Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Mozille 3.6.3. Wyskakują mi komunikaty, by zainstalować nowszą wersję Adobe Flash Player 10 (obecnie mam 9). Gdy ją zainstaluję, po otwarciu Mozilli znów pojawia się ten sam komunikat. Co zrobić żeby Flash 10 działał? Dodam, że np. na IE działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosa chyba nie używałeś opcji Dodatki>Wtyczki>Znajdź uaktualnienia. Musisz pobrać go ręcznie np. stąd: http://get.adobe.com/flashplayer/.

Pojawia się strona co chcesz pobrać: Flash + McAfee Security Scan Plus lub gołego, jeżeli ci zależy na samym Flash Playerze i masz programy zabezpieczające z legalnego źródła, ponieważ ten produkt McAfee jest reklamą, żebyś wydał 170 złotych na licencje trójstanowiskową na rok w wersji BOX a nie w OEM ( ta wersja jest przeznaczona dla nowych komputerów, komponentów składowych komputera, lub jego akcesoriami), która jest tańsza o połowę czyli jakieś 88 zł z VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosa chyba nie używałeś opcji Dodatki>Wtyczki>Znajdź uaktualnienia. Musisz pobrać go ręcznie np. stąd: http://get.adobe.com/flashplayer/.

Pojawia się strona co chcesz pobrać: Flash + McAfee Security Scan Plus lub gołego, jeżeli ci zależy na samym Flash Playerze i masz programy zabezpieczające z legalnego źródła, ponieważ ten produkt McAfee jest reklamą, żebyś wydał 170 złotych na licencje trójstanowiskową na rok w wersji BOX a nie w OEM ( ta wersja jest przeznaczona dla nowych komputerów, komponentów składowych komputera, lub jego akcesoriami), która jest tańsza o połowę czyli jakieś 88 zł z VAT.

 

Używałem. Zainstalowałem bez McAfree Security Scan i Flash działa we wszystkich przeglądarkach, oprócz Firefoxa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konfiguracji laptopa + projektor. Czy da się to tak wszystko ustawić aby na projektorze był widoczny tylko film lub prezentacja w wersji pełnej a jak np. zakończę prezentacje to, żeby nie było widać pulpitu i co na nim się znajduje tylko np. czarne tło? Chodzi mi o coś takiego:

Widok z laptopa w czasie projekcji

7de676d0130af401.jpg

 

Widok z projektora

9802fef76ff45962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam następujący problem z Windows 7 Ultimate. Wczoraj zniknęła mi "lista szybkiego dostępu" w menu start ostatnio otwieranych dokumentów programu Word. Chodzi o to, że strzałka "listy szybkiego dostępu" się wyświetla, lecz gdy na nią najadę to nie wyskakuje mi okienko z 10 ostatnio przeglądanymi (otwieranymi) dokumentami Worda. Co ciekawe, dokumenty pdf otwierane w Adobe Readerze czy arkusze Excela pojawiają się normalnie. Tylko nie mam szybkiego dostepu do dokumentów wordowskich, mimo że program Word 2007 mam przypięty do listy szybkiego dostępu. W ciągu ostatnich 7 dni nie instalowałem żadnego programu, więc nie wiem co się mogło stać. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję "przywracanie systemu". Ale czy jak z niej skorzystam, to nie utracę ostatnich aktualizacji?

Przed chwilą próbowałem przywracania systemu, ale to nic nie pomogło. Problem nadal występuje. Pojawił mi się on w sobotę, a system przywracałem do ustawień z czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z filmem dvd zgralem dwie plytki dvd i programem dzielenie i łaczenie plikow zgralem jako calosc i powstal jeden plik *vob ktory zajmuje 5,04 Gb a teraz chcialbym z tej calosci powycinac kilka scenek zeby sie wszystko zmiecilo na jednej plytce dvd i oczywiscie zeby to poszlo na stacjonarnym dvd probowalem juz programu virtualdub ale niestety nichce otworzyc mi pliku *vob prosze o pomoc jakiego programu uzyc zeby powycinac scenki i nagrac jako dvd z gory serdecznie dziekuje za odpowiedz

 

pozdrawiam

tomus76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie. Mam następujący problem z Windows 7. W "menu start" mamy opcję "Lista szybkiego dostępu", która polega na tym, że gdy np. najedziemy kursorem na dany program, który "przypięliśmy" do "listy szybkiego dostepu" to pojawia się taka strzałeczka, która następnie rozwija nam okienko z 10 ostatnio otwieranymi plikami danego programu. Wyszystko działało pięknie do ostatniej soboty, kiedy to niewiedzieć czemu, okienko z 10 ostatnio otwieranymi dokumentami Microsoft Word 2007 nie pojawia się, mimo że ta strzałeczka jest widoczna. Na marginesie dodam, że ostatnio otwierane pliki programów Adobe Reader czy Excel wyświetlają się bez problemu. Tylko te z Worda nie chcą się wyświetlać. Patrzyłem w ustawieniach "menu start" nie ma żadnej opcji, którą mogłem wyłączyć przypadowo, albowiem gdyby tak się stało, to podobnie zachowywały by się i programy Adobe Reader czy Excel. Nic w ciągu ostatnich 2 tygodni nie instalowałem, jedynie poza aktualizacjami systemu. Bardzo prosiłbym o pomoc, albowiem jest to bardzo wygodna funkcja. Dodam jeszcze, o czym pisałem już zresztą wyżej, że próbowałem opcji przywracania systemu do stanu sprzed soboty i nic to nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jakieś dwa miesiące temu kupiłem laptopa HP z windows 7. Nie dostałem zadnych płyt ani z windowsem, ani z zadnymi sterownikami. Na dysku mam partycję C z windowsem i partycję D: recovery na której są pliki do odzyskiwania systemu. I tutaj moje pytanie czy dzieki tym plikom mam możliwośc odzyskania "czystej" wersji windowsa? czym to zrobic? i czy wszytskie pliki , które mam na dysku C zostaną usunięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy uruchamianiu laptopa masz na dole informacje jaki przycisk do uruchomienia opcji "HP Recovery Manager"... teraz nie pamietam jakim przyciskiem to sie uruchamia (bodajże F11), ale ta opcja powoduje przywrócenie komputera do stanu po instalacji systemu. oczywiście skasuje się wszystko co było na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Mam taki sprzęt. Płyta główna Gigabyte: GA-MA770-DS3, procesor: QuadCore AMD Phenom X4 9500, 2200 MHz, karta wideo: NVIDIA GeForce 8500 GT 1GB, dysk twardy: SAMSUNG HD321KJ (320GB), napęd: HL-DT-ST DVDRAM GH20NS10 ATA Device. Planuje jeszcze zakup karty DVB-s: TechniSat SkyStar 2 rev 2.8 A. Zasilacz jaki mam to Procomp KY-500W. Jednak nie jestem z niego zadowolony. Pracuje bardzo głośno. Sporadycznie dochodzi również do restartu komputera, być może jest to wina zasilania. Chcę kupić zasilacz jednak nie wiem jakiej mocy i marki będzie odpowiedni, dobrze by było gdyby był też stosunkowo cichy, cena do 200 zł. Ja myślałem np. o tym: Zasilacz ModeCom CARBON MC 530W BOX Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...