Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z kanałami TVN w CP?


ortax123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli, że nic, znikąd nie zniknie. Jako jedyny chyba w tym wątku mówię o przybywających kanałach TVN'u a nie o znikających z dniem pierwszego stycznia. Co prawda Discovery HD nie ma nic wspólnego z tym wątkiem, ale po tym kanale widać, że panuje tendencja wzrostowa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem na ten temat nic nie mówić, ale...

CP pewnie wyłoży kasę i wszystko będzie to co było i dojdzie coś jeszcze. A co do Polsat Play i Cafe to wszyscy czy tam większość mówi, że są zamiast TVN Turbo i Style, które znikną w Styczniu. A może są po to aby obniżyć cenę za TVN-y.

 

CP powie my mamy kanały o podobnej tematyce więc po co nam wasze takie drogie, spuście z ceny to je weźmiemy. :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo się guzdrają zamiast podpisać.

Jak ja bym był szefem CP to już dawno by była podpisana umowa na WSZYSTKIE TVNy, WSZYSTKIE TVP, Filmboxy i Comedy Central i MTV 2 :)

 

Stwórz własną platformę cyfrową i zobaczymy jak będziesz miał wszystkie kanały. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie i czas mija obserwowałem was od dłuższego czasu i myślę ze naprawdę znaleźliście sobie temat do nabijania postów.Bedzie co Bedzie nie ma co gdybać a to gdybanie moim zdaniem jest nie na miejscu.Umowy umowami ale NIe wiadomo nic TAJEMNICA HANDLOWA.I tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba sarkazm.... albo miał być.

 

Co do tematu zacznę odliczanie:

 

DO ZAMKNIĘCIA POZOSTAŁO: 15dni...

 

W tym temacie nie da się już nic konstruktywnego napisać, wszystko to (jak już słusznie zauważono) spekulacje, domysły i nabijanie postów. Już dawno powinien zostać :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w okresie przedswiatecznym nie jest w interesie grupy tvn informowanie ze jednak tvn-y bedaw cyfrowym polscacie bo jakby komus zalezalo na np tvn24 a wahal sie miedzy polsatem a n-ka to gdyby wiedzial ze tvn-y trafia do polsatu to wzialby polsat cyfrowy. A tak to stan niepewnosci przez co n-ka moze zyskac abonentow. Zapewne po swietach wszystko wroci do normy, tvn-y pojda do polsatu, wzamian polsat da jakies tv 4 i inne ochłapy bez głownego polsatu do n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tiesto12 tylko wielu ludzi decydujących się na zakup jakieś platformy nie zna się na rynku płatnej telewizji, także zapewne nie wie, iż CP kończy się umowa na kanały TVN-u i zapewne też nie wiedzą, że TVP1 i TVP2 jest w CP jest brane z analogowego naziemnego nadajnika przez co jest w kiepskiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie . Dużo czasu spędzam w sklepie RTV ( znajomy dystrybutor ) i widzę jak niską wiedzę mają osoby , które decydują się wybrać jakąś platformę . Nie mają pojęcia o zawartości kanałów w poszczególnych platformach , ani o ich standardzie. Ważne , żeby dużo i tanio , a jakość ich nie interesuje . Są tacy , którzy na telewizorach kineskopowych chcą odbierać HD . Żądzi reklama i niewiedza kupujących , niestety .

Najważniejsze kanały to Polsat i TVN w jednym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...