Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Golbi84 said:

mamy po 22 i dalej Winnicka niespodzianka z 22:50 nie zdradzona

Ja tam lubię być trzyman* w napięciu, nigdy nie wiesz na jaki film trafisz. Możesz nawet odpalić YouTube, znaleźć filmy z domeny publicznej i robić zgadywanki ze znajomymi, ba, możesz przyjmować zakłady o to jaki film fabularny nas zaskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w EPG film fabularny ma czas długości tylko 50 minut? I w dodatku nie znamy, jak na razie, nazw tych filmów przed emisją. Jak film to raczej jakiś 80-100 minutowy. 22:50-23-40 w EPG.

I tak jak inni tutaj na tej stronie, zgadzam się, za dużo kabaretów. 

Byłem dziś u Ojca, który lubi kabaret, oglądał Antenę TV, ale przełączył, bo mówi, że to jedno i to samo. Te same, co w Zoom TV. Mogliby dać w tym czasie coś o rybach albo jakiś flash z informacjami.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek79 napisał:

Jest jakiś dokument o surferach pt. "Na wielkiej fali", czyli lipa.

I dobrze. To nie jest godzina na stare filmy. Te powinny być w sobotnie popołudnia. Niech puszczą serię "Winnetou". Lista filmów i seriali VOD w Polsce | Najnowsze zmiany (upflix.pl)

 

Skleiłem swoją ramówkę. Dałem w niej poniedziałek - piątek programy muzyczne live z Nuta TV (7 i 1), Power TV (11, 14 i 16-18) i Gold TV (3), a także trochę publicystyki z Biznes 24, jak "Koniec dnia (20) i Wieczór na żywo (23).

 

Ciekawi mnie, ile odcinków ma serial z Adventure TV "Patrol drogówki" i "Celnicy"?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jest majówka i nie miałem okazji zajrzeć na kanał Antena mam pytanie. Czy stacja jest lepsza od kanałów typu Tele5 i Polonia1 czy poziom jednak ten sam albo i jeszcze gorszy? Wcześniej już wypowiadałem się, że nie spodziewam się kanału lepszego od ATM Rozrywka, ale zastanawiam się gdzie poziom tego kanału można umieścić (pytanie nieprzypadkowe, bo widziałem pozostałe kanały tego właściciela, więc stąd to pytanie).

Edytowane przez AtleticoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Golbi84 napisał:

I dobrze. To nie jest godzina na stare filmy. Te powinny być w sobotnie popołudnia. Niech puszczą serię "Winnetou". Lista filmów i seriali VOD w Polsce | Najnowsze zmiany (upflix.pl)

 

Skleiłem swoją ramówkę. Dałem w niej poniedziałek - piątek programy muzyczne live z Nuta TV (7 i 1), Power TV (11, 14 i 16-18) i Gold TV (3), a także trochę publicystyki z Biznes 24, jak "Koniec dnia (20) i Wieczór na żywo (23).

 

Ciekawi mnie, ile odcinków ma serial z Adventure TV "Patrol drogówki" i "Celnicy"?

A czy ty myślisz że seniorów interesuje Nuta czy Power? Chcesz posłuchać to sobie przełącz na te kanały. 

Potwierdza się co napisałem, zachcianki jak gimbazy🤦🤦🤦

Zejdź na ziemię i przestań fantazjować, zajrzyj w warunki koncesji, bo ciężko się czyta ten koncert życzeń🤦🤦

 

"W programie filmy fabularne i seriale mają stanowić 20 proc. ramówki (zdaniem nadawcy dostarczają one rozrywki, zatem pośrednio przyczyniają się do dobrego samopoczucia seniorów), audycje rozrywkowe – 20 proc., audycje edukacyjne – 10 proc. (w interesie społecznym ma być prowadzenie skutecznej polityki prozdrowotnej), poradnicze – 10 proc., dokumenty – 3 proc., o tematyce religijnej – 2 proc. (msze święte dla tych, którzy nie mogą w nich uczestniczyć osobiście), artystyczno-kulturalne – 2 proc. (odnoszące się do aspektu nostalgii, istotnej dla seniora), transmisje koncertów z muzyką tzw. goldies, czyli złote przeboje, a także audycje prezentujące muzykę poważną w formie retransmisji koncertów z filharmonii."

