Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz i zamykam temat, już to dwa razy pisałem ja, a także wyjasnił Ci to @Kirk. Nie kupuje się pojedynczych odcinków, tylko całe sezony.

A sezony to zazwyczaj odcinki w danym roku kalendarzowym, lub wiosna/ jesień danego roku. Zależy od serialu.

Skoro wiesz jakie numery odcinków są emitowane, możesz zobaczyć ile zostało do końca sezonu. Na pewno będzie tyle. A o resztę musisz pytać właściciela Antena HD, bo nikt z nas nie wie ile sezonów zostało zakupionych.

I takie wnioski z linka są prawidłowe, a nie że ktoś Ci na złość robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle dystrybutor sprzedaje ~250 odcinków (1 rok serialowy). PowerTV wspominał w kwietniu ze kupiono dużo odcinków, co sugeruje zakup nawet i 2 sezonów. Chciałbym, żeby Antena dotarła do epizodów 7550 i wzwyż, w których wraca klasyczna czolówka serialu. Mam nadzieje ze polscy widzowie będą mogli to zobaczyć w TV za ok 4 miesiące :P

 

Chciałem proponować aby Moda przyspieszyła na Filmaxie i nie muszę, bo widzę w ramówce na październik 2 odcinki serialu dziennie (plus powtórki). Miło :)

(wiecej w temacie Filmax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CYFROmaniak napisał:

Zwykle dystrybutor sprzedaje ~250 odcinków (1 rok serialowy).

I dokładnie tyle wychodzi z tabelek mniej więcej po 250 odcinków w danym roku kalendarzowym.

3 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jeżeli zakupili 2 sezony

Nie napisał że zakupili 2 sezony, tylko że dużo :) Zatem wiesz tyle samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jantar napisał:

A ile można oglądać to samo w kółko? Moda przynajmniej dla wielu widzów jest premierowa

Ja już wole np. oglądać w kółko "Świetą Wojne". W "Modzie na sukces" umieją przewałkować jeden temat przez 20 odcinków a jak już wydaje się, że to już koniec to znowu to samo. I tak w koło Macieju.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Antenę na sacie, to sprawa jest oczywista 0/0 HD. A co do wersji DVB-T, to jakby przyjąć 1920 (z full HD 1920x1080) jako 100% HD i odnieść to do 1440 (w takiej wersji HD jest nadawana Antena HD - 1440x1080), to można napisać, iż jest to 3/4 HD. Natomiast jakby przyjąć, iż HD to prędkość minimum 12 Mbit/s, to pewnie wyszło by 1/4 HD, więc "wyciągając" średnią z dwóch parametrów, ja bym przyjął, że Antena HD w DVB-T nadaje w 1/2 HD. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

A tak szczerze mówiąc nie ma co dyskutować nad jakością czegokolwiek w Polsce, zwłaszcza usług tele/informatycznych, w tym kraju od dawien dawna wciskano tylko sam fajans, taka jest prawda. Gdzie nie zerkniesz to wszystko najtańszym kosztem oby szło a głupiemu radość dlatego o prawdziwym choćby FullHD będziemy tylko śnić. Takowe jak jakość nadawania powinny być zapisywane w koncesjach i już na świstku wymagane, to tam powinny być wpisywane parametry minimalne godne nowoczesnych czasów. Zasada powinna być prosta - nadajesz w pełnym FHD albo ... pa pa, na te miejsce będzie innych chętnych po uszy. Stacje nadające poniżej 720p nie powinny moim zdaniem w dzisiejszych czasach nawet istnieć a wymogiem otrzymania koncesji powinno być 1080i a same koncesje powinny być wydawane na maksymalnie kilka lat, tak aby szajsStacje od których wymaga się mentalnie choćby 1080p nie nadawały w tym 1080p za 10lat gdy normą w świecie będzie 8k.

Zasada 66% technologicznych możliwości byłaby wtedy na miejscu i bradzo uczciwa. Istnieje w świecie 8k zatem FULLHD uznać za bezwzględne minimum. To samo z internetem, skończyć z zapiskami od... do... i prawnie zmusić do zapodawania 66% możliwości technologii czyli... jeśli LTE kat.1 miało do 100Mb/ps to 66Mb/ps dla każdego minimum z zapiskiem ... od 66Mbps w górę. Takie prawo powinno istnieć no i fakt, podrożałoby ale... wtedy człowiek płaciłby za coś co by działało a nie ... LTE ULTRA SPEED do 600MB/ps w najlepszym internecie w Polsce ....  przyciętym do 20Mb/ps, hehhe. Te wszystkie technologie w naszym kraju to dno i to tak z kilometr pod poziomem mułu jeszcze. Jedynym sposobem na obraz w 4K w Polsce jest niestety "analogowa książka czytana" nieprzerywana reklamami i doświetlona dobrym Osramem z poświatą bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija pierwszy tydzień października za chwilę, stąd rodzi się moje pytanie, a właściwie kilka pytan:

Napisy do wyboru są?

Ścieżki dźwiękowe do wyboru są? 

Oddzielny playout z logiem SD/HD w zależności od satelity/naziemnej jest? 

Nowości serialowe i hity z Hollywood zapowiedziane? Pytam bez ironii, po prostu dawno nie śledziłem stacji a jestem ciekaw czy zapowiedzi i obietnice są pokrywane. 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarko9292 Dostałeś zbyt pesymistyczne odpowiedzi.
Chciałbym Cię podnieść na duchu.

"Napisy do wyboru są?" -> są*

"Ścieżki dźwiękowe do wyboru są?" -> są*

"Oddzielny playout z logiem SD/HD w zależności od satelity/naziemnej jest?" -> jest*

"Nowości serialowe i hity z Hollywood zapowiedziane?" -> są*

 

* -  w planach.
Prawda że od razu lepiej?

  • Popieram 3
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...