Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hmmm... Ale z tego co się dziś dowiedziałem w APS to jest możliwość tworzenia własnej listy kanałów, a nawet czterech takich list, a to wszystko z poziomu pilota. Zadam też jeszcze jedno pytanie :) Jak wygląda standardowa mozaika kanałów TNK HD?? Czy jest to ta pełna lista N z lukami na kanały, których nie ma w ofercie, czy może całkiem inna lista. Bo w z lity w czerwcowym SatKurierze widać luki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze CSA , można to sobie w buty sadzić.Jak się nie wykupi na następny miesiąc ,to denerwują braki w kanałach , tak by sobie można było zrobić po swojemu i nie drażniło by tak,a wiadomo doładowanie tylko przelewem to kilka dni trzeba zaczekać zanim przestanie nas to denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w setup , wybierasz Dodaj Listę Użytkownika , wpisujesz nazwę użytkownika ,dajesz dalej (OK), wybierasz kanał na pilocie ,naciskasz zielony klawisz ( Dodaj)

dodajesz kanały które chcesz mieć na swojej liście klikasz na pilocie OK przenosi Cie do wyboru stacji radiowych też możesz sobie dodać OK i możesz zapisać ponownie

 

klikając OK jak się zapamięta wychodzisz z menu.Jak chcesz wybrać swoją listę naciskasz EPG i pod którymś z kolorowych przycisków będzie twoja nazwa użytkownika wciskasz i przeglądasz EPG tylko dla twoich wybranych kanałów.Wybierasz pierwszy lepszy kanał i już twoja lista jest wczytana naciskasz N na pilocie i wychodzisz do

 

wszystkich kanałów.I zabawa od nowa , to samo jak wyłączysz dekoder.Chyba , że masz inny niż ja.

Jednym słowem do Bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w praktyce można zrobić listę ale kanały będą miały numerację z listy głównej :( zmieniając kanał góra dół działa ale jak chcesz wpisać numer to musisz wpisać numer kanału jak na głównej liście, blokuje to możliwość ustawienia jednej listy i na niej tylko swoich kanałów w takiej kolejności jak się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanwiam sie na dekoderem pod TNK - Ferguson 120/220. Chce zapytac czy ktos fizycznie ma taki duet i czy dziala na tym prawidlowo EPG? Kiedys mialem FK6900 i to co tam bylo nazywane EPG nie dzialalo praktycznie wcale.

 

Pozatym ile musze wydac aby pod 220 odpalic TNK i Cyfre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach zakup tunera na kartę , znalazłem w internecie coś takiego

[nie linkujemy do Allegro bez wyraźnej potrzeby - dodany wykaz elementów z aukcji]

 

Zestaw za 179,99 zł z:

- tuner: Linbox CR1

- karta TNK 2 m-ce

- antena 60cm

- LNB: Opticum LSP-02G Premium

- przewód: 10m RG6-U

- złączki F 2 x 6.8mm

- SCART 1,2m

 

co o tym zastawie sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy właśnie gdzie mieszkasz, w którym regionie polski. Jeżeli południowo-wschodnia Polska to 60 cm czasza będzie dobra, ale nikt Ci nie da 100% pewności, że zawsze i wszędzie odbierzesz odpowiednio mocny sygnał z transponderów. Do tego jak zamarzy ci się założenie zeza na Astrę- też będzie małe pole do popisu. Przerabiałem taki temat i dla świętego spokoju dokupiłem 80 Coraba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...