Edytowane przez TvFanR-sko
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2021 o 10:02, Poland napisał:

Tak swoją drogą czy na transponderze gdzie są kanały Pana Winnickiego znalazłoby się miejsce dla Anteny HD? Moim zdaniem na 100% ons tam się pojawi.

Nom coś tam by się znalazło (NULL: 6.36 Mb/s). 😃 Przekaz oczywiście byłby zaszyfrowany w systemach dla Platformy Canal+ i Orange, bo prawa emisyjne. 😃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Golbi84 napisał:

Skleiłem swoją ramówkę. Dałem w niej poniedziałek - piątek programy muzyczne live z Nuta TV (7 i 1), Power TV (11, 14 i 16-18) i Gold TV (3), a także trochę publicystyki z Biznes 24, jak "Koniec dnia (20) i Wieczór na żywo (23).

 

Ciekawi mnie, ile odcinków ma serial z Adventure TV "Patrol drogówki" i "Celnicy"?

 

Przecież to jest kanał dla seniorów +50. Po kit tam muzyka z kanałów powyżej. Co najwyżej można by wprowadzić "Koncert życzeń" na wzór dawnego z TVP lub szlagiery, jakie są na TVS. Szanujmy odbiorcę starszego od nas. To TV dla nich.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bartosz1 napisał:
 
 

Mam kilka sugestii dla ANTENA HD:

 

Dodajcie takie seriale jak m.in - "Pełna Chata",  "W labiryncie"

Dodajcie paradokument "Malanowski i Partnerzy" by uczcić pamięć Bronisława Cieślaka.

Taka mała sugestia - mniej kabaretów a więcej dokumentów np. religijnych, ciekawych filmów - by nie powielać ramówki jak u TVC HD czy FILMAX HD , itp...

 

Malanowski jest regularnie powtarzany na Polsacie, to nie ma potrzeby. Ciekawe właśnie jaka jest oglądalność kabaretów, bo u mnie w domu jest to chyba najchętniej oglądana propozycja tej stacji, ale telemetru nie mamy :D.

17 godzin temu, Kubawskyy napisał:
 
 

 

Do seriali dodałbym: "Alf", "Żar Tropików", "Cudowne Lata". :)

Popieram pomysł.

17 godzin temu, Poland napisał:
 
 

Grafika niestety nie działa :(

Powielanie ramówki ma sens ale tylko w stronę Antena HD -> TVC by zaspokoić widzów którzy czekają na nowy kanał. Dodatkowo uważam że propozycje z anten tematycznych powinny być na Antenie (zwłaszcza tyczy się to stacji muzycznych, Top Kids, Home TV, Biznes 24,  Adventure a Filmaxa tylko w przypadku filmów i seriali emitowanych tam premierowo gdyż TVC mógłby podzielić się z Anteną jedynie Mszą Świętą, kabaretami i śląskimi szlagierami) a nawet mieć premierę na nowym kanale i dopiero potem rozchodzić się na inne kanały.

To fakt. Jako jedyny kanał nadawcy z zasięgiem ogólnopolskim, mógłby promować propozycje z innych swoich stacji, tak jak to robią zresztą też inni nadawcy.

17 godzin temu, Marek79 napisał:
 
 

Jemu trudno będzie dogonić TV Puls a Ty o sukcesach........

Ja bym się też nie zgodził, że pierwszy czy jedyny niezależny. A TV Puls, a TV Trwam, a kanały z grupy Kino Polska? Pozostałe zdaje się są w rękach trio TVP, TVN, Polsat.

