Skocz do zawartości

Jaki telewizor polecacie do 500 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zamierzam się do kupna nowego, 24 calowego telewizora do mojego pokoju. Niestety, bądź stety mój aktualny, 10-cio letni telewizor powoli odmawia posłuszeństwa, dlatego zwracam się do Was, jaki telewizor polecacie do 500 złotych?

 

PS: Co sądzicie o tych?:

https://www.emanta.pl/telewizory/24lhn79t-telewizor-tv-24-t2-hevc-265?from=listing&campaign-id=20

 

https://www.emanta.pl/telewizory/19lfn88l-telewizor-tv-19-fhd?from=listing&campaign-id=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Ready w 2021 roku? serio?
Rozumiem jak najbardziej te pytanie. Ale kolega wybrał 24 cale, więc uważam, że na wielkości monitora nie rozróżniłbyś 720p od 1080i. Szczególnie siedząc od niego kilka metrów.
Niestety w tym wariancie cenowym nie znajdziesz nic z normalnych firm, sama tandetna chińszczyzna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Niektóre monitory mają wbudowane głośniki, ale mają też tą cechę, że niekoniecznie wyłączą się po wyłączeniu podłączonego przez HDMI "nie-komputera" - na przykład mój Acer VG240YUBMIIPX po przełączeniu w standby/czuwanie (nie głębokie czuwanie) tunera Octagon SF8008 nie wyłącza się, a tylko po przełączeniu się przez wszystkie wejścia obrazu (próbując znaleźć źródło sygnału) wraca do HDMI (do którego podłączony jest SF8008) i wyświetla czarny ekran. Dopiero po przejściu w tryb głebokiego czuwania monitor wyłączy się. Poza tym w monitorach często też brak obsługi HDMI CEC.

 

I do telewizji polecałbym jeśli już monitor to raczej płaski, nie zakrzywiony, bo - w przeciwieństwie do pracy przy komputerze - telewizję niekoniecznie ogląda się z bliska i na wprost przed ekranem.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 21:43, Darek z Ozimka napisał:

@Kiler32 calowy jest zbyt duży jak na mój pokój, także jest kiepsko w tej sprawie.

Między 24,a 32 jest niewielka różnica,ale w jakości bardzo zauważalna.Ja mam pokój , niecałe 3m x 4m i telewizor 43cale.Oglądam z łóżka(1.70 do ekranu ) i jest super.!!! Zakup telewizora nie jest na rok,dlatego,lepiej dozbierać stówkę,czy dwie i mieć więcej pociechy z zakupu.! Obecnie 32cale to minimum.Polecam.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...