Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może Krajowa Rada Radiofonii jednak wykorzysta sytuację z kasacją decyzji ATM-u i przywróci ATM Rozrywka, bo mimo niskich lotów to ATM jednak był kanałem PROFESJONALNYM a ANTENA to jest niestety kółko amatorskie przy domu kultury w Szczecinie.

Jak wszystkie kanaliki MWE. I nie piszcie mi, że trzeba dać szansę, poczekać. Wystarczy popatrzeć na inne kanały Winnickiego, które mają już kilka lat i tam jest ten sam poziom.  Takiego kanału to nawet za darmo nie da się oglądać. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Krajowa Rada Radiofonii jednak wykorzysta sytuację z kasacją decyzji ATM-u i przywróci ATM Rozrywka, bo mimo niskich lotów to ATM jednak był kanałem PROFESJONALNYM a ANTENA to jest niestety kółko amatorskie przy domu kultury w Szczecinie.
Jak wszystkie kanaliki MWE. I nie piszcie mi, że trzeba dać szansę, poczekać. Wystarczy popatrzeć na inne kanały Winnickiego, które mają już kilka lat i tam jest ten sam poziom.  Takiego kanału to nawet za darmo nie da się oglądać. 
Osobiście, mimo wszystko nie chciałbym powrotu ATM Rozrywka.... Jedni nadawcy rozkręcają się szybko (bo mają na to fundusze os sponsorów i reklam) inni wolniej. Nadawca przecież zapowiadał, że w czerwcu pojawia się nowe seriale, a od września programy autorskie stacji. Cierpliwości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ShortPress napisał:

Osobiście, mimo wszystko nie chciałbym powrotu ATM Rozrywka.... Jedni nadawcy rozkręcają się szybko (bo mają na to fundusze os sponsorów i reklam) inni wolniej. Nadawca przecież zapowiadał, że w czerwcu pojawia się nowe seriale, a od września programy autorskie stacji. Cierpliwości.
 

Bawić w TV to się mogą nadawcy w PAY TV, kablówki itp. MUX jest dla graczy, którzy potrafią robić TV. Mux to jest dobro rzadkie a KRRIT ma w imieniu widzów wybierać NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH. Wystarczyło jeden dzień przypatrzeć się kanałom MWE, tam lata cierpliwości nie pomogły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do programów religijnych, skoro to tv dla Seniorów, w tym chorych i samotnych, wolałbym żeby zamiast Jutrzni była transmitowana codzienna Msza Św, z krótkim kazaniem np o godz 18:00, 18:30 wraz z sezonowymi nabożeństwami. Wiem że są w innych stacjach Msze Św TVP1 o 7:00, TV TRWAM o 13:30, ale po południu nie ma nigdzie w TV. No i jeśli się nie da przeprowadzić normalnych kamerowych transmisji, to może przez kamerę internetową w dobrej jakości obrazu i dźwięku, ale z innej niż z nieco w klimacie "ponurego" i ascetycznego Tyńca. Może z diecezjalnej (szczecińskiej) Katedry lub innej świątyni, by można było wspólnie pośpiewać i razem się pomodlić i wspolnie pozytywnie zakończyć dzień. Ale wszystko przed nami i Wierzę że z biegiem czasu to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msze święte z Tyńca są w TVC (d. NTL Radomsko) teraz również w Antena HD więc nie liczę na zmiany.
A mamy wiele transmisji internetowych choćby w YouTube, @PowerTV może pomyślicie o zmianie.
W tygodniu nie ma Mszy na ANTENA HD tylko jest poranna Modlitwa zwana Jutrznią, a to nie to samo. Msza Św na początku była tylko w Niedzielę o 8:30, ale chyba już jej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to jest naziemna. Już nie pamiętacie jak ATM Rozrywce chcieli zabrać licencje bo przez pierwsze miesiące nadawania nic konkretnego nie dawali. I dopiero wtedy zaczeli dawać seriale z Polsatu. A tutaj odrazu macie od 1 maja kupione odcinki z USA "Mody na sukces". 

Chcecie powrotu ATM Rozrywki z dennymi programami własnymi i paradokumentami to gratuluje wam. Ja wole Antena TV przynajmniej jest co oglądać.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Rozrywka zresztą mieli o wiele wiecej czasu przez kilkanaście miesięcy testowali puszczajac w kółko te same programy z internetu. A Antena TV z marszu musieli zacząć nadawać i odrazu są wymagania z grubej rury.

Jednak zmieniają godzine emisji "Mody na sukces" Nawet piszą uwaga zmiana godziny emisji podczas zapowiedzi.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

ATM Rozrywka zresztą mieli o wiele wiecej czasu przez kilkanaście miesięcy testowali puszczajac w kółko te same programy z internetu. A Antena TV z marszu musieli zacząć nadawać i odrazu są wymagania z grubej rury.

Jednak zmieniają godzine emisji "Mody na sukces" Nawet piszą uwaga zmiana godziny emisji podczas zapowiedzi.

Na Muxie powinny być wypasione kanały! Nie jestem fanem Discovery, ale DMAX ma tysiące ekscytującego kontentu, który oglądali by też seniorzy. A tak to padaka jest niemiłosierna i wiadomo z doświadczenia, że to będzie kanał robiony za 5 pln tak jak inne kanały MWE. Dodam, że KRRITV jest utrzymywana z naszych podatków. I ludzie, którzy nie mają kasy na paytv powinni też mieć super rzeczy do oglądania. A nie MODĘ NA SUKCES. Ci sami seniorzy już podziękowali temu serialowi kiedyś. 

