Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu wracamy do "eksluzywności" i do premium. W moim starym pakiecie Ipla Mix Film i Seriale za 10 zł w abonamencie Plusa nie jest dostępny. Każą mi wykupić nowy, wspaniały i cudowny pakiet za 30 zł. Podobnie było z "Układem" i z "Osaczonym" we wrześniu 2021. Czy nadadzą uprawnienia na "Mental" dla korzystających ze starego pakietu serialowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi poprawnie aplikacja Polsat Box Go na tv LG OLED G1. Na telewizorze mam najnowszą wersję systemu WebOS. Zgłosiłem problem do polsat box 3 tygodnie temu.

Mam 2 problemy z aplikacją:

1) Aplikacja wylogowuje mnie sama automatycznie co kilka dni. Nie mam tego problemu na smartfonie i na Fire TV sticku.

2) Nie mam możliwości przewijania transmisji na kanałach. Nie mam tego problemu na smartfonie i na Fire TV sticku.

 

Aplikację kilkukrotnie odinstalowałem i zainstalowałem, ale bez poprawy. Dwukrotnie przywracałem system WebOS do ustawień fabrycznych, ale to też nie pomogło.

 

Czy możecie mi jakoś pomóc? Czy miał ktoś podobne problemy?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 89damian napisał:

Nie działa mi poprawnie aplikacja Polsat Box Go na tv LG OLED G1. Na telewizorze mam najnowszą wersję systemu WebOS. Zgłosiłem problem do polsat box 3 tygodnie temu.

Mam 2 problemy z aplikacją:

1) Aplikacja wylogowuje mnie sama automatycznie co kilka dni. Nie mam tego problemu na smartfonie i na Fire TV sticku.

2) Nie mam możliwości przewijania transmisji na kanałach. Nie mam tego problemu na smartfonie i na Fire TV sticku.

 

Aplikację kilkukrotnie odinstalowałem i zainstalowałem, ale bez poprawy. Dwukrotnie przywracałem system WebOS do ustawień fabrycznych, ale to też nie pomogło.

 

Czy możecie mi jakoś pomóc? Czy miał ktoś podobne problemy?

Mam  3 tv LG z WebOS 4.5, 5.2 i 6.0 i podobnie do PBG muszę się od czasu do czasu logować ponownie.

Widocznie  aplikacja nie pamieta danych logowania tak jak PC czy smartfon. Albo jedno urządzenie "wypycha" drugie?

Jak czytam, to niestety w LG czeka się najdłużej na aplikacje i nie są one dopracowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wylogowywaniem z aplikacji na webOs coś się ostatnio u mnie poprawiło, bo przestało mnie wyrzucać. Niestety praktycznie zawsze jest problem z uruchomieniem transmisji na wybranym kanale. Dopiero kilkukrotne wyjście i wejście pozwala odtworzyć materiał. Kolejny minus to brak kanałów 4K np. Eleven czy Eurosport. Apka Viaplay też jest niedopracowana na LG.

Brak apki Canal+ tylko potwierdza, że na webos niestety  nie można liczyć. Miałem się pozbyć miboxa po zakupie Oleda LG ale nadal z niego korzystam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2022 o 14:20, swordfish napisał:

Znowu wracamy do "eksluzywności" i do premium. W moim starym pakiecie Ipla Mix Film i Seriale za 10 zł w abonamencie Plusa nie jest dostępny. Każą mi wykupić nowy, wspaniały i cudowny pakiet za 30 zł. Podobnie było z "Układem" i z "Osaczonym" we wrześniu 2021. Czy nadadzą uprawnienia na "Mental" dla korzystających ze starego pakietu serialowego?

Te polsatowskie seriale premium powinny być w cenie dla abonentów pakietu Familijny/Familijny Max lub M/L na nowych zasadach. A każą sobie płacić 30 zł dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2022 o 10:15, 89damian napisał:

Nie działa mi poprawnie aplikacja Polsat Box Go na tv LG OLED G1. Na telewizorze mam najnowszą wersję systemu WebOS. Zgłosiłem problem do polsat box 3 tygodnie temu.

Mam 2 problemy z aplikacją:

1) Aplikacja wylogowuje mnie sama automatycznie co kilka dni. Nie mam tego problemu na smartfonie i na Fire TV sticku.

 

U mnie to samo. Ale to i tak plus w porównaniu do Ipli gdzie bylo na LG tylko 5 kanalów na krzyż ;) .

Swoją drogą, podobnie mam z HBO GO. Jak przez dłuższy czas (na pewno ponad tydzień) nie uruchomię apki to też mnie wylogowuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktywowany pakiet po IPLA Premium i w tym pakiecie jest serial "Mental". Koszt miesięczny pakietu 12 zł. W tym pakiecie mam bez reklam produkcje Polsatu oraz jakieś filmy z HBO, najwięcej jest z kanałów Cinemax.

Edytowane przez tomekjot
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 16:34, Pawel napisał:

@diabeu a nie masz problemów z odtwarzaniem filmów w HBO Go ?U mnie problemów z wylogowywaniem brak ale podobnie jak w aplikacji Polsat Box Go po wybraniu jakiegoś filmu do odtwarzania kręci się niebieskie kółko i rzadko kiedy zaskoczy na pierwszym razem.

Od dłuższego czasu aplikacja HBO GO na moim tv działa bez zarzutu. Poza tym wylogowywaniem i tym że po jakimś czasie odcinki które już oglądałem, znów są oznaczone jako nieobejrzane. No ale do tego już dawno się zdążyłem przyzwyczaić. Ważne że nie ma problemów z odtwarzaniem czy spadaniem jakości podczas oglądania.

Ciekawe jak to będzie wyglądało w HBO Max.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...