Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że i tak nie ma co liczyć na stare seriale - chyba, że coś jest w domenie publicznej, jak te odcinki "Bonanzy". Ale z drugiej strony to może i lepiej, że starszych seriali nie będzie, bo jak widzę te odcinki "Bonanzy" pocięte z czołówek i nawet ze scen wprowadzających to mnie szlag trafia. O formacie rozciąganym i sztucznym nie wspominając. Profanacja seriali! I jeszcze właściciel pisze, że emisja pod widownię osób starszych, które pamiętają te seriale z dawnych emisji w prawidłowych formatach obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrzmy, gdzie były niedawno emitowane seriale, które są do wykreślenia:
 
"Szpital na peryferiach" - Silesia, obecnie Red Carpet i Red Top Tv
"Kobieta za ladą" - to samo
"Nowolnica Izaura" - Puls w 2006 r., Silesia w 2008 r., wkrótce emisja w Red Top Tv i zapewne w Red Carpet
"Doktor Quinn" - CBS Drama, później dwukrotnie TVP1
"Robin Hood" - Puls, ATM Rozrywka
"Brygada Acapulco" - to samo, ATM Rozrywka wałkowała serial jeszcze w ubiegłym roku
"Drużyna A" - TVP1, TV4, TV6
"Korzenie" (wraz z kontynuacją "Korzenie: następne pokolenie") - TVP1
"Siódme niebo" - TVP ABC (aktualnie emisja powtórkowa)
"Ptaki ciernistych krzewów" - TVP1, TVN7, CBS Europa
"Północ - Południe" - Polsat Cafe, TVP1
"Cudowna lata" - TVP Seriale
"Alf" - TVN7
"Miami Vice" - Silesia (całość 2x), WP (1-y sezon)
"Gliniarz i Prokurator" - Puls chyba z 5x, aktualnie TV4 i także w 2009 albo 2010 TV4
"MacGyver" - TV4, TV6 - dopiero co skończyli emisję jakoś w marcu
 
Pominęłam seriale, które były tylko na kanałach satelitarnych lub kablowych, albo nie były długie lata emitowane lub nie było ich wcale. Także pominięte seriale TVP, bo te ciągle są emitowane po kanałach publicznego nadawcy.
Wow. Jestem pod wrażeniem. Świetna robota. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Telewizor napisał:

"Moda na sukces" sobie pewnie radzi najsłabiej z popołudniowych pozycji. Nie minął nawet miesiąc od startu kanału, a wyleciały już odcinki weekendowe i przedpołudniowe powtórki. Teraz przenoszą na 16:35, a w dawne miejsce "Mody na sukces" wchodzi "Kabaretowy szał". Nie ma co się oszukiwać, musi być słabo z oglądalnością. Szkoda wydanych pieniędzy, więc będą szukać miejsca, ale moim zdaniem skończy się na tych odcinkach, które kupili i do widzenia.

Od początku twierdziłam, że lepszym zakupem byłyby pierwsze sezony serialu. Starsi by chętnie sobie przypomnieli, a młodsi mieliby premierę, której nigdzie nie można znaleźć. Na forach serialu stare odcinki z TVP z początku emisji są bardzo poszukiwane i na wagę złota. A producent sprzedaje serial od początku, czego dowodem są emisje w innych krajach.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej co piątek jest jakiś nowy film. Mam nadzieje, że dzisiaj dotrwam bo w tamtym tygodniu zasnąłem w trakcie filmu. A dzisiaj się zapowiada dobry film z aktorem który umarł w młodym wieku jak Bruce Lee.

 

Chyba jednak będzie "Moda na sukces" o 17:50 wywalczyliście bo teraz Kabaretowy szał.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej co piątek jest jakiś nowy film. Mam nadzieje, że dzisiaj dotrwam bo w tamtym tygodniu zasnąłem w trakcie filmu. A dzisiaj się zapowiada dobry film z aktorem który umarł w młodym wieku jak Bruce Lee.
 
