Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, czy usługa ta jest czasem problemowa jeśli chodzi o jakość streamu? Mam to od tygodnia i było wszystko w porządku, lecz wczoraj kilka razy obniżyło bitrate do strasznej pikselozy oraz trzy razy przerwało transmisję i wywaliło do czarnego ekranu. Nie była to wina internetu, bo w tym czasie zmierzyłem przepustowość i stabilność łącza i wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończy mi się 6 miesięczna promocja. Jak dla mnie oferta APV jest zadawalająca. Jest co przez te pół roku oglądać. Szkoda, bo na dniach ostatni sezon "Człowiek z wysokiego zamku", a to jeden z ich lepszych seriali. "Sneaky Pete", to dla mnie największe zaskoczenie na plus, bo nie słyszałem nic o tym serialu. Fajnie, że APV dodaje teraz lektora. Mam zamiar na stałe mieć Netflixa, a HBO GO I APV na przemian opłacać, z tym, że ze względu na bardzo fajną apkę na Samsung Smart TV i coraz lepszą ofertę, to APV będę brał częściej.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ja się mogę pochwalić, że zacząłem z dniem 4 listopada trzecią półroczna przygodę z APV za 2,99 EUR miesięcznie emoji4.png

 

 

 

Nawet tak nie pisz głośno tu bo zaraz zostaniesz cebulakiem?

Sam tak zrobię za 2 miechy, ale tylko dlatego iż uważam że 2,99 EUR idealnie odzwierciedla zawartość serwisu na dziś.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tracer10 napisał:

Nawet tak nie pisz głośno tu bo zaraz zostaniesz cebulakiem?

 

Wiesz jak ma się kilka kart i do tego żonę co sama ogląda APV,   to czemu nie korzystać w taki sposób ;)

Opłacam serwis ? Opłacam więc co w tym zdrożnego? :)

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ma się kilka kart i do tego żonę co sama ogląda APV,   to czemu nie korzystać w taki sposób

Opłacam serwis ? Opłacam więc co w tym zdrożnego?

Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...