Edytowane przez FanDOBREJTelewizji
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie Antena HD jest bardzo urozmaiconym kanałem. Nie wiem co poniektórzy spodziewali sie po tym kanale jakieś cudy w tak krótkim czasie, że są rozczarowani. Jak dla mnie ramówka jest dobra jak na tak krótki czas jaki mieli na przygodowanie jej.Przecież właściciel pisał, że z biegiem czasu z miesiaca na miesiac bedą wprowadzane nowe programy do ramówki. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nadawanie w polskim DVB-T było jak wygranie na loterii, to najwięksi światowi nadawcy startowaliby w konkursach, ale  rzeczywistość nie jest tak idealna. Miejsce w DVB-T teoretycznie może zagwarantować wyniki oglądalności, o których kanały satelitarne mogą tylko pomarzyć, aczkolwiek do tego potrzebny jest też odpowiedni zasięg w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych, ale już nie jeden kanał zaczynał swoje nadawanie od wielkiego WOW, aby wzbudzić zainteresowanie jak największej ilości widzów, a potem zaczęło się oszczędzanie, a nawet sprzedawanie udziałów, bo nadawcę przerosły koszty nadawani. MWE podeszło do tematu rozsądnie, dlatego ramówka Antena HD wygląda bardzo oszczędnie, ale jeżeli nadawca w końcu wykarze się większymi ambicjami, to z czasem kanał może być całkiem interesujący. Najpewniej jednak zadowolą się tym, co mają.

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

ATM Rozrywka zresztą mieli o wiele wiecej czasu przez kilkanaście miesięcy testowali puszczajac w kółko te same programy z internetu. A Antena TV z marszu musieli zacząć nadawać i odrazu są wymagania z grubej rury.

Jednak zmieniają godzine emisji "Mody na sukces" Nawet piszą uwaga zmiana godziny emisji podczas zapowiedzi.

Oni po prostu chcieli jak najszybciej rozpocząć nadawanie. KRRiT nie miała na to żadnego wpływu, a nawet pewnie to opóźniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o ATM Rozrywce, że chcieli jak najszybciej nadawać. Bo akurat Antena HD nie mieli nic do powiedzienia tylko musieli odrazu startować. Według koncesji Antena HD musieli zacząc nadawać miesiąc od dostaniu koncesji. Przecież ten konkurs powinni roztrzygnąć zanim ATM Rozrywka skończyła nadawanie. A nie długo po zakończeniu licencji na nadawanie ATM Rozrywki.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Antenę HD, ale jak widać parę informacji mi umknęło. ATM Rozrywka według zapowiedzi miała być gotowa to nadawania po otrzymaniu koncesji, ale w  rzeczywistości rozpoczęła nadawanie dopiero po tym jak KRRiT zagroziła odebraniem koncesji, czego z resztą próbowała potem ponownie z uwagi na wyjątkowo słabą ramówkę kanału.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ATM Rozrywka w kulki sobie leciała, nie dość, że sama nie zarabiała bo reklam nie nadawała to tylko miejsce blokowała.Nie dziwie się, że KRRiT był na nich cięty po tym co wyprawiali.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fb.watch/5QvXQLjdjM/

 

Dobrze, że Antena komunikuje zmianę godziny emisji serialu. Piątkowa (przedwczesna) korekta EPG to chyba był taki celowy zabieg wprowadzający kontrolowany chaos. Nie-internetowi widzowie już mogli wyłapać z EPG, że coś się dzieje... 

 

Z jednej strony dobrze, że Moda nie rywalizuje już z Klanem i PM... Z drugiej strony, od lipca polskie seriale znikają i widziałem w tym szansę dla B&B. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CYFROmaniak napisał:

Piątkowa (przedwczesna) korekta EPG to chyba był taki celowy zabieg wprowadzający kontrolowany chaos. Nie-internetowi widzowie już mogli wyłapać z EPG, że coś się dzieje...

Z pewnością, z pewnością, nic nie robią nie internetowi widzowie, tylko skaczą po EPG i czekają na chaos :)

 

21 godzin temu, neo_patryk napisał:

 a potem zaczęło się oszczędzanie, a nawet sprzedawanie udziałów, bo nadawcę przerosły koszty nadawani.

Gdyż kanał aby osiągnąć rentowność potrzebuje kilka lat. Jak widać nakłady na ramówkę nie przyciągnęły widzów.

Jak zatem ma przyciągnąć widzów ich brak?

Fan club "Mody na sukces" nie jest aż tak duży aby kanał mógł osiągnąć rentowność.

Dlatego w porach największej oglądalności pojawiły się kabarety, bo pozwalają przyciągnąć tanim kosztem widownię.

Ja tego jednak nie kupuję :)

I zgadzam się z @FanDOBREJTelewizji że telewizja naziemna to dobro rzadkie i powinno się dokonywać najlepszych wyborów spośród uczestników konkursu dla jak największej grupy widzów,a nie dla fanów kabaretów, których mamy pełno w innych kanałach.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...