Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu już jest po wszystkim. Wszystkie TVN-y, które do tej pory były w CP pozostaną nadal. Wiele osób jest zapewne zawiedziona, gdyż liczyli na to, iż dojdą jeszcze TVN CNBC Biznes, TVN Lingua i Religia.TV. Niektórzy liczyli także na obecność Polsatu, Polsatu2 i TV4 w N i TnK, ale tu nic z tego nie wyszło i nie zanosi się na to, aby te kanały zawitały tam. Krótko podsumowując - pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości, bez szumu medialnego, hałaśliwych reklam, Solorz zaskarbił sobie uznanie wśród szerokiej rzeszy abonentów Słonecznej Platformy.

To bardzo ważne wsparcie nie tylko materialne, ale wobec panującej nieżyczliwości w pewnym stopniu i natury moralnej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Cyfrowy Polsat aktualnie nie planuje powiększenia oferty o kolejne kanały tworzone przez Grupę ITI. Miejmy tylko nadzieję, że współpraca za jakiś czas zostanie rozszerzona.

 

źródło: :arrow: dvbnews

 

 

To tak dla tych, którzy mają jeszcze nadzieje, że dołączą inne kanały TVN-u, które są np. u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tego że mam tvn CNBC biznes, którego gościem dzisiaj był prezes cyfrowego polsatu i zadałem pytanie dotyczące nowych kanałów tvn w cyfowym polsacie m.ni. właśnie tvn cnbc. Odpowiedź jaka otrzymałem brzmiała dypolmatycznie, że tak powiem. Opowiedział mi prezes, że kanały tvn są bardzo ciekawe programowo i będą prowadzić negocjacje odnośnie tych kanałów. Planują je włączyć w przyszłości do oferty.

No właśnie w przyszłości, czyli kiedy za tydzień ? za mięsiąc ? czy za rok ?

nikt nie wie ....

poczekamy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O zamknięciu wątku decyduje moderator;) Wracając do tematu dla mnie od 1plotki pewne było to że TVN i Polsat się dogadają:) W końcu to $$:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tego że mam tvn CNBC biznes, którego gościem dzisiaj był prezes cyfrowego polsatu i zadałem pytanie dotyczące nowych kanałów tvn w cyfowym polsacie m.ni. właśnie tvn cnbc. Odpowiedź jaka otrzymałem brzmiała dypolmatycznie, że tak powiem. Opowiedział mi prezes, że kanały tvn są bardzo ciekawe programowo i będą prowadzić negocjacje odnośnie tych kanałów. Planują je włączyć w przyszłości do oferty.

No właśnie w przyszłości, czyli kiedy za tydzień ? za mięsiąc ? czy za rok ?

nikt nie wie ....

poczekamy, zobaczymy

 

 

ciekawe... z drugiej strony te negocjacje to mogą się toczyć latami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Muszę się przyznać do błędu. Podważałem prawdziwość negocjacji, a jednak były. Mea culpa. Jakoś mi specjalnie nie zależy na obecności TVN-ów w CP, ale jak są to niech są. Ciekawie na ile ta umowa jest, pewnie na te trzy lata? Jedno co mnie zaskoczyło to lament abonentów N-ki, że nie ma Polsatu czy chociaż TV4 w N-ce. A kto powiedział, że nie będą? Ale znów ostatnio był wywiad z kimś z N-ki i wspominał, że zabiegali o Polsat, ale ich oferty były odrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał-bym powiedzieć ze możne jednak sprawa reszty TVN-ów w CP nie jest zakończona.Na jednym z portali prasowych znalazłem coś takiego cytuje; Chodzi o TVN, TVN Siedem, TVN 24, TVN Turbo, TVN Meteo i TVN Style. – Dotychczasowa oferta była satysfakcjonująca dla naszych klientów i dlatego rozmowy dotyczyły kanałów do tej pory dostępnych – mówi Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu. Jednak jest szansa, że abonenci platformy zyskają dostęp także do innych kanałów TVN-u, m.in. TVN CNBC Biznes lub TVN Lingua. – Podpisana wczoraj umowa jest przedłużeniem obowiązującej, ale cały czas rozmawiamy o kolejnych kanałach – wyjaśnia Olgierd Dobrzyński, członek zarządu TVN SA. Według niego negocjacje zajmą kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy wszyscy?Nie przesadzajmy z tymi TVN-ami,byc moze jakas czesc abonentow pomyslala by o zmianie platformy ale nie bylo ich az tak wielu.Z tych wszystkich kanalow za dobry uwazam tylko TVN 24.Rownie dobrze moza powiedziec ze ITI mogl nie podpisywac tej umowy liczac ze wszyscy-tj.2,7 miliona abonentow CP przejdzie teraz np. do N-ki...Ale mysle ze niewielu zdecydowalo by sie zmienic platforme dla 2-3 kanalow,dostepnych zreszta w kablowkach a nawet naziemnie jak TVN.Ludzie sa zbyt wygodni zeby zaraz leciec do innego nadawcy,wiazac sie nowa umowa,brac nowy tuner(a co ze starym?).To wiaze sie dla wielu ludzi z malych miast z dojazdem do innego wiekszego miasta w poszukiwaniu dystrybutorow N-ki czy Cyfry.I wielu przyzwyczajonych do tego co mieli,nigdy sie na to nie zdecyduje.Przeciez oprocz kanalow ITI ogladamy wiele innych kanalow CP a tych po zmianie platformy na inna juz nie bedziemy mieli.

To jest temat rzeka-jak dla mnie na podpisaniu tej umowy zyskali wszyscy.ITI-bo potrzebuje pieniedzy,a im wiecej abonentow CP tym wiecej ich otrzymuje,i CP bo zapewnil swoim klientom(tym ktorzy je lubia) dostep do kanalow ITI i dzieki temu wciaz bedzie zyskiwal nowych abonentow.No i zyskalismy my-czyli klienci.Ale rozumiem tez zal abonentow ITI ktorzy liczyli na pojawienie sie w zamian kanalow Polsatu w N-ce czy TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...