Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji, że pojawiają się tu osoby oficjalnie powiązane z Polsat Box Go chciałbym zapytać - czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby Wasza aplikacja przestała być jednym wielkim miszmaszem. Płacąc za sam pakiet Polsat Box Go PREMIUM chciałbym widzieć tylko te treści, które do niego należą, a nie wszystko co jest dostępne w ofercie czyli sport, HBO, filmy do wypożyczenia na 48h itp. Chociaż dajcie możliwość personalizacji tego w ustawieniach! Jeśli ktoś ma ochotę widzieć wszystko to jego sprawa ale mnie pełno pozycji, do których "nie mam dostępu" tylko irytuje. Bierzcie przykład z konkurencji - Canal+ potrafi wyświetlać tylko to za co się płaci i nie robić nachalnej reklamy.

 

Jeszcze jedno pytanko do wszystkich odnośnie pakietu HBO. W przeciwieństwie do HBO dostępnego u innych operatorów tu dostajemy dodatkowo "Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White.". Dotyczy to wyłącznie kanałów linearnych czy może VOD też jest jakoś bardziej rozbudowany - w sensie czy dostaję jakiś dodatkowy dostęp do VOD z Cinemax lub AXN, do którego inaczej bym dostępu nie miał?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, stanley840 napisał:

Daj znać później jakie wrażenia są na nowej aplikacji😉

Jakość identyczna jak była w Ipla. Jest 50 kl./s na Samsungu. 1h to około 10 GB i z tego trzeba wyliczyć przepływność.

W sumie to jedyna transmisja, która ma 50 klatek. Cała reszta ma 25 i nie da się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Androidzie Eleven 4K śmiga a po szeregu kombinacjach  na Samsungu 2017 z Tizenem 3.0 dalej nie chce. 

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

U mnie na Tizen 5.0 też bez problemu działa Eleven 1 4K. Jest 50 kl./s. Teraz leci przeskalowany z HD mecz Ligue 1, więc z 4K to nie ma nic wspólnego. Oprócz F1 co jeszcze jest w 4K?

Logo :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2021 o 23:36, iMarekPL napisał:

Korzystając z okazji, że pojawiają się tu osoby oficjalnie powiązane z Polsat Box Go chciałbym zapytać - czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby Wasza aplikacja przestała być jednym wielkim miszmaszem. Płacąc za sam pakiet Polsat Box Go PREMIUM chciałbym widzieć tylko te treści, które do niego należą, a nie wszystko co jest dostępne w ofercie czyli sport, HBO, filmy do wypożyczenia na 48h itp. Chociaż dajcie możliwość personalizacji tego w ustawieniach! Jeśli ktoś ma ochotę widzieć wszystko to jego sprawa ale mnie pełno pozycji, do których "nie mam dostępu" tylko irytuje. Bierzcie przykład z konkurencji - Canal+ potrafi wyświetlać tylko to za co się płaci i nie robić nachalnej reklamy.

 

Jeszcze jedno pytanko do wszystkich odnośnie pakietu HBO. W przeciwieństwie do HBO dostępnego u innych operatorów tu dostajemy dodatkowo "Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White.". Dotyczy to wyłącznie kanałów linearnych czy może VOD też jest jakoś bardziej rozbudowany - w sensie czy dostaję jakiś dodatkowy dostęp do VOD z Cinemax lub AXN, do którego inaczej bym dostępu nie miał?

Otóż to, Player robi praktycznie to samo, czyli promuje dodatkowe płatne pakiety. Polsat Box jest jeszcze bardziej nachalny. CDA po wejściu w aplikację za każdym razem wyświetla komunikat o kupnie Premium.

Więc chyba to bolączka polskich VOD

9 godzin temu, Peja88 napisał:

Którą usługę wybrać jako fan sportu. Polsat Box go czy Canal Plus online ?? Nadmienie, że mój Tizen nie obsługuje canal Plus online. Jakość PBG na dużym ekranie chyba też słaba, więc oglądanie na tablecie i laptopie wchodzi w grę. 

W Polsat Box Go masz Polsat Sport i Eurosport w cenie a nie masz C+Sport 1/2, więc ligi angielskiej i połowę hiszpańskiej nie obejrzysz. W Canal+Online masz te ligi ale nie masz Polsat Sportu, wiec nie obejrzysz ligi czeskiej, holenderskiej czy siatkówki.

 

Wspólna oferta to:

C+Sport 3/4 z Ekstraklasą

Eleven Sport

Polsat Sport Premium

W dniu 27.09.2021 o 08:37, michael112 napisał:

Gdzieś słyszałem że Cinemaxy emitują tylko filmy z biblioteki HBO GO, jeśli byłaby to prawda to tutaj nie ma jakiegoś specjalnego VOD. Natomiast co do AXNów nic nie wiem.

Niet, Cinemaxy częściowo mają filmy z HBO ale wiele z nich nie jest dostępne na HBO GO lub premierowo jest dostępne na Cinemaxie, zwłaszcza kino offowe

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podać przykład tytułów, które są obecne w Cinemax, a nie ma ich w HBO GO? W HBO GO w wersji przeglądarkowej jest zakładka z programem TV i z Cinemaxa z dzisiaj i z jutra wszystkie materiały są do odtworzenia w aplikacji. Może sprawa dotyczy licencyjnie kilku tytułów, ale na pewno nie jest to masowa skala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...