Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem się przywitać, bo jestem nowy na tym forum i raczej czytałem różne wątki niż się udzielam. A chciałem o dwie rzeczy dopytać dotyczącą akurat tego kanału, bo mnie to zainteresowało.

A mianowicie dlaczego ten temat ma 138 stron, a np innych popularniejszych stacji jak Polsat, TVN czy TV Puls mają mniej? Nie czytałem tego wątku dlatego zastanawia mnie skąd tutaj taka popularność tego kanału.

I drugie pytanie jest takie, bo czytałem kiedyś, że ATM Rozrywka w sądzie wygrał spór o nieprzyznanie licencji. Czy jest szansa zamienić Antenę na ATM Rozrywkę spowrotem?

A żeby nie było spamu to wypowiem się na temat tego kanału z tego co zaobserwowałem wcześniej, bo teraz akurat wykasowałem Antenę z listy, bo nikt tego nie oglądał (a mam telewizję naziemną), akurat poprzedni kanał ATM Rozrywka był według mnie lepszy mimo, że dużo powtórek leciało, ale Kiepskich wieczorem czy stare seriale dało się na nim oglądać.

I dziwi mnie skąd to zainteresowanie tym kanałem, bo według mnie jest on bardzo słaby. Przez większość czasu leciały jakieś kabarety, albo jakieś niby filmiki co są śmieszne.

Seriali też było mało i w dodatku jakieś takie nienaturalnie porozciągane. Generalnie patrząc na kanał odniosłem wrażenie, że jest on tylko po to, żeby był i pewnie, żeby pieniądze za reklamy się zgadzały, bo ramówka bardzo słaba. I tym sposobem kanał Antena był trzecim po Polo TV i Trwam, który usunąłem z listy. Poprzedni kanał ATM był dużo lepszy.

Skąd takie zainteresowanie tym kanałem na forum? Bo według mnie kanał to amatorka totalna.

Edytowane przez Darek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek1234 napisał:

Skąd takie zainteresowanie tym kanałem na forum?

Stąd, że kanał jest nowy. Najpierw były komentarze z naszymi oczekiwaniami, a po starcie kanału komentujemy to, co jest emitowane. Przy czym zwracamy uwagę na kwestie techniczne. Gdybyś poczytał wątek, widziałbyś, ile było wpisów krytykujących ten sztuczny format obrazu, przy którym upiera się nadawca.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek1234 napisał:

Na początku chciałem się przywitać, bo jestem nowy na tym forum i raczej czytałem różne wątki niż się udzielam. A chciałem o dwie rzeczy dopytać dotyczącą akurat tego kanału, bo mnie to zainteresowało.

A mianowicie dlaczego ten temat ma 138 stron, a np innych popularniejszych stacji jak Polsat, TVN czy TV Puls mają mniej? Nie czytałem tego wątku dlatego zastanawia mnie skąd tutaj taka popularność tego kanału.

I drugie pytanie jest takie, bo czytałem kiedyś, że ATM Rozrywka w sądzie wygrał spór o nieprzyznanie licencji. Czy jest szansa zamienić Antenę na ATM Rozrywkę spowrotem?

A żeby nie było spamu to wypowiem się na temat tego kanału z tego co zaobserwowałem wcześniej, bo teraz akurat wykasowałem Antenę z listy, bo nikt tego nie oglądał (a mam telewizję naziemną), akurat poprzedni kanał ATM Rozrywka był według mnie lepszy mimo, że dużo powtórek leciało, ale Kiepskich wieczorem czy stare seriale dało się na nim oglądać.

I dziwi mnie skąd to zainteresowanie tym kanałem, bo według mnie jest on bardzo słaby. Przez większość czasu leciały jakieś kabarety, albo jakieś niby filmiki co są śmieszne.

Seriali też było mało i w dodatku jakieś takie nienaturalnie porozciągane. Generalnie patrząc na kanał odniosłem wrażenie, że jest on tylko po to, żeby był i pewnie, żeby pieniądze za reklamy się zgadzały, bo ramówka bardzo słaba. I tym sposobem kanał Antena był trzecim po Polo TV i Trwam, który usunąłem z listy. Poprzedni kanał ATM był dużo lepszy.

Skąd takie zainteresowanie tym kanałem na forum? Bo według mnie kanał to amatorka totalna.

Ale są programy ładne, które mi się podobają np. jutro: daje plus za te programy:

07:05 Ogrody marzeń |

08:15 Fascynujące Miasta Świata |

12:15 Kuchnia na Dziko |

14:05 Tylko podróże |

17:40 Drogi śmierci |

 

Niestety jest niewiele co w tym kanale lubię, ale jak kanał będzie się dalej rozwijał to będzie lepiej, Antena niedawno wystartowała, przypominam, zdecydowanie atm rozrywka była gorszym kanałem w porównaniu anteny hd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

Co Wy z tą prasą? Może 5% osób kupuje jeszcze gazety w tym kraju. Reszta korzysta z nowoczesnych mediów.

Ale możecie się ucieszyć, bo w listopadzie program Anteny pojawi się w kilku TV Guide'ach m.in w Super Expressie.

 

Wydaje mi się, że dla stacji z jednoprocentową oglądalnością każde 5% zainteresowanych telewizją osób powinno być na wagę złota.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o godzinie 6:00 w kanale Antena HD pojawi się dodatkowy odcinek program kulinarny "Dzika Kuchnia".Program znany dobrze widzom kanałów:TVC,Home TV,Adventure HD i Antena HD oraz dawnej TOP KIDS. Program leci o 4:55 dwa odcinki z napisami i tłumaczeniem migowym na wyżej wymienionych kanałach w celu wypełnienia zapisów koncesyjnych.