12 godzin temu, Golbi84 napisał:
 
 

I dobrze. To nie jest godzina na stare filmy. Te powinny być w sobotnie popołudnia. Niech puszczą serię "Winnetou". Lista filmów i seriali VOD w Polsce | Najnowsze zmiany (upflix.pl)

 

Skleiłem swoją ramówkę. Dałem w niej poniedziałek - piątek programy muzyczne live z Nuta TV (7 i 1), Power TV (11, 14 i 16-18) i Gold TV (3), a także trochę publicystyki z Biznes 24, jak "Koniec dnia (20) i Wieczór na żywo (23).

 

Ciekawi mnie, ile odcinków ma serial z Adventure TV "Patrol drogówki" i "Celnicy"?

No to zbieraj pieniądze i możesz ruszać z własną stacją ;). 

9 godzin temu, AtleticoM napisał:
 
 

Z racji tego, że jest majówka i nie miałem okazji zajrzeć na kanał Antena mam pytanie. Czy stacja jest lepsza od kanałów typu Tele5 i Polonia1 czy poziom jednak ten sam albo i jeszcze gorszy? Wcześniej już wypowiadałem się, że nie spodziewam się kanału lepszego od ATM Rozrywka, ale zastanawiam się gdzie poziom tego kanału można umieścić (pytanie nieprzypadkowe, bo widziałem pozostałe kanały tego właściciela, więc stąd to pytanie).

Jak mam do wyboru - telezakupy na Polonii 1 czy cokolwiek na Antena HD to oczywiście lepsze to drugie. Na Antena HD częściej się zatrzymuję niż na Tele5 i P1, ale zobaczymy co będzie, jak minie efekt nowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sky021 napisał:

Przecież to jest kanał dla seniorów +50. Po kit tam muzyka z kanałów powyżej. Co najwyżej można by wprowadzić "Koncert życzeń" na wzór dawnego z TVP lub szlagiery, jakie są na TVS. Szanujmy odbiorcę starszego od nas. To TV dla nich.

Antena HD to kanał kierowany do widzów 45+, grupy, której znaczenie ekonomiczne i demograficzne rośnie w błyskawicznym tempie. Antena HD jest kanałem dla ludzi dojrzałych, aktywnych i dysponujących stałymi dochodami. To osoby, które mają czas, żeby skoncentrować się na własnych potrzebach, pasjach i zainteresowaniach.  W Antena HD przeważać będą programy rozrywkowe, seriale fabularne, poradniki i programy edukacyjne z różnych dziedzin. Uznana klasyka przeplatać się będzie z atrakcyjnymi premierami oraz programami specjalnie przygotowywanymi na potrzeby stacji

 

50 latki nie słuchają muzyki? 80's Power, 90's Power, Power Mix, Power Weekend, z Nuty (Nuta na dzień dobry i TOP2010+) Moja mama ma 60 lat i wątpię by słuchała szlagierów to muzyka dla obecnych 70+ u sąsiada za ścianą słyszę dość często nawet dość głośno słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Antena HD to kanał kierowany do widzów 45+, grupy, której znaczenie ekonomiczne i demograficzne rośnie w błyskawicznym tempie. Antena HD jest kanałem dla ludzi dojrzałych, aktywnych i dysponujących stałymi dochodami. To osoby, które mają czas, żeby skoncentrować się na własnych potrzebach, pasjach i zainteresowaniach"

Co to za bełkot? Korpo gadka, za którą bym osobe co to wymyślila , zwolnił.

