Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na Canal+ na okrągło lecą Simpsonowie tak jakby nie mogli tego puszczać na Minimini.

A w niedzielę o 20:00 leci PREMIERA "Piękny umysł" z 2001 roku. Porażka.

Teraz to już się nie dziwię że dawali Canal + gratis w świątecznej promocji.

Przynajmniej złapali na to więcej klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. rafal111. Na szczęście to my płacimy a nie ty. A tak dla ścisłości kanały premium to nie tylko super nowości, ale i starsze produkcje. A co do premier w Canal+ z 2001roku. Hm no cóż, gdybyś uważnie patrzał w program, to na HBO również znalazłbyś PREMIERY z tego okresu, a nawt wcześniejsze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie do ręki program Canal+ z okresu 3 - 9 stycznia 2009 i wskażcie choć jeden film, który zasługuje na bycie na tym - było nie było - flagowym kanale Cyfry+, który się mieni kanałem premium? Ja takiego filmu, poprostu nie znajduję.

 

Acha, żeby było jasne - nie szukam tu zaczepki.

Cóż! Wieloletni stażyści Cyfry+ nudzą się - ja zrobiłem dłuuugą, bardzo długą przerwę i teraz może być. Choć są dni i tygodnie, że jest masakra w programie. Czasami tęsknię za tym, co dawniej premium było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. rafal111. Na szczęście to my płacimy a nie ty. A tak dla ścisłości kanały premium to nie tylko super nowości, ale i starsze produkcje. A co do premier w Canal+ z 2001roku. Hm no cóż, gdybyś uważnie patrzał w program, to na HBO również znalazłbyś PREMIERY z tego okresu, a nawt wcześniejsze. Pozdrawiam.

 

Dokładnie, wystarczy popatrzeć na HBO był tam taki fim: "Człowiek o dwóch mózgach" - jeszcze starszy niz 2001r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. rafal111. Na szczęście to my płacimy a nie ty. A tak dla ścisłości kanały premium to nie tylko super nowości, ale i starsze produkcje. A co do premier w Canal+ z 2001roku. Hm no cóż, gdybyś uważnie patrzał w program, to na HBO również znalazłbyś PREMIERY z tego okresu, a nawt wcześniejsze. Pozdrawiam.

Skoro mam Canal+ to ja też za niego płacę?

I to jest temat o Canal+ a nie HBO.

No i po prostu styczeń był beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jets najlepszym kanałem filmowym premium dodajac do tego seriale,sport,filmy dokumentalne nie ma sobie równych. Jeszcze caly czas sa promocje w Cyfrze+ wiec wychodzi tanio. Posiadam tez PictureBox w N za 30 zł ale to jest porazka, same starocie puszczaja nie wiem za co ludzie płaca . Hbo to tylko fimy bez sportu i duzo gorsze niz na Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal plus ma juz tak duzo najlepszej pilki noznej w Europie ze raczej odpuszcza ten pzretarg chyba ze wspolnie z tvp i platforma orange.

Mialo by to sens powiedzmy ze wygrywaja przetarg, i czec meczy na canal plus sport, kilka na orange sport a reszta w tvp sport ktory w marcu trafi do cyfry.

Ale watpie zeby n-ka odpuscila LM bo to bylby jedyny sesnowny sport na tej platformie wiec walcza pzrez to o przetrwanie bo bez LM zniecheca potencjalnych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dno może nie ale jest to troszkę wkurzające. Mają dwie duże wytwórnie FOX i UNIVERSAL taki problem kupić np troszkę wiecej serialii niż Monk, Eureka, 24h itd i je puszczać. Tak samo po co 2 kanały HD (film i sport) można stworzyć jeden po co iść na ilość skoro można na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...