Ciekawe czy dodatkowa emisja tego programu w Antena HD będę bez napisów i tłumaczenia migowego?

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A na co liczycie Power puszcza co mu się podoba nawet na kanale Antena HD porostu nieprzejmuje się co leci na emisji byle szło w Epg pisze coś innego i coś innego emituje i tak na wszystkich jego kanałach jest nawet i na Antenia HD on umie tylko naobiecywać dużo a potem nici z tego są 

Edytowane przez Maxwell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jantar napisał:

Niestety nie zawsze jest możliwe przełączenie z wyprzedzeniem. Już tłumaczę, o co mi chodzi. Zaznaczając w EPG przełączenie na daną audycję/film/serial, dekoder przełącza się punktualnie o tej godzinie, jaka jest podana w EPG. Stacje często emitują wcześniej, bo tak są planowane ramówki: jak coś ma się zacząć przykładowo o 15.57 to jest w ramówkach i EPG podawana 15.55, ale jak ma się zacząć o 15.58 to już podają w EPG punkt 16.00. I wtedy 2 minuty mam urżnięte. I teraz wyobraź sobie, że nagrywasz serial na nagrywarkę, ustawiasz przełączenie wg EPG i odcinek po odcinku codziennie masz ucięty 2-3 minuty każdy odcinek. Szlag trafia. A na wcześniejszą audycję nie masz jak ustawić, bo wcześniejsza jest w trakcie nagrywania z innego kanału. Tak działają przypomnienia właśnie, a my widząc godziny w EPG nigdy nie wiemy, jak będzie z emisją.

Nigdy nienagrywam czegoś na czym mi zależy korzystając ze sztywnych godzin z EPG. Zawsze ustalam odpowiedni margines nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PowerTV napisał:

Co Wy z tą prasą? Może 5% osób kupuje jeszcze gazety w tym kraju. Reszta korzysta z nowoczesnych mediów.

Ale możecie się ucieszyć, bo w listopadzie program Anteny pojawi się w kilku TV Guide'ach m.in w Super Expressie.

@PowerTVCzy te plany obejmują też tytuły Wydawnictwa Bauer na czele z największym tv guidem w Polsce czyli Tele Tygodniem? To powinno być priorytetem dla was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 09:28, PowerTV napisał:

Niestety oglądalność Mody na sukces nie była niska. Ona była praktycznie zerowa. Inne pozycje np. Bonanza cieszą się dużo większą oglądalnością i teraz pracujemy nad pozyskaniem właśnie np. większej ilości odcinków Bonanzy w lepszej jakości.

Próbowałem oglądać "Bonanzę jak kilka lat temu była  w TVP-Sztuczność biła po oczach,nie dało się tego oglądać

Ja bym proponował zaserwować jakiś serial sensacyjny z lat 70 np "Cannon"

Nie był on pokazywany w PL a do tego gra William Conrad (McCabe z "Gliniarza i prokuratora")

 

 

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już macie dokument o Hitlerze i jeszcze wam mało. Jeszcze chcecie NRD.

Ja jeszcze dołoże do programów na plus "Ekstremalni Handlarze" i wyróżnie  "Militarny Lombard".

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 14:19, STARS.TV napisał:

Zasięg techniczny (telemetryczny) to sytuacja gdy kanał jest dostępny na dekoderze / w telewizorze i można wziąć pilota do ręki i natychmiast oglądać. 

Nie mylić z zasięgiem teoretycznym np. w miejscu w którym stoję mogę odebrać sygnał ale muszę mieć właściwą antenę a teraz takiej nie mam. Więc zasięg podawany przez Nielsena to kanał dostępny w dekoderze. Czyli jeśli Antena ma zasięg muxowy 99,6% oznacza to, że na wszystkich (może z wyjątkiem jednego) telemetrach podpiętych do mux kanał jest i działa.

 

 

I tu wychodzi jak duży jest błąd pomiarowy Nielsena. Przykład: Moi dziadkowie mieszkają w bloku. W tym bloku zrezygnowano z anteny zbiorczej na dachu, w zamian wykupiono kablówkę i mieszkańcy dostali tv lub tv + internet. Pomijam fakt, że starsi mieszkańcy mieli problem z wyszukaniem kanałów i dziadkom musiałem pomóc, to po wyszukaniu kanałów jest ich dużo, ale np. Antena TV nie ma. Sytuacja dotyczy wielu bloków. Pytanie ile jest podobnych rozwiązań na terenie całego kraju. Podejrzewam, że więcej jak 90% dekoderów/telewizorów w kraju nie ma na liście Anteny.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, STARS.TV napisał:

@kolis ale jaki to błąd Nielsena? No jak ktoś nie ma wyszukanego kanału to nie ma, co Nielsenowi do tego? Przecież Nielsen nie będzie chodził po domach i wyszukiwał ludziom kanały :)

 

Błędem jest wciąż niska liczba panelowiczów. Bo jak 99% z nich ma wyszukany ten kanał, a ja znam pół osiedla, które go nie ma, to widać różnicę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 16:43, Jarko9292 napisał:

Kanał potrzebuję jakiegoś zapalnika, może warto zainwestować w coś, co będzie głośne. TTV miał od razu programy własne, ZOOM wyjechał z golizną o której wszędzie teraz piszą. Nowa i WP miały swoje programy informacyjne.

Mogli by kupić "Wyspe Gilligana". Byli by pierwszą Polską stacją która wyemitowała  ten hit z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...