Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej schizofreniczny Lynch. Nic się kupy nie trzyma. Wytrzymałem 3 odcinki. Nie chciało mi się wracać. To jest jakby inna historia i nie ma kontynuacji wątków z oryginału. Stary serial łykałem jak pelikan. Mimo, że wiele dziwactw oglądam, tu nie dałem rady. Może kiedyś spróbuję zacisnąć zęby i wytrwać 18. odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Orientuje się ktoś może czy w najbliższym czasie film "Sound of metal" pojawi się w Prime VIdeo?
Jest dostępny przez przdglądarkę na amazon.com tam pójdzie na tym abo co masz, na de nie wiem bo tam mam prime wykupione i nie chce w błąd wprowadzić.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sound of metal" jak dla mnie jest trochę prehypowane. Nie kupuje do końca samej historii, w której jak się zastanowić dłużej to sporo rzeczy się "nie składa" (no ale nie będe spoilerował ;)). Sam film niezaprzeczalne atuty i klimat ma, ale jeśli chodzi o tematykę typu walka z przeciwnościami i samym sobą w Ameryce kategorii B to jednak "Nomadland" jest moim zdaniem lepszy zdecydowanie.

7/10. Na IMDB film ma 7.8/10, ale już na Rotten mamy 97% od krytyków i 90% od widowni.

 

"Wiwarium" z kolei trudne do sklasyfikowania tematycznie - nie jest to za bardzo scifi, ani horror, ani na pewno komedia (a gdzieś taki gatunek wpisany dla tego filmu też widzialem). Może najbardziej thriller psychologiczny? Konwencja i pomysł ciekawy, ale słabo wykorzystany. A no i w polskich napisach są krzaczki ;).

5/10. IMDB 5.8/10, Rotten 72% krytycy, 39% widownia.

 

Ten drugi film jest też dostępny w subskrypcji CDA Premium.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Tak z ciekawości na tym serwisie wszystko jest z lektorem?

Nie jest wszystko. Netflix ma więcej tłumaczeń od Amazona.

 

4 minuty temu, bgmnt napisał:

"Sound of metal" jak dla mnie jest trochę prehypowane. Nie kupuje do końca samej historii, w której jak się zastanowić dłużej to sporo rzeczy się "nie składa" (no ale nie będe spoilerował ;)). Sam film niezaprzeczalne atuty i klimat ma, ale jeśli chodzi o tematykę typu walka z przeciwnościami i samym sobą w Ameryce kategorii B to jednak "Nomadland" jest moim zdaniem lepszy zdecydowanie.

7/10. Na IMDB film ma 7.8/10, ale już na Rotten mamy 97% od krytyków i 90% od widowni.

 

 

Dodałem do listy. Trzeba będzie wyrobić sobie samemu zdanie o filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Amazon od tygodni negocjuje umowę przejęcia MGM za około 9 miliardów dolarów – mówią źródła branżowe dla Variety.

 

mgm-logo.jpg

 

Pogłoski o tym, że Amazon (i inni giganci technologiczni) węszyli wokół MGM krążyły od jakiegoś czasu. Jednak źródła wskazały, że zainteresowanie Amazona nabyciem studia nabrało nowego charakteru, wykraczające poza zwykłe plotki. Umowa jest podobno zaaranżowana przez Mike'a Hopkinsa, wiceprezesa Amazon Studios i Prime Video, bezpośrednio z prezesem zarządu MGM Kevinem Ulrichem, którego Anchorage Capital jest głównym udziałowcem MGM.

 

Przedstawiciele Amazona i MGM odmówili komentarza.

 

MGM już skutecznie przybrało znak „na sprzedaż”: Variety potwierdziło w grudniu, że firma szuka kupca.

 

Ostatnie fuzje dużych koncernów medialnych:

Date Deal Finalized Companies Value
czerwiec 2018 AT&T > Time Warner $85 mld
marzec 2019 Disney > 21st Century Fox $71.3 mld
Q2 2022* WarnerMedia (AT&T) + Discovery, Inc. $43 mld
październik 2018 Comcast Corporation > Sky $39 mld
marzec 2018 Discovery, Inc. > Scripps Networks Interactive

$14.6 mld

grudzień 2019 CBS Corporation + Viacom $12 mld
sierpień 2019 Sinclair Broadcast Group + Entertainment Studios > FOX Sports Networks $9.6 mld
Q3 2021* unıvısıon + Grupo Televisa $4.8 mld

 

 

źródło: Variety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lakiman napisał:

Prime Video jest chyba jedną z najczęściej aktualizowanych aplikacji na  android TV.

Stabilność tej aplikacji znacząco się poprawiła, oferta powoli się zmienia na lepsze, ale...nadal Prime Video w PL to ułamek tego co w Niemczech. Kto wie czy w ogóle się doczekamy czegoś wiecej, niż obecnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Nadal nie działa HDR na Mi Boxie S.
Oferta jest co najwyżej średnia. Mamy HBO, C+, zaraz będzie Viaplay i o licencje będzie coraz trudniej.

 

Pamiętam początki prime, dziś można mówić o znaczącej poprawie oferty i uzupełnieniu np. dla HBO. Jeśli Amazon nie zechce wejść w streaming w Polsce na poważnie to raczej będziemy mieć taką bardzo podstawową wersję serwisu. A środki do tego u nich są. Im chyba bardziej zależy na amazon.pl, być może jak sklep wystarczająco się rozwinie to wtedy pójdą w inne usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...