Chyba jednak będzie "Moda na sukces" o 17:50 wywalczyliście bo teraz Kabaretowy szał.
Póki co, jak widać wszystko jest możliwe, bo napisane w EPG co innego, a leci co innego. Mam tylko nadzieję że od Września ramówka będzie bardziej stabilna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najciekawsze propozycje seriali archiwalnych to:

- W Labiryncie

- Radio Romans

- Fitness Club

- Bar Atlantic

 

A jeśli chodzi o audycje archiwalne niegdyś emitowane w TV

- Zulu Gula

- Śmiechu Warte

- KOC - Komiczny odcinek cykliczny

- Polskie ZOO

To będzie dokładka do programu "Tata a marcin powiedział..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ShortPress napisał:

Póki co, jak widać wszystko jest możliwe, bo napisane w EPG co innego, a leci co innego. Mam tylko nadzieję że od Września ramówka będzie bardziej stabilna.

Ganianie po ramówce za serialami nie wróży nic dobrego. Jest ponad 200 kanałów w kablu, na sat nawet nie zliczę, w naziemnej też blisko 40, a @PowerTV każe nam ganiać po Antenie za jednym serialem. To nowy sposób przywiązania widza do jednego kanału?? Żeby cały dzień pilnował ramówki, czy przypadkiem serial będzie emitowany jak podaje EPG o 17.50, a może w południe, a może z rana, a może o jeszcze innej godzinie?? No sorry, ale nikt na to nie pójdzie - prędzej widz zrezygnuje z oglądania.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG podaje Modę na sukces na jutro i na niedzielę o 17.50 po 2 odcinki! Cuda jakieś, czy co?? @PowerTV jakieś info, plisss!!
U mnie nie ma MODY NA SUKCES w EPG na Sob i Nd.
Ganianie po ramówce za serialami nie wróży nic dobrego. Jest ponad 200 kanałów w kablu, na sat nawet nie zliczę, w naziemnej też blisko 40, a @PowerTV każe nam ganiać po Antenie za jednym serialem. To nowy sposób przywiązania widza do jednego kanału?? Żeby cały dzień pilnował ramówki, czy przypadkiem serial będzie emitowany jak podaje EPG o 17.50, a może w południe, a może z rana, a może o jeszcze innej godzinie?? No sorry, ale nikt na to nie pójdzie - prędzej widz zrezygnuje z oglądania.
Pewnie tak będą eksperymentować z godzinami i programami do września, dlatego liczę na stabilność od września. Czekam też na zapowiadane nowe atrakcje programowe w czerwcu i wrześniu. Cierpliwości, dajmy szanse na rozkręcenie. Choć też uważam że narazie wygląda to blado. "Z dużej chmury - mały deszcz"... Pożyjemy - Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam patrze tutaj na ramówke https://programtv.naziemna.info/program/st/antenatv=2021-05-28. Jest wpisane na odwal to samo. Wiec codziennie wchodze aż z aktualizują ramówke na przyszły tydzień. 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Telewizja Urbanski napisał:

Moje najciekawsze propozycje seriali archiwalnych to:

- W Labiryncie

- Radio Romans

- Fitness Club

- Bar Atlantic

 

A jeśli chodzi o audycje archiwalne niegdyś emitowane w TV

- Zulu Gula

- Śmiechu Warte

- KOC - Komiczny odcinek cykliczny

- Polskie ZOO

To będzie dokładka do programu "Tata a marcin powiedział..."

Szkoda,że nikt nie wspomina o dawno niewidzanym przeze mnie w tv świetnym serialu "MASH".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest "Moda na sukces", "Tata, a Marcin powiedział", "Bonanza", "Matki żony i kochanki" czego chcieć wiecej.

Ja od 7 czerwca zabieram się za oglądanie "Matki żony i kochanki" Oczywiście jak ramówka się nie zmieni.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Przecież jest "Moda na sukces", "Tata, a Marcin powiedział", "Bonanza", "Matki żony i kochanki" czego chcieć wiecej.

Nie masz co oglądać w tv jak cie zadawala tak niewiele. Z 4 seriali trzy będą powtarzać na okrągło. Liczę ze TVP na wrzesień rzuci im jakiś serial typu W Labiryncie i to będzie na tyle. Ta stacja ma zarabiać pieniadze dla Winnickiego z reklam a nie wydawać je na licencjonowane seriale czy filmy, chyba ze są za darmo. A kabaretów z pewnością będzie coraz więcej bo dają oglądalność.  Gdyby chcieli zrobić dobrą tv za małe pieniadze to by podpatrzyli np internetowy kanał dla seniorów Silver tv który w stu procentach jest skierowany do tej grupy wiekowej i praktyczny a  Antena tv  w tej chwili jest bo jest dla nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...