Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony z Canal+ a szczególnie z oferty sportowej a jak zacznie sie polska liga to już wogóle ekstra. Szczerze powiem że oferta filmowa mnie wogóle nie podnieca. Na tyle często chodzę do kina że jak jest jakiś fajny film na Canal+ to oglądałem go już w kinie. Częściej na Canal+ oglądam filmy mniej znane niż te ekstra premiery, nie mniej jednak z Canal+ jestem bardzo bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szczerze nie rozumiem Twojego wpisu. Według Ciebie nie ma nowych filmów na Canal+? Czy może chciałbyś żeby dawali same nowe filmy i był zakaz filmów sprzed kilku lat? Przeciez to by była głupota. a sport jest jest na C+ Sport no chyba że przeszkadzają Ci newsy sportowe na zwykłym C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed 21 zaczął się mecz Arsenalu z Evertonem na C+ Sport2 gdy do końca tego meczu było ok. 20 minut na C+ Sport1 rozpoczęła się już powtórka tego meczu. Przez ponad 20 minut na obydwu kanałach leciał ten sam mecz a grała również cała kolejka Serie A i żadnego meczu nie pokazano. Skandal !!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed 21 zaczął się mecz Arsenalu z Evertonem na C+ Sport2 gdy do końca tego meczu było ok. 20 minut na C+ Sport1 rozpoczęła się już powtórka tego meczu. Przez ponad 20 minut na obydwu kanałach leciał ten sam mecz a grała również cała kolejka Serie A i żadnego meczu nie pokazano. Skandal !!! :/

 

Jak się kupuje Euroligę chyba warto ją od czasu do czasu pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był mecz Udinese-Juventus na PSE od 20:20.Od 19:00 na PS Puchar Niemiec a po pucharze od 21 druga połowa meczu Udinese-Juventus.Fakt jest taki,że C+ odpuszcza lige włoską PS bo przecież na PSE i

PS jest więcej transmisji Serie A na żywo niż w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda ze jest wiecej meczy ale najciekawsze sa i beda na canal plus, byl problem wczoraj bo jednoczesnie grala liga angielska włoska i euroliga koszykarzya w niej prokom. Wybrali po prostu mniejsze zlo choc wydaje mi sie ze po zakonczeniu euroligi na c+s1 powinni z odtworzenia ppokazac powiedzmy mecz milan-genoa. Szkoda ale uwierzcie mi ze gdyby liga angielska nie grala to by mecz jakis ligi wloskiej pokazali na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole angielską, ale nie powinni zaniedbywać włoskiej.

Swoją drogą ciekaw jestem czy mają określoną liczbę meczów, które mogą pokazać, czy też mogliby w ramach posiadanych praw pokazać wszystkie mecze (retransmisje).

 

BTW, Arsenal nieźle wczoraj dał ciała :lol: ale brama na koniec pierwsza klasa :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę oglądnąć dobry film niż mecz a tego mi na Canal+ ostatnio brakuje.

Po ostatnich zmianach i utratach praw do wytwórni filmowych chyba Cyfra postanowiła całkowicie przestawić swój kanał Canal + na sport.

W sumie tak by było lepiej podzielić HBO filmy a Canal+ sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj definicje "dużych wytwórni"

Dreamworks po zmianach bedzie produkował 6 filmów rocznie, czy jest to duża wytwórnia?

 

Major Film Studio (albo Big Six) - czyli największe studia filmowe, na dzień dzisiejszy zalicza się do nich: Disney (HBO), Sony (HBO), Warner (HBO), Universal (C+), Fox (C+) i Paramount (n)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...