Skocz do zawartości

Bieżące wpadki w polskich stacjach telewizyjnych


Gość WYGA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale najlepsza wpadka według mnie była podczas ''Studio Lotto'' z 2004 roku w którym to prezenterce spadły wszystkie kule z ''komory maszyny'', gdzie poinformowała widzów że losowanie będzie emitowane poza antenę telewizji.

To nie była jedyna tego typu wpadka, bowiem pamiętam, że prezenterowi też dawniej wysypały się kule z komory maszyny losującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 5 wpadek z telewizji:

 

1) Ówczesna prezenterka ''Informacji'' Polsatu Urszula Rzepczak poinformowała widzów w grudniu 2003 roku o schwytaniu Saddama Husajna a w rzeczywistości był pokazany Leszek Miller na wózku inwalidzkim w grupie ochroniarzy

2) ''Informacje'' Polsatu z 2002 roku rozpoczeły się wulgarną rozmową a czołówki nie rozpoczęto, gdzie pod koniec pojawia się plansza ''Za chwile dalszy ciąg programu''

3) ''Teleexpress'' z 2 stycznia 2010 roku w piątej minucie został przerwany gdzie pojawił się Radek Brzóska informujący że są problemy techniczne gdzie ''Teleexpressu'' w całości nie wyemitowano a zamiast tego pokazano kilkuminutowy teledysk Madonny.

4) Jedna z uczestniczek programu ''Od przedszkola do Opola'' powiedziała prowadzącemu że ma kotka o imieniu ''Ty j....y sierściuchu''

5) Ryszard Rynkowski w programie ''Otwarte drzwi'' z początku 2001 roku śpiewa ''Dary losu'' z playbacku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4) Jedna z uczestniczek programu ''Od przedszkola do Opola'' powiedziała prowadzącemu że ma kotka o imieniu ''Ty j....y sierściuchu''
Słynna historia z kwejka i demotywatorów. Akurat śmiem wątpić, że coś takiego miałoby miejsce, bo nigdy nie znalazło się video z taką wpadką. Sądzę, że to sobie ktoś wymyślił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że to miało miejsce. Ludzie zarzekają się że to widzieli, poza tym najstarsze wzmianki są bardzo stare - co najmniej z 2001 roku - a to ponad 12 lat - wtedy nie było ani kwejka ani demotywatorów, a ja sam to pamiętam jako baaaaardzo stare i raczej starsze niż te 12 lat (nie widziałem w TV, ale słyszałem o tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W TVP była zapowiedź Super Meczu w Gdańsku czyli Lechia - Barcelona. Nie byłoby w tym coś wyjątkowego, gdyby nie jedno. Podali, że ten mecz zostanie rozegrany w... Ergo Arenie, a nie w PGE Arenie. Albo może faktycznie zagrają w hali, a ja o czymś nie wiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najlepsza wpadka miała miejsce podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku kiedy to na antenie TVP pojawił się głos Lesława Skindera z Polskiego Radia który powiedział że słysząc Włodzimierza Szaranowicza zgłupiał :lol2: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wpadka miała miejsce podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku kiedy to na antenie TVP pojawił się głos Lesława Skindera z Polskiego Radia który powiedział że słysząc Włodzimierza Szaranowicza zgłupiał :lol2: :

To nie jest pełna wersja. Był tam potem też tekst: "No wchodzę na Szaranowicza! No wchodzę, k...a, na Szaranowicza!". Po tym dopiero się skapnęli, że to poszło na antenę i nastąpiła kilkuminutowa cisza w komentarzu i potem studio jak gdyby nigdy nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpadek, to jesienią 1997 roku w WOT miał gościć treser wraz z niedźwiedziem (który niespodziewanie zaczynał dusić siedzącą obok niego kobietę). Wpadka pojawiła się też w USA:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,1 ... biet%C4%99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpadek, to jesienią 1997 roku w WOT miał gościć treser wraz z niedźwiedziem (który niespodziewanie zaczynał dusić siedzącą obok niego kobietę). Wpadka pojawiła się też w USA:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,1 ... biet%C4%99

to z 1994 roku gwoli ścisłości :)

Byłem w 8 klasie podstawówki jak to się stało

Miś potem zagrał w serialu Dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...