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Co będzie dalej? Czy ATM Grupa będzie walczyć tylko o odszkodowanie, czy może podejmie próbę przywrócenia ATM Rozrywka do telewizji naziemnej?Trudno wyobrazić sobie, by koncesja wydana kanałowi Antena TV została cofnięta, sytuacja jest zatem skomplikowana i rozwojowa. Póki co rzeczniczka prasowa KRRiT Teresa Brykczyńska poinformowała, że organ państwowy oczekuje na dostarczenie orzeczenia wspominanego wcześniej sądu w tej sprawie. Następnie przedstawione ma zostać stanowisko Rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Bo wiadomo jakie panują relacje na linni Cyfrowy Polsat - MWE. 😃 A te relacje są chłodniejsze od temperatury zamarzania azotu. 😀

Bo to konkurencja w przejmowaniu kanałów :D Kto wie kto by przejął Nowa TV i na odwrót kto by przejął TVR, NTL czy TO!TV. 

 

Z drugiej strony kto wie czy MWE nie powinno przejąć Nowa TV. 

 

A tak w ogóle czy MWE nie myślało by zrobić 2 lub 3 kanały lokalne?  Pośpieszyli się z tym TVR mogli zrobić kanał dla wschodu Polski mieli Echo24 kanał dla zachodu. Dziwie się tez że człowiek ze Szczecina nie robi kanału dla Zachodniego pomorza

 

Godzinę temu, krystian1999 napisał:

Mam pytanie:
Co będzie dalej? Czy ATM Grupa będzie walczyć tylko o odszkodowanie, czy może podejmie próbę przywrócenia ATM Rozrywka do telewizji naziemnej?Trudno wyobrazić sobie, by koncesja wydana kanałowi Antena TV została cofnięta, sytuacja jest zatem skomplikowana i rozwojowa. Póki co rzeczniczka prasowa KRRiT Teresa Brykczyńska poinformowała, że organ państwowy oczekuje na dostarczenie orzeczenia wspominanego wcześniej sądu w tej sprawie. Następnie przedstawione ma zostać stanowisko Rady.

Likwidacja zbędnych kanałów TVP Winnicki z dostępem do archiwum TVP im zrobi jeden kanał w miejsce 3 (Rozrywka, Kobieta i Seriale) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby kanały nadawcy publicznego były zastępowane przez nadawcę prywatnego. Chyba, że wybrany w konkursie TVP ABC. Nie obraziłbym się, gdyby Winnicki stworzył kanał i lokalny multipleks dla wschodu. Z jakichś przyczyn, być może obiektywnych, nadawcy prywatni nie chcą zaoferować naziemnej stacji lokalnej na Lubelszczyźnie, Podlasiu czy Podkarpaciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Golbi84 napisał:

A tak w ogóle czy MWE nie myślało by zrobić 2 lub 3 kanały lokalne?  Pośpieszyli się z tym TVR mogli zrobić kanał dla wschodu Polski mieli Echo24 kanał dla zachodu. Dziwie się tez że człowiek ze Szczecina nie robi kanału dla Zachodniego pomorza

Dlatego

Oraz dlatego:

Cytat

Kiedyś w Szczecinie były takie fajne telewizje PTV Morze, TV Bryza, TV Gryf. Wszystkie były bardzo fajne, od dziecka je oglądałem i podziwiałem. Był też bardzo fajny kanał TVN Warszawa. Czemu padł? Też tego wtedy nie rozumiałem. Wszystkie jednak przeszły do historii, zawsze ze względów ekonomicznych.

 

Jeśli coś się opłaca, to się to rozwija. Jeśli nie, to się to zmienia. To są właśnie prawa ekonomii.

 

Poza tym jest lokalnych kanałów na pęczki w kablu. Więc po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kanał lokalny na satelicie jest zbędny po drugie to nikt inny jak MWE stworzyło TVC z kanału lokalnego Radomsko który mógł nadawać byle co byle utrzymał pasmo dla mieszkańców Radomska puszczać mecze piłki nożnej na żywo RKS Radomsko ten nadawca sam sobie robi pod górkę. Ja to źle ująłem kanał regionalny a nie lokalny takie TVS. 

 

Kanał regionalny powinien tworzyć człowiek na terenie z którego pochodzi 

 

Kanały Polsatu tez sa płatne a programy za darmo na Ipli, publicystyka PN na żywo za darmo na Interii

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...