Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że nie/każdy będzie miał dostęp do DVB-T :twisted: . Ci, którzy będą mieszkać w miastach czy w pobliżu nadajnika tak, ale co z tymi co będą mieszkać poza miestem na wsiach. Tylko odbiór telewizji poprzez satelitę im zostanie. A taki procent ludzi zapewne jest i będzie duży. A poza tym kanały, które obecnie są w Cyfrze+, n czy CP nigdy nie będą w DVB-T. Jakoś nie wyobrażam sobie kanału HBO, National Geographic Channel, Hallmark Channel czy BBC Entertainment w DVB-T. To są przecież kanały kodowane i żeby je oglądać trzeba za nie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam kiepski odbiór z naziemnego nadajnika analogowego. Najlepiej odbiera mi TVP1, a TVP2 i TVP Info to po prostu porażka (śnieży, że szok). Polsatu, tvn-u i TV4 w ogóle z naziemnego nie łapię. Nie sądze żeby po przejściu z analoga na cyfrówkę coś w tej kwesti się zmieniło no chyba, że w mojej okolicy walną nadajnik. No, ale koniec z tym off topem bo to nie dział na tego typu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że TVN nie zniknie z CP dlatego, że pakiet programów sprzedawany CP i C+ ma większy sens i zysk niż jeżeli mielibyśmy kupować tylko od N-ki. Nie każdy jest zwolennikiem N-ki i ich tunerów, a w C+ i CP mamy możliwość posiadać własne tunery czasami lepsze od tych jakie proponują nam platformy. Chyba że CP chce odseparować się od tematycznych kanałów TVN (co i wątpię-za dużo ludzi by stracili) na poczet swoich nowych kanałów które wkrótce mają powstać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej separacji nie będzie. A co byście powiedzieli jakby TVN tworząc odpowiednik pakietu mini, zaproponowałby bardzo tanie dekodery i parozłotowy abonament za swoje kanały? Zyski idą wtedy całkowicie do ich kieszeni, a jak ktoś chce mieć TVN w CP to sobie kupi drugi dekoder i połączy przez przelotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej separacji nie będzie. A co byście powiedzieli jakby TVN tworząc odpowiednik pakietu mini, zaproponowałby bardzo tanie dekodery i parozłotowy abonament za swoje kanały? Zyski idą wtedy całkowicie do ich kieszeni, a jak ktoś chce mieć TVN w CP to sobie kupi drugi dekoder i połączy przez przelotkę.

 

No właśnie :roll:

https://satkurier.pl/news/42851/cyfrowy- ... ienia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie jest informacją wiarygodną? Bo chyba nie to, że pakiet powstanie i będzie zawierał tematyczne TVN. Bez jaj, dadzą Ci pudełko, podadzą nazwę spółki (która istnieje - proszę sprawdzić w KRSie, zobaczysz nawet, że prezesem zarządu jest Maciej Karol Sojka ;-) ), podadzą adresy internetowe (od czego jest WHOIS), pokażą zdjęcia inne niż krążące po sieci, ceny, których nikt nie podał i prawie całą ofertę, a ten będzie i tak nadal twierdził, że nic nie ma i nic się nie stało :lol: Otóż stało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie kto więcej by stracił? CP czy TVN? Za każdego z 2 mln abonentów TVN dostaje jakieś pieniążki. Jeśli by przyjąć że 1/3 widzów ma dostęp do kanałów TVN-u dzięki CP to z dnia na dzień oglądalność spadłaby dosyć znacznie, a co za tym idzie i reklamodawcy nie byliby tak hojni. Wszyscy mogą nie zdecydować się na nowy pakiem n. Największym magnesem będzie na pewno TVN24.

A wiadomo coś nt. podobnej umowy z Cyfrą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli TVN Turbo i TVN Meteo zniknie. I bardzo dobrze i tak chyba w październiku biorę N. Wprowadzając na rynek nPack, wcale bym się nie zdziwił jakby kanały TVN'u znikneły z CP. W takim przypadku powodzenie nPack'a było by bardzo duże. Abonenci CP pewno brali by masowo nPack za 16 zł dla samych kanałów TVN'u. Ciekawe, co zrobi wtedy CP, aby zastąpić stracone kanały. Musiał by się wtedy postarać, aby utrzymać 2 miliony abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodząc do APSu zapoznając się z ofertą CP były w Pakiecie Familijnym wymienione wszystkie tvn-y. No, a jak znikną (o ile znikną należy to podkreślić). CP będzie mógł je zastąpić, ale ja mogę być z tej zamiany nie zadowolony i chyba jak klient CP mogę rządać wsześniejszego odstąpienia od umowy. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam te wszystkie gdybania na temat TVN-ów w CP i tak sobie myślę ile jeszcze będą trwać te dywagacje. Jak dobrze pójdzie to nawet do tego 2011 roku. A wszystko przez to że ktoś gdzieś puścił jakąś plotkę, ktoś coś gdzieś przeczytał, powtórzył gdzie indziej i tak się ten nie mający sensu temat rozwija. Tylko niepotrzebne zamieszanie ktoś robi ludziom (patrz abonentom CP) w głowach. Więc póki nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym jakoby TVN-y miały zniknąć z CP proponuję zamknąć ten bezsensowny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I długo nie będzie i długo będziemy się opierać na plotkach. Zresztą co tu gadać- pamiętam jak co roku abonenci C+ krzyczeli na tych z CP, że niepotrzebnie co roku wywołują dyskusję o wyłączeniu wyłączności na HBO :D Widać mamy powtórkę z historii. Tylko, że tym razem historia toczy się chyba jakby szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany rozmiarami tej daremnej i pustej dyskusji o niczym, rozdmuchanej z powietrza przez bliżej nieokreśloną grupkę. Od pewnego czasu temat jest co chwilę nakręcany a komuś bardzo zależy zeby było głośno wokół tej sprawy. Dlaczego wszyscy się uczepili CP, a nikt nic nie mówi o C+? Dlaczego sk od pewnego czasu w moim odczuciu (i nie tylko w moim) bardzo sprzyja N-ce, stosuje umiarkowany chłód w stosunku do C+ i nienawidzi CP? Gdzie się podział obiektywizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...