Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn ja pod antenę mam podpiętą Cyfrę i tam wszystko chodzi

Kable (antena, zasilanie) plus karta Cyfry po prostu przełączam do dekodera z softem 8.03 i listą kanałów TNK i część niekodowanych nie chodzi.

Chyba, że lista kanałów jest jakaś stara. No nic, jeszcze wieczorem sprawdzę co i jak chodzi.

Ma ktoś może jakąś aktualną listę TNK? Bo ostatnio dodano kilka niekodowanych kanałów, tj PoloTV czy Disco

 

Dodam jeszcze, że wgrywałem to starszym Multiloaderem, bo ten nowy 8.0.4.2 coś nie chciał mi się połączyć. Więc może tu jest problem.

 

Sprawdzałem znowu i nic.

Może mieć na to wszystko wpływ wersja Multiloadera lub softu? Multiloader starszy, a soft 8.03 MG

Chyba że lista kanałów ze stycznia 2010 jest problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, posiadam tuner TNK HD ADB 2849ST. Wczoraj ni z tego, ni z owego pojawil mi sie komunikat o niekompletnej instalacji, jakos sygnalu 0, sila na poziomie 90. Wczesniej dzialalo bez problemu.. Wyczytalam https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=103&t=17784 o resecie do ustawien fabrycznych, postanowilam sprobowac... Niestety pogorszylo sie. Teraz z kazdym uruchomieniem tunera pojawia sie ekran taki jak tutaj :

 

mroom_1.jpg

 

tyle ze przy BIOS, STORAGE i tego ponizej nie ma slowa PASS, nie pojawia sie tez APP ver, Loader ver i Load no.

 

Wcisniecie przycisku reset nie pomaga - tuner restartuje sie ale znow pojawia sie ten ekran :(

Czy moge jeszcze cos z tym zrobic czy popsulam tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż mam problem z odbieraniem kanałów.

Posiadam LinBoxa 7817.Mam aktywną kartę.Lecz wszystkie kanały z listy działają oprócz Disney Channel.Pisze "Zakodowane" i nic.

Nie wiem czym jest to spowodowane.Dawniej działał ten kanał.Dzwoniłem do nich ale kazali zostawić włączony telewizor na TVN-ie.Ale i tak nic to nie dało

Proszę o pomoc.Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od pewnego czasu noszę się z zamiarem zakupu dekodera n na kartę, do kwoty ok. 200 zł. Czy lepszym wyborem będzie używany ADB ITI 5800S czy nowy Opticum X8 HD ?. Głównie chodzi mi o dobry odbiór HD, oraz w miarę bezawaryjność. Proszę o pomoc i kilka sugestii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

U mnie w lokalnym sklepie są dwa boksy z dekoderami N na kartę (oba HD, oba PVR-ready, itd. Wliczony pakiet różni się między nimi chyba o 1 miesiąc, ale bardziej mi zależy by dekoder był najlepszy z tych co oferują w pakietach na kartę):

 

1. ITI 2849

2. Opticum ITI (ten z opisem x8, dwurdzeniowy, itd.)

 

Który z nich jest lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś porównał tego Opticum X8 z ITI 2849 pod względem:

 

1. jakości obrazu HD

2. szybkości przełączania kanałów

3. stabilności pracy (czyli nie zawieszania się)

 

Szczerze mówiąc widziałem tylko w akcji tego 2849 kiedyś i całkiem fajnie to działało, bardzo przejrzyste menu, itd. Opticuma zaś nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam Opticum X80 pod TNK SD

Prawdopodobnie sam sobie kanały wyszukuje i listę przestawia.

Ostatnio np wpakowały się te kanały, które zostały dodane z ofertą SMART HD (Polast TVP OrangeSport i inne)

Dodatkowo ciągle pomiędzy kanały z oferty TNK a np niekodowane polskie wpakowują się 3 kanały arabskie (jakiś Kakhabar, Al Aloua czy coś i inny)

 

Można jakoś zablokować ściąganie listy kanałów z nieba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Skusiłem się ostatnio na taki tani tuner (niby polskiej produkcji a oczywiście Made in China), ponieważ chciałem mieć możliwość nagrywania programów przez usb na dysk. Do tej pory miałem ADB 1180s świetnie odbierał tnk i programy z Astry, mając instalację antenową z zezem. Ale gdy podłaczyłem Elcada od razu pojawiły się trudności, bardzo kopotliwe wyszukiwanie kanałów, ale ok kanały tnk jakoś znalazł. Lecz gdy wreszcie udało mi sie zrobić skanowanie satelit , tuner znalazł tylko część kanałów. Ustawienia diseq są chyba w porzadku, bo jednak widzie obie satelity. A jednak tuner nie znajduje niektórych transponderów,, wogóle nie ma ich na liście, nawet gdy dodam je recznie to i tak pokazuje brak sygnału i jest to i na polaryzacji V i H. więc nie jest to awaria konwertera , do tej pory wszystko działało na innym tunerze a tu kicha. Nie wiem w czym tkwi problem czy tuner jest do kitu, czy jednak coś źle skonfigurowałem. Jest ustawione jako konwerter uniwersalny , ale tam są do wpisania LQ i HQ , co tam powinno być może coś nie tak. Proszę o podpowiedz, wiem ze to nietypowy tuner i mało kto z niego korzysta ale może jednak uda sie coś znaleźć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...