Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, ponieważ nigdzie o tym nie znalazłem.

 

Czy ktoś wie, zna dekoder, umożliwiający korzystanie z oferty HD telewizji na kartę, który umożliwiałby nagrywanie programów na pendrive, który umożliwiałby nagrywanie materiału o parametrze 30 czy 50 klatek na sekundę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chodzi mi o kanały jak TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, Polsat HD

 

Przeczytałem ten wątek, ale widzę, że dekoder ten ma możliwość nagrywania na pendrive, ale z kanałów kodowanych niestety nie można edytować już później materiału na komputerze. Więc trochę słabo.

 

A może ktoś wie czy jest taki dekoder, który umożliwiałby edytowanie tych nagranych programów na komputerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może ktoś wie czy jest taki dekoder, który umożliwiałby edytowanie tych nagranych programów na komputerze?

 

Wszystkie nowe dekodery oparte na procesorze ALI 3606 lub 3603 nagrywają programy z kanałów kodowanych w wersji zakodowanej i można je tylko odtworzyć na danym dekoderze. Do nagrań edytowalnych polecam:

- Opticom X4/ X7 (ALI 3602)

- Opticum 9600 Prima (STI 7005]

- Opticum 9600 mini [sTI7111]

- Ferguson Ariva 200, 220, 210, 120, (ALI 3602]

- Ferguson HD8800/8900 (STI7100]

- GM Unibox 9060/9080 [ALI 3602]

- Manta HD8000/9000 [Zoran Supra}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam, poszukuję odpowiedzi na parę pytań

1. czy tuner ITI 2850ST będzie pracował bez karty ewentualnie bez aktywnej karty tnk do odbioru kanałów naziemnych DVB-t

2. generalnie poszukuję tunera który przy okazji miał by tuner DVB-t dlatego też zastanawiam się nad najtańszym ITI 2850ST, OPTICUM X8 combo czy Ferguson 250 combo

który z nich polecilibyście

jeżeli na moje pytania znajdę odpowiedź w innym poście, proszę o linka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokonywane są jakieś aktualizacje na satelitach które masz to normalne..w czasie aktualizacji nie wyłączaj dekodera.Aktualizacje dają korzystne efekty jak są zmieniane parametry kanałów.U młodszej siostry,która anulowała aktualizacje jakiś czas, nie świeciły niektóre kanały ,które w międzyczasie zmieniały parametry,tak więc nie bagatelizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Poniewaz zostalem bez n-ki(koniec umowy) postanowilem zakupic cos na karte.Poniewaz jestem zielony w temacie to czy ktorys z tych tunerow bedzie dobry

 

 

 

http://www.ebay.de/itm/TVN-NA-KARTE-DEK ... 19da786072

 

Odbiornik jest uzywany.Jest jeszcze taki

 

http://www.ebay.de/itm/Telewizja-N-na-K ... 35c09d1aec

 

Ten jest nowy.Niemam mozliwosci zakupu w sklepie,korzystam z tego co mam wiec jesli mozecie to pomozcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalem i niechce tunera z parowana karta!.

Chcialbym tuner z wejsciem na dwie karty np tnk i Polsat.Myslalem ze Ferguson ariva250 jest idealny lecz niewiem czy jednoczesnie moge cos ogladac i w tym samym czasie nagrywac.Zalezy mi na tej funkcj,bo bedac w n-ce byla bardzo przydatna.Prosilbym o pomoc i propozycje,kwota to jakies 400 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś darował sobie polsat to polecam nbox recorder z wgraną enigmą. Dekoder z dużymi możliwościami konfiguracji, dysk 250 gb, podwójny tuner, fabrycznie dostajesz możliwość sterowania dekoderem w sieci i przez internet oraz strumieniowe oglądanie filmów (tu raczej tylko wchodzi w rachubę siec lokalna) i dużo różnych pluginów. To wszystko za jakieś 310 zł. Problemem może być to ,że nie dostaniesz go poza polską, brak prawdziwej gwarancji i to ,że karta polsatu bez kombinowania (i prawdopodobnie złamania prawa) nie będzie działać. Ale taki sprzęt za taką cenę naprawdę się opłaca.

Do tego wystarczy ci na jakieś porządne doładowanie tnk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to. Po prostu jakiś polak sobie zarabia na eksporcie.

Może się z kimś dogadasz kupisz na allegro i ci wyślą do niemiec. Ogólne ceny "prawdziwych" tunerów na linuxie zaczynają się od 1000 zł więc warto.

Tuner na allegro to 310 zł (poszukaj sobie), przesyłka ok 80 zł. Jak ci się uda to spróbuj załatwić bez dysku - mniejsza cena, tańsza przesyłka, na pewno jak sobie dokupisz to będzie cichszy.

A i z góry uprzedzam że dekodery są odnowione (po abonamencie w nce), sprzedane na własność a następnie przerobione w sposób sprzętowo programowy.

Jak chcesz sobie więcej poczytać to wyślę Ci parę linków na PM.

Sam mam taki dekoder, przerobiłem go niedawno i jestem zadowolony (lubię się bawić ustawieniami a tego jest dużo np. pokazywanie na wyświetlaczu co leci na włączonym kanale, mogę też na tablecie mogę oglądać np. Planete, lub alekino).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kepak te nboxy to wyzsza skola jazdy dla mnie.Mialem takiego nboxa w czasach jak posiadalem n-ke i szczeze powiedziawszy mnie wkurzal.Ja chyba mialem ta gorsza wersje,ale do tematu.Wsumie niewiem czy poczebuje taki sprzet,chcialbym byc niezaeznym z mozliwoscia zmiany kart do tunera a nie z parowana karta do tunera.

Jesli mozesz to podeslij mi jakies linki do tematu bo tak jak pisalem jestem zielony w temacie.

Ale pytanie moje jest nadal aktualne,tuner na dwie karty .....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...