Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to ma w ogóle bebechy?

Na pierwszy rzut oka widać, że porządnie go skroili :lol: zamiast DVB-T i ethernetu zaślepki.

 

Ciekawe co tam tyle kosztuje jeśli jest (na allegro) zaledwie o ~50 złotych tańszy niż Technisat DiGYBOXX C+ (również bezproblemowo obsłuży smartHD+), a ma gorszy czytnik (nie obsługuje Nagry), nie ma gniazda na moduły, ethernetu czy głupich cinchów. Chyba nie czytnik tych microSD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzcie jaki dekoder kupic zeby się znowu nie denerwować? Chodzi mi głownie o to żeby był stabilny, przy kipskiej pogodzie zeby sie nie zacinał obraz (mieszkam w norwegii i pogoda tutaj to 90% opady i silne zachmurzenia) no i przedewszystkim zeby był trwały, bo po nieudanej przygodzie z iti x8 combo, niehce znowu sie ładowac w jakiś szajs, wiem ze mój tv toshiba ma wbudowany tuner sat. ale musze coś tam dokupic zeby z tego skorzystać. Moze to rozwiazanie bedzie lepsze?czy jednak kupić jakis dobry dekoder? i czy mógłbym wtedy skorzystac z tej karty którą mam w zepsutum dekoderze itix8? Bo jest zatankowana jeszcze na poł roku :-(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wbudowany tuner sat - DVB-S czy DVB-S2?

Jeśli Twój telewizor ma wkręcane gniazdo LNB i gniazdo na moduł CI/CI+ to możesz pokombinować z zakupem modułu CI Conax (np. firmy Smit) i korzystać z karty, którą masz w zestawie, a później (po upływie pół roku) kupić sobie przykładowo smartHD+. Obowiązkowo posprawdzaj po modelu telewizora forum o tematyce tv-sat czy ktoś już próbował z taką kombinacją.

 

Co do karty z ITI X8 to będą Ci działały tylko te kanały z oferty NNK, które także występują w smartHD+ (jednak nie wnioskuj w drugą stronę - nie będą Ci działały te, które są w smartHD+ a nie ma ich w NNK - np Polsat HD nie zadziała), tzw. kanały nieparowane. Czyli z oferty NNK zadziała Ci wszystko oprócz: Eurosport, Disney XD, TVP HD, Eurosport HD, MGM HD, Animal Planet HD, Discovery HD, Romance HD, Nat Geo Wild HD, BBC HD, Filmbox HD, C+ Family HD, C+ Family 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego nowego Technisata dla Smart HD - czy ta karta musi tak sterczeć nie można jej włożyć głębiej ? , jak wygląda sprawa z plikami wideo da się coś na nim odtworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o odbiorniku Cabletech URZ0198? Koszt ok 180-200 zł. Jest warty uwagi? Testował ktoś może? Jakość obudowy mówiąc delikatnie nie zachwyca. No i najważniejsze czy się wiesza? Z kolei Fergusony (Ariva combo 150, 250) mają różne opinie. Podobno lubią się same włączać (wiem, bo mam e52), trochę grzać i przez to wieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A aktywowałeś kartę ? Możesz też wyszukać kanały następująco: "Wybierz satelitę Hotbird i zmień tryb szukania na FastScan i wybierz szukaj, aby rozpocząć Wybierz pakiet kanałów swojego nadawcy. Dostępne są miedzy innymi pakiety:

• Cyfra+ HD

• Cyfra+ SD

• TnK HD

• TnK SD

• Polsat "

I po naciśnięciu na np: TnK SD wyszuka Ci ponad 200kanałów zamiast 1700 Najlepiej zostaw dekoder na TVN lub TVP 1 szybciej Ci przejdą aktualizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

To i ja dorzucę swoje 5 groszy,mam Opticuma X110TS od końca grudnia 2013 i szczerze mówiąc oprócz faktu że EPG wczytuje się dość długo w porównaniu do Ariwy 250 to raczej większych zastrzeżeń nie mam.Owszem tuner stoi w sypialni więc 15 godzin tygodniowo to maksymalny czas użytkowania,ale DVB-T,TNK SD i Smart HD+ chodzą bez problemu,multimedia czyta bez większych problemów oprócz rmvb więc jak za tą cenę warto zwłaszcza że w tej chwili można go kupić za max 230zł z dowozem do domu a w razie czego jest jeszcze slot CI którego osobiście nie testowałem.Ogólnie rzecz biorąc w porównaniu do Ariwy 250 którą także posiadam jakiejś kosmicznej różnicy nie ma więc jak ktoś chce uniwersalny tuner za nieduże pieniądze to Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc , mam starego fergusona fk 6900 cr . Tesciowa przyjezdza na 3 tygodnie i chce zeby miala tv w pokoju :)

TNK chyba 30 zl kosztuje na miecha wiec taniocha , zeby nawet byla TVP1 to wystarczy ;))

Zestaw widze ze 100 zl to troche duzo jak na 3 tygdonie ogladania ale oby tylko ta karta zadzialala na ty, fergusonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ariva 150 combo - http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... combo.html - jeden czytnik - dvb-t i dvb-s2

ariva 152 combo - http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... combo.html - jeden czytnik - dvb-t i dvb-t2 oraz dvb-s2

ariva 250 combo - http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... combo.html - jeden czytnik - wejście na moduł CI - dvb-t i dvb-s2

ariva 252 combo - http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... combo.html - jeden czytnik - wejście na moduł CI - dvb-t i dvb-t2 oraz dvb-s2

 

poczytaj sam wybierz co potrzebujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...