Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Zuzio sprawdz sport na Amazonie. Jesli masz dostęp. Jestem ciekawy jaki jest bitrate.

Nie mam dostępu, reklamacja w toku, po tym jak mi zablokowali konto po nieudanej płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Szkoda , liczyłem na twoją dociekliwość jakościowo /kodiową

Jeśli to Cię ciekawi, sam możesz sobie sprawdzić, zainstaluj Kodi z dodatkiem Amazon Prime Video.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przerwać moją subskrypcję Netflixa z prostej przyczyny - z biegiem ostatnich miesięcy jakoś ten serwis stał się miałki, okazjonalnie trafiła się jakaś perełka, ale przykrywała to sterta programów rodem z tv naziemnej. Na Amazonie widzę sporo interesujacych mnie produkcji - czy to Grand Tour i tym podobne, dokumenty sportowe, horrory, seriale AMC (glównie Żywe Trupy), czy animacja na podstawie komiksu Roberta Kirkmana "Niezwyciężony". Cena też wydaje się dla mnie atrakcyjna (bo serwisy vod opłacam na własny koszt), w dodatku za te 20 parę zł jest też dostęp do produkcji w jakości UHD...

Przechodząc do sedna.

Jakie seriale / filmy do nadrobienia moglibyście mi polecić?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie klimaty horrorów Jordana Peele ("Get Out", "Us"), to polecam "Them". Świetna stylizacja na lata 50. Idą dwie równoległe historie. Mamy złe duchy, które nawiedzają rodzinę czarnoskórych, a jednocześnie rodzinka musi zmierzyć się z nieufnością i nietolerancją białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry zapomnialem dopisac w DE

 

 

7 godzin temu, Rasheed napisał:

 Bo co do sportu to ciężko trafić w Amazonie na transmisje na żywo by taki bitrate sprawdzić.

Mila niespodzianka mecz w UHD z komentarzem lub glosem ze stadionu, nie spodziewalem sie po Amazonie takiej jakosci. Nie zebym sie przechwalal bo sam kiedys pisalem ze sportu nie da sie ogladac, naprawde swietna jakosc. 

Edytowane przez andi64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 14:21, Rasheed napisał:

Ładny bitrate, nie wiem dlaczego ale u mnie max to 8 mb/s.

Ale ten bitrate pewnie dotyczy filmu a nie sportu o który pytał kingofsouth. Bo co do sportu to ciężko trafić w Amazonie na transmisje na żywo by taki bitrate sprawdzić.

Tak, to dotyczy filmów i seriali. Szukałam sportu, ale nie znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andi64 napisał:

@Zuzianie wiem czy masz dostep do niemieckiego Amazona tam mozesz sprawdzić w nastepnym tygodniu PSV-Benfica , mecz ma byc w UHD. 

Jak nie zapomnę to odświeżę sobie i zobaczę hak na dziś wygląda piłka w Prime. Mam konto na Amazon DE, ostatnio jak szukałem  Shielda to wpadła mi oferta na Prime 30 dni free.

W każdym raziem PL na Am UK nie powaliło mnie na kolana jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...