Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem trochę innego zdania :P Skoro pojawiały się już przecieki na temat kodowania Polsat 2, które później Polsat stanowczo dementował, a jak się okazało - była to prawda, to równie dobrze może być zawarte jakieś ziarnko prawdy o ewentualnym wyłączeniu kanałów TVN ze słonecznej platformy (przynajmniej niektórych - nie wszystkich). Panowie, idźmy drogą analogii - jakie były cyrki z Polsat'em 2 :smile: Najwyraźniej w Polsacie pracują niekompetentni pracownicy, którzy wynoszą informacje z wewnątrz firmy. Myślę, że na linii Polsat-TVN jest naprawdę gorąco, ale to nie jest podawane oficjalnie do opinii publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że było trochę zamieszania z Polsatem 2 nie oznacza, że tvn-y mogą zniknąć z CP. Ja nadal czekam na potwierdzenie, którejś ze stron na temat ewentualnego wyłączenia kanałów tvn (wszystkich lub tylko nie których) z platformy CP. Póki nie będzie konkretnego potwierdzenia to nie uwierzę, iż tvn-y znikną z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem oto taki wywiad z prezesem Libickim jest on bodajże z maja zeszłego roku czyli minęło około 1 roku i 4 miesięcy. Prezes Libicki mówi tu o wieloletniej umowie, a 1 rok i 4 miesiące to według mnie nie jest wiele lat. Prezes chyba by tak nie zmyślał.

cp2vl3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To arsenal napisał że TVN i TVN7 są do 2011, to wieloletnia umowa. Chyba nie liczysz że szef przyznałby się że jakiś kanał będzie dostępny w jego platformie tylko do tego i tego dnia :D

 

Niektórzy chyba przeceniają siłę kanałów TVN-u. Ilu ludzi może oglądać TVN Style, Turbo, Meteo, Biznes? Z 30 000? Niech 1/3 z tego w CP. 10 000 to co to jest? :D Z reguły są to zwykli oglądacze tv. Nagle znikają im TVN-y z ekranu to co robią? Dzwonią na infolinię. Jeśli maja czas i cierpliwość to zgłosi się konsultant. - Dlaczego nie ma mojego ulubionego kanału TVN Style? - Ten wredny, przebrzydły TVN nie przedłużył z nami umowy. Ale wychodząc Państwu na przeciw przygotowaliśmy nową ofertę programową. Zupełnie za darmo otrzymają Państwo kanał Polsat Cafe :D I co zrobi przeciętny oglądacz? Nic. Ale jeśli jednak ktoś był bardzo przywiązany do kanałów TVN-u i płacił te prawie 40 zł tylko dla nich :D i zapyta co musi zrobić by zrezygnować. Usłyszy że musi wysłać do nich listem poleconym wypowiedzenie umowy i za trzy miesiące będzie wolny. Czy przeciętny oglądacz telewizji wie jak napisać takie wypowiedzenie? Czy wie gdzie wysłać? Czy przeciętnemu oglądaczowi będzie się chciało poświęcać czas na takie zabawy? :D Już bardziej prawdopodobne że dokupi ten pakiet za 16 zł.

 

Na TVN i TVN7 jest Viacess. Dla kogo to?

"Orendż" aka satelitarna Videostrada... czy coś takiego.

Czyli ta nowa platforma satelitarna TP? Tylko po co już jest włączone kodowanie w tym systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nie będę płakał za TVN-ami. Jedyny kanał, który oglądam z TVN-ów to TVN24, jak by miały wylecieć kiedykolwiek, to nie będę za nimi płakał, a wtedy się przerzucę na Polsat News. Mi chodzi tylko o to zamieszanie, którego tak naprawdę zrobił SatKurier i tu mi rację chyba większość przyzna. Bardzo cukrują N-ce, przyczepili się do CP, której przepowiadają wielką apokalipsę. Nie ładnie SatKurierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta nowa platforma satelitarna TP? Tylko po co już jest włączone kodowanie w tym systemie?

Może testują coś, nie wiem...

Off-topic nam się robi :> W tajemnicy i po cichu powiem, że niebawem będzie osobny dział na Forum poświęcony "temu czemuś".... ale cicho... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten wątek był na topie to w tej sprawie napisałem zapytanie do CP.

Oto odpowiedz, którą dostałem dopiero dziś.

Grupa TVN zawarła z platformą satelitarną Cyfrowy Polsat długoterminową umowę o współpracy zapewniającą obecność na platformie kanałów: TVN, TVN Siedem, TVN 24, TVN Turbo, TVN Style i TVN Meteo przez najbliższych kilka lat.

O wszelkich zmianach Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco za pomocą komunikatów na ekranach telewizora lub drogą listowną. Informacje o aktualnej ofercie programowej znajdują się również na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o tworzeniu przez CP własnych kanałów tematycznych sprawiła, że jakiś niemądry człowiek chcąc zabłysnać w towarzystwie wymyślił plotkę o zniknięciu tvnów z cp. Jak się okazało plotka padła na podatny grunt i szybko się rozprzestrzeniła. Nie pomogły argumenty merytoryczne, o tym, że tvn ma z cp długoletnie umowy, znaleźli się tacy, którzy od razu wymyślili sobie, ze chodzi tylko o tvn i tvn7. Wreszcie znalazł się ktoś mądry w cp i wyoślił niektórym czarno na białym o jakie kanały chodzi. Ciekawe czy teraz ktoś będzie miał jeszcze jakies wątpliwości odnośnie tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dlaczego wszyscy gadaja ze TVNy wyleca z CP ? Aktualnie widzimy ze C+ dolaczy do oferty TVN Lingua i Religia.TV. Owszem nie ma mowy o CP ale ten krok pokazuje ze TVN chce miec jak najwieksza widownie. Wiec badzmy spokojni. :]

Kanały te dostali w zamian za udostępnienie miejsca na transponderze. Kanały z tych pozycji wykorzystane są w telewizji na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrln nie bądź egoistą. To, że Ty akurat nie lubisz kanałów tvn-u to nie znaczy, że inni też muszą. Nie chcesz nie oglądaj - chyba proste i logiczne, ale innym tego nie zakazuj i nie denerwuj ludzi swoimi głupkowatymi komentarzami :evil:

Jakby piotrln nie lubił TVN-ów, to pewnie nie brałby oferty, którą ma w podpisie:

N- full pakiet promocja 48 zł plus filmbox 9.90 plus hbo 25 zł
:>

Nie wiem, ale on chyba tylko specjalnie wszystkich tak podpuszcza - nie tylko w tym temacie - żeby nabić sobie trochę postów do licznika :roll:

 

@piotrln Polsat Play ma być bardziej jak TVN Turbo, a nie jak TVN 7 - ty chyba specjalnie tak piszesz, żeby potem mieć znów co napisać, bo inaczej nie miałbyś już czego pisać :/ trolling :?::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrln Polsat Play będzie takim drugim tvn turbo, a nie tvn 7.

 

@ Krisss16 ale kanały tvn-u są w każej kablówce i w każdej platformie cyfrowej także nawet jak się ich nie lubi to nie ma operatora, u którego nie byłoby tych kanałów. Zatem pozostaje jedynie nie wybierać tych kanałów na swoich dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...