Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś nadal problemy z kanałami TVN-u na odbiornikach Technisata? Ja mam dekoder DIGIT CDePlus. W dzień wszystko OK działa, trzyma ustawienia, nawet po wyłączaniu/ włączaniu i wyciąganiu wtyczki z kontaktu. Wystarczy, że postoi przez noc i rano już wywala komunikat "Brak sygnału" na kanałach TVN. Po przeskanowaniu 11393V z HotBirda wszystko działa normalnie przez cały dzień, aż do następnego poranka... Inne kanały normalnie działają.

 

Robiłem wszystko wg tej instrukcji podanej w SK, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, sam ściągnął ładnie całą listę, ale problem ciągle powraca rankiem...

 

Może on coś rano ściąga, aktualizuje sam listę, ale żeby na tą o złych parametrach (stare FEC)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dekoder nie ściągnął sam w nocy softu, a próbowałem rano zrobić to ręcznie i też nie znalazło nowszej wersji oprogramowania. A ta w moim tunerze nie jest najnowsza.

Czy trzeba coś wpisywać w tych parametrach częstotliwości z której ściąga soft? Po wejściu w to menu od razu pojawia się Astra 19.2 z której oczywiście nie mam sygnału, a po wybraniu HotBird dolny pasek jakości sygnału jakości mam czerwony. Co trzeba wpisać przy HotBirdzie? Czy może powinien znaleźć nowy soft bez wpisywania tych parametrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Wpisałem te parametry, ale dalej mi nie znajduje nowej wersji oprogramowania.

W menu mam inny nr softu (tzn stary) niż ten najnowszy, wg tego komunikatu, który był podany na stronie n przez ich przedstawiciela:

"28.06.2011 od godziny 10:00 jest dostępne nowe oprogramowanie dla dekoderów TnK SD - firmy Technisat.

 

Wersje oprogramowania widoczne w menu:

Dekodery Digit CD e Black - 2.37.33.7 (1457e);

Dekodery Digit S2 - CD (srebrne) - 2.37.33.11 (1173l).

Dekodery Digit CD Plus - 2.37.33.5 (1298d)

Dekodery Digit CD e Plus - 2.37.33.5 (1345e).

 

Oprogramowanie zaktualizuje się automatycznie o godzinie 3 nad ranem (domyśne ustawienie w menu), chyba że użytkownik zmienił godzinę lub wyłączył automatyczną aktualizację.

 

W oprogramowaniu nie występują problemy występujące w dotychczasowej wersji (kanały z TP 11 393 działają prawidłowo, FEC jest prawidłowy), lista nie jest zmieniana po nocnej aktualizacji."

 

Model dekodera jaki mam to DIGIT CDePlus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.37.33.1(1274)

Wczoraj napisałem do firmy technisat o parametry i aktualizację softu i dziś otrzymałem odp.

Witam Pana,

Aktualizacja oprogramowanie jest przesyłana na parametrach TVN czyli

częstotliwość 11393

polaryzacja V

Nowe oprogramowanie dla tej wersji dekodera powinno pojawić się do

przyszłego poniedziałku.

Pozdrawiam

To info dla tych którzy posiadają dekoder Digit CD plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że tuner globo o którym pisałem kilka stron wcześniej (przerzucanie samoczynne kanałów) znowu zaczyna się psuć ,a jest może z miesiąc po gwarancji.tragedia normalnie.Po wyłączeniu przerzuca programami lub samoczynnie po dłuższym czasie.Na razie jak sie odwiesi idzie oglądać normalnie ,ale nadaje się chyba tylko do wymiany na całkiem inny egzemplarz.Zmienią pewnie cpu ,a dziadostwo po czasie znowu zacznie świrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy soft do Technisata digit CDplus

Zródło aktualizacji:

Satelita – HOT BIRD 13E

Częstotliwość transpondera – 11566

Polaryzacja – H

Symbol rate – 27500

PID – 1401

Serwis-ID – 0

Następnie akceptować zmiany zielonym przyciskiem na pilocie.

5) Nacisnąć żółty przycisk na pilocie „Sprawdź”

6) Wejść na „Rozpoczęcie aktualizacji” i nacisnąć OK na pilocie.

Podczas aktualizacji urządzenie nie będzie reagować na pilota a na wyświetlaczu będzie

widniał napis „SAT”. Podczas aktualizacji nie należy odłączać urządzenia od prądu i kabla

zasilającego oraz naciskać przyciski na pilocie / urządzeniu.

Po zakończeniu aktualizacji (ok 20min) należy przywrócić ustawienia fabryczne (menu -> ustawienia ->

ustawienia fabryczne -> przywróć ustawienia fabryczne). Następnie przejść na nowo

asystenta instalacji postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanych na ekranie.

W załączniku wizualizacja ekranu.

Zródło e-mail od firmy Technisat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...