programów za pomocą catyUP? Minimalnie można jeszcze znieść, ale sekundowe różnice to już katastrofa.

@patryszq rozjazdy są bo jest coś z oprogramowaniem, ale to zależy od telewizora np. Samsung musi mieć wyłączona opcje Auto Motion Plus, trzeba zrestartować dekoder i TV, rozjazdy póki co nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, miras00001 napisał:
5 godzin temu, Tomek1623 napisał:
U mnie z unicable, nie gorzej niż w evoboxie pvr.

Jeśli masz porównanie z Evobox, to warto wymienić na box 4k?

Zależy czego oczekujesz. Kończyła mi się umowa, a i Eleven Sport 4k i nasa UHD za mną chodziły, głównie dla tego zmieniłem. Jestem zadowolony, funkcji  evoboxa mi nie brakuje. Catch Up bardzo mi się podoba.  W skrócie, jeśli nie potrzebujesz wbudowanego dysku, i przymkniesz oko na pewne problemy techniczne, to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z odtwarzaniem Video na kanałach przez IPTV, z dnia na dzień jest coraz gorzej, nie wiem czy serwery nie wytrzymują czy ktoś wrzuca jakieś poprawki w tle.

 

Jak znajdowały się linie na obrazie, tak są nadal. Teraz za to jest dodatkowo problem z dosyłem pakietów z obrazem, dzwiek idzie cały czas, pakiet Video niezależnie na jakim kanale, czasami przytrzymuje na buforowaniu albo go całego zjada, wtedy wyskakuje czarny ekran, potem wskakuje już z obrazem dużo opóźnionym, i jest bardzo duże desynchro.


@support458 są jakieś plany na poprawę, bo bardzo nieciekawie to wyglada.

Edytowane przez lj9
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś patent jak wyjść z trybu odtwarzanego programu do trybu LIVE aktualnie oglądanego kanału tv - brak klawisza STOP na pilocie sprawia ze trzeba cały spauzowany materiał przewinąć do przodu jak za czasów przewijania na podglądzie w VHS - brak informacji że odtwarzanie przeszło w tryb '' na żywo " to tez trochę babol brakujący w sofcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...