Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV znowu daliście ciała miałby napis NA ŻYWO pod logiem

Ja na pana miejscu grafikom nasadził kopa w trzemiączko to może by się wzięli za robote przecież tłumacze od miesięcy transmisje zawsze powinny być oznaczone symbolem NA ŻYWO 

Tak powinno też być w KRRiT takie 

Rozporządzenie że każdy kanał transmistuje mszę konferencji zawody itp zawsze powinny mieć napis NA ŻYWO a nie zastosowanie się powinno podlegać karze grzywny lub problemy przy przedłużeniu koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląd to pomniejszone logo 😀 

Jednak brak konsekwencji: 

Temat na forum Antena TV,

W ramach DVB-T jest ANTENA HD,

Z satelity  mamy ID jako ANTENA.

Może w końcu będzie jedna nazwa kanału niezależnie gdzie o nim mowa.

W ramach DVB-T rozumiem że jest zgodnie z koncesją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tvosobista1hd napisał:

znowu daliście ciała miałby napis NA ŻYWO pod logiem

Powtarzasz się z tym chyba nikomu to nie przeszkadza po za tobą. Uczepiłeś się tego dopisku a z tego co się orientuje to dużo stacji nie ma tego dopisku.

Już są zapowiedzi świątecznych filmów na Antena HD. Widziałem "Potop", "Mikołaj w każdym z nas", "C.K. Dezerterzy".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy „Potop” i „C.K. Dezerterzy” mogą trochę widzów przyciągnąć, pomimo amatorskiego nadawania. Może to być wstęp do większej ilości oklepanych polskich filmów na Antenie. O ile „C.K. Dezerterzy” będą w tym roku jedynie na w/w kanale, tak „Potop” w STOPKLATCE, a „Potop redivivus” na większości kanałów TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał:

Jednak brak konsekwencji: 

Temat na forum Antena TV,

W ramach DVB-T jest ANTENA HD,

Z satelity  mamy ID jako ANTENA.

Może w końcu będzie jedna nazwa kanału niezależnie gdzie o nim mowa.

W ramach DVB-T rozumiem że jest zgodnie z koncesją.

To tak samo jest na satelitach i kablówkach - kanały HD są z dopiskiem, a kanały w SD są bez tego dopisku np. TVP1 i TVP1 HD

 

4 godziny temu, tvosobista1hd napisał:

znowu daliście ciała miałby napis NA ŻYWO pod logiem

Ja na pana miejscu grafikom nasadził kopa w trzemiączko to może by się wzięli za robote przecież tłumacze od miesięcy transmisje zawsze powinny być oznaczone symbolem NA ŻYWO

Nie denerwuj się tak, przecież graficy zajmowali się świąteczną oprawą i nie mieli już czasu na opracowanie napisu ;)

 

3 godziny temu, Fan WWE Superstars napisał:

Już są zapowiedzi świątecznych filmów na Antena HD. Widziałem "Potop", "Mikołaj w każdym z nas", "C.K. Dezerterzy".

Od kiedy "Potop" i "C.K. Dezerterzy" są filmami świątecznymi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam w każdej stacji w ofercie świątecznej :)

 

p.s Dałem im miano filmów świątecznych ponieważ są nadawane tylko podczas świąt. Czyli wigilia,Boże narodzenie, 2 dzień świąt. Oraz w nowy rok i w trzech króli :)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 08:46, tvosobista1hd napisał:
 
 

@PowerTV znowu daliście ciała miałby napis NA ŻYWO pod logiem

Ja na pana miejscu grafikom nasadził kopa w trzemiączko to może by się wzięli za robote przecież tłumacze od miesięcy transmisje zawsze powinny być oznaczone symbolem NA ŻYWO 

Tak powinno też być w KRRiT takie 

Rozporządzenie że każdy kanał transmistuje mszę konferencji zawody itp zawsze powinny mieć napis NA ŻYWO a nie zastosowanie się powinno podlegać karze grzywny lub problemy przy przedłużeniu koncesji.

Bez przesady, żeby za taki drobiazg dawano grzywnę, albo nawet nie chciano przedłużyć koncesji. Ale KRRiT powinna upomnieć nadawcę.

W dniu 19.12.2021 o 09:28, Fan WWE Superstars napisał:
 
 

Powtarzasz się z tym chyba nikomu to nie przeszkadza po za tobą. Uczepiłeś się tego dopisku a z tego co się orientuje to dużo stacji nie ma tego dopisku.

Już są zapowiedzi świątecznych filmów na Antena HD. Widziałem "Potop", "Mikołaj w każdym z nas", "C.K. Dezerterzy".

Na takiej zasadzie, to każdy mógłby nadawać byle jak, może w ogóle bez loga, czy EPG niech się każdy domyśla, co za kanał ogląda. Które jeszcze stacje emitując coś na żywo, nie mają takiego dopisku? Nie znam takiej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem "Które jeszcze stacje emitując coś na żywo, nie mają takiego dopisku?", ale jeśli znasz takie, które emitują tak konkretnie Mszę Św., to możesz wymienić tylko takie. Natomiast przy ryzyku, że takich stacji nie ma, dałem Ci szerszą możliwość, zawsze to większa szansa znalezienia takiej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jestem w szoku Potop emitowany był w oryginalnych proporcjach. Miałem porównanie bo oglądałem dzisiaj na Stopklatce." To wspaniałe życie "był emitowany w 14:9.
Mikołaj w każdym z nas nie oglądałem.
 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...