Skocz do zawartości

Najlepsza reklama...


Pawelsat+
 Udostępnij

Która platforma satelitarna ma najlepszą reklame w tv?  

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która platforma satelitarna ma najlepszą reklame w tv?

    • Cyfrowy Polsat
      28
    • n
      40
    • Cyfra+
      63
    • Żadna
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A nie zgadzam się - ostatnie 2 reklamy Cyfry+ nie podobają mi się - jedna o dodawaniu chomików, druga świąteczna. Nie lubię tego typu produkcji, napakowany Mikołaj zdecydowanie nie przemawia do mnie. To już reklama z tamtego roku była bardziej przekonująca i ciekawa - tym bardziej, że umiejętnie wykorzystano reklamę porównawczą. Małe pakieciki i napakowany Mikołaj to niesmaczna przesada. Wolę klasycznego ;-) Nka też nie ma nadzwyczaj śmiesznej czy wyróżniającej się reklamy - jest taka zwykła, normalna, choć poprawna. Idea rodzinnej spokojnej reklamy Cyfrowego Polsatu mi się podoba, ale same reklamy jakieś są niedopracowane. Ostatecznie tej zimy nie mamy ciekawych reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cyfra+ która dotychczas w swoich reklamach używała głównie kolorów Czarnego, Białego, czerwonego i chyba żółtego, w swojej ostatniej reklamie z SMS-em użyła niebieskiego. Kiedy pierwszy raz ją zobaczyłem myślałem że to n się reklamuje. Zapowiada się wojna na reklamy? W najnowszej reklamie CP pan mówi że - swoją dotychczasowa platformę zamienił na CP bo ... - i tu wymienia kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja was zaskoczę, najbardziej podobała mi się świąteczna reklama n-ki z przełomowymi etapami polskiej telewizji.Tylko jedno mnie zdziwiło, co to za rodzina, że tak ich hipnotyzował ten telewizor, że zamierali w bezruchu? :mrgreen:

 

Zagłosowałem na reklamę C+.

Podobają mi się te mikołaje [...]

Pozostawię to bez komentarza... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista najlepszych reklam telewizyjnych:

 

001 # PLUS żartofon //

002 # SIMPLUS robi wrażenie //

003 # HEYAH czerwony kapturek //

004 # SIMPLUS telenowela 4 //

005 # SIMPLUS przedszkolanka //

006 # MIX PLUS tv na wakacjach // http://www.youtube.com/watch?v=bJJDdmUf ... re=related

 

 

Miłego oglądania :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...