Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jednego jesteśmy zgodni!

Mianowicie Cyfra+ jest beznadziejna jeśli chodzi o PR (pijar)! Nie robi wokół siebie takiego szumu medialnego, jak n. Nie organizuje konferencji takich jak n ...

Głupoty piszesz o złym PR Cyfry. :D Dzięki reklamie - Kupiłeś marchewkę - Cyfra pozyskała przynajmniej z 1% więcej abonentów :D A teraz kolejna - Sędzia czajnik. n ma wybajerzone reklamy ale reklamy które się ogląda. Te Cyfry zapadają w pamięci. Np. ta z zeszłej zimy. Jeden mikołaj gada do drugiego że może nagrywać na co drugi odpowiada mu że o też może nagrywać a do tego ma co nagrywać :D (Jakoś tak leciała ta reklama). A konferencje n? Ilu ludzi tam było? Ilu ludzi o nich słyszało? To forum odwiedza z 100. Nawet jeśli założymy że na innych forach słyszało o tej konferencji z 10000 ludzi to co to jest?

 

A Shreck 4 bedzie juz w N niestety lub stety!

A ja Ci mówię nawet jeśli będziesz miał n to Shreka 4 wcześniej zobaczysz w kinie, na DVD albo z innego źródła :D

 

Ale co zrobi Canal+ w Polsce? Zapytałem o to jednego z szefów ITI Neovision. - Ano kupią 200 francuskich filmów i ... będzie prawie, jak Premium.

http://blogi.satkurier.pl/42655-cdn-czy ... j-z-n.html

Jak mniemam była to wypowiedź ironiczna :D Ja np. byłbym zadowolony z tych 200 francuski ale także hiszpańskich, skandynawskich czy niemieckich filmów. Terminatora 6, Szklana pułapkę 9 mogę zawsze wypożyczyć na DVD a z kinem europejskim jest problem. Dziwi mnