Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję poczekać do jutra. Może jutro CP zapoda oficjalną informacje w tej sprawie. Jedno jest pewne, albo już się dogadali a info w tej sprawie opublikują jutro, albo negocjacje nadal trwają. Tym/bardziej, że tvn-y nadal są w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie powstanie paczka TVNów bo to dla ITI byłoby totalnie nieopłacalne...

 

Zapewne masz rację, ale od kiedy to o powstawaniu pakietów w konkurencyjnej telewizji decyduje dostawca programów? O tym czy taka paczka powstanie (BTW. miałem tu na myśli jedynie programy tematyczne TVN) zapewne zadecyduje sam CP, a nie ITI...

 

 

tak czy sial plotka okazała sie lipa a co do nowych kanalow tvn-u to zapewne i tvn chce polsatowskich kanalow u siebie :mrgreen:

 

Tym lepiej chyba dla Polsatu, prawda (większa oglądalność, większe wpływy z reklam)? Jednak koniecznym warunkiem jest znacząca poprawa programowa nowych kanałów, tak aby mogły stanowić realną konkurencję dla kanałów z rodziny TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zwolennicy TVN-ow by wypowiedzieli umowy ale czy warto TNK kupic ? warto osobom co niemaja dostepu do TVN TVN7 TVP1 TVP2 lub bardzo słaby odbior albo osoba ktorzy mieszkaja za granica czy CP by stracił ? mysle ze tak ale napewno nie na tyle zeby miał jakies problemy a co do kanalow POLSATU to ramowke maja taka sama jak kanaly TVN-u tylko reklamy bo to w tych stacjach zajmuje okolo 70% oferty programowej jedno jest pewne platforma N okazala sie za duza inwestycja wiec prawdo podobnie to kanaly TVN-u wiecej by stracili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią coś dzisiaj, ale dopiero w samo południe - taki polski, medialny western :> Albo poczekają jeszcze do 14 lutego i w Walentynki pokażą nam jak to Polsat i ITI bardzo się lubią :lol:

 

Polsat wymienia w nowej reklamie Tvn-y, więc umowa pewnie jest. :]

A gdzie dokładnie widziałeś tą "rzekomo" nową reklamę :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią coś dzisiaj, ale dopiero w samo południe - taki polski, medialny western :> Albo poczekają jeszcze do 14 lutego i w Walentynki pokażą nam jak to Polsat i ITI bardzo się lubią :lol:

 

Polsat wymienia w nowej reklamie Tvn-y, więc umowa pewnie jest. :]

A gdzie dokładnie widziałeś tą "rzekomo" nową reklamę :?::roll:

 

 

moge tylko potwierdzić, że CP reklamuje się że tylko u nich z satelity kanały takie jak Polsat, TVP1, TVP2 i TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako komentator powiem, że wszystko jest możliwe, aczkolwiek nie stało się najgorsze - tj. nie wyłączono TVNów z powodu braku/zakończenia umowy. Więc widocznie wszystko jest na dobrej drodze do rozszerzenia oferty. Tak jest moje zdanie, bo nie wierzę w to, że nagle okaże się, że żadnej możliwości renegocjacji nie było - traktuję tu słowa Libickiego z listopada poważnie.

 

A jako moderator proszę o nie krzyczenie o zamknięcie tematu - jak będzie trzeba to moderatorzy na prawdę wiedzą, co robić ;-). Przestrzegam tylko przed postami nic nowego nie wnoszącego do sprawy, bo nie ma sensu w klawisze klepać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja coś klepne.

Niewiadomo tak naprawdę nic-czy były jakieś rozmowy czy nie.

Dziwwię się tylko POLSATOWI że nie wyjaśnia nic-bo wydaje mi się że w tej chwili najwięcej traci.

Info było że TVN-ów może niebyć w POLSACIE.

Jeśli są chętni na PC to albo czekają aż się wyjaśni ...albo idą do konkurencji np.do N -bo tam jest jasna sytuacja [może

tylko być więcej o...POLSAT ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poważna giełdowa firma powinna komentować każdą plotkę, która pojawi sie w necie. Był komunikat na wspólnej konferencji prasowej TVN i CP o "wieloletniej umowie", była wypowiedź Libickiego o roku 2011. Czego jeszcze oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poważna giełdowa firma powinna komentować każdą plotkę, która pojawi sie w necie. Był komunikat na wspólnej konferencji prasowej TVN i CP o "wieloletniej umowie", była wypowiedź Libickiego o roku 2011. Czego jeszcze oczekujesz?

 

 

SatKurier nr.12.2008 srt.46 napisał: "nieoficjalnie redakcja SATKuriera dowiedziała się, że na początku roku 2009 kończy się

umowa na kanały TVN w Cyfrowym Polsacie, a nie 2011r, jak podawano jeszcze rok temu.Renegocjacja kontraktu jest trudna, bo ITI

stawia sprawę honorowo -niechodzi o pieniądze, ale o biznes, czyli wymianę kanałów TVN za POLSAT [jeden za jeden] i

wolnorynkowe rywalizowanie ofertą, promocjami.Telewizja n najbardziej zainteresowana jest kanałem POLSAT i ew.

POLSAT HD, jeśli taki ruszy, pozostałymi zaś kanałami tematycznymi POLSATU w mniejszym stopniu."

 

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie widziałeś tą "rzekomo" nową reklamę :?::roll:

Tvp 2.

Nie wzorujcie się zbytnio tą reklamą, to o niczym nie świadczy. Co ciekawe, w nowym spocie CP wśród tych wszystkich kanałów rzuciło mi się w oko logo Polsat ZiU. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...