Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, kingofsouth napisał:

Posiadając subskrypcję  "Amazon Prime " od dzisiaj można pobierać gry w usłudze  Prime Gaming 

 

 

  • Control Ultimate Edition  (polecam grałem na PS5 , Xbox Series S)  :D 

  • Dragon Age Inquisition 

  • Rise of the Tomb Raider  (ograne na PS5 ) polecam :D 

  • Brakes Are For Losers

  • Demon Hunter 2: New Chapter

  • Liberated

  • Puzzle Agent 2

  • Rogue Heroes

  • Secret Files: Sam Peters

 

1.jpg 

W październiku też można było, tylko inne gry ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie dla tych, co posiadają ten serwis na TV z Androidem. Jak wyłączyć to gadanie w menu?? Nie było tego, a teraz włączyło się i denerwuje człowieka.

https://www118.zippyshare.com/v/McamY7AW/file.html

 

Asystent google, udało się wyłączyć...

Edytowane przez G3orG3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ARTIPAPK napisał:

A dokładnie chodzi mi o to czy w sklepie Amazona podczas robienia zakupów to zapłacić finalnie idzie poprzez przekierowanie na stronę banku jak jest też na Allegro? 

Ja mam konto połączone "Amazon Prime : Video, Music i przesyłki" w panelu usera mam dodaną kartę płatniczą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto na Amazon Prime Video posiadam. Gdy wchodzę na sklep Amazona, to po lewej stronie na samej górze w rogu wyświetlone są moje dane adresowe, że jestem zalogowany. Chodzi mi dokładnie o to czy jeśli chcę coś zakupić, to przekierowuje mnie na stronę banku, tak jak w przypadku robienia zakupów na Allegro na którym mam konto od wielu lat. Pytam, ponieważ jeszcze nie robiłem zakupów w ich sklepie, pomijając jedynie zakup konta w ich serwisie filmowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ARTIPAPK napisał:

 Pytam, ponieważ jeszcze nie robiłem zakupów w ich sklepie, pomijając jedynie zakup konta w ich serwisie filmowym. 

Tak to wygląda: 

 

 

Spoiler

111.jpg

 

 

Jak widać jest karta przypisana. 

14 minut temu, ARTIPAPK napisał:

Konto na Amazon Prime Video posiadam.

Tymi danymi logujesz się tutaj :

 

https://www.amazon.pl/ref=nav_logo

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wyborcza.biz/biznes/7,177150,27770509,amazon-prime-to-w-polsce-wyzwanie-firma-przyznaje-ze-mamy.html artykuł płatny, natomiast wynika z niego, że "promocja 49 zł /rok" za Prime to był strzał w dziesiątkę i można się spodziewać większych inwestycji Amazona / Prime w PL 

 

IMG-20211109-153258.jpg IMG-20211109-153326.jpg

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. W krótkim czasie ogarnęli blika, paczkomaty, to i inne kwestie ogarną. Liczę na to, że pozycja Prime będzie z czasem rosła i w ofercie nie będą tylko zakupy czy filmy, ale i streaming z prawdziwego zdarzenia, czyli sport oraz TV, może nawet jakieś kanały czy też treści robione specjalnie na nasz rynek. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie , występuje u mnie problem z płatnością , nie ściąga mi z karty kredytowej tych 49 zł , karta aktywna środki są , płatności za Netflixa i viaplay bez problemu są ściągane z karty 

Gdzie może być problem ? 

Mam aktualnie zawieszony dostęp do prime video 

Jak rozwiązać problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, michuk napisał:

występuje u mnie problem z płatnością , nie ściąga mi z karty kredytowej tych 49 zł

Problem powszechnie znany. Po stronie Amazona. Pisz do supportu. Może nawet dostaniesz kolejny miesiąc gratis, bo o takiej praktyce też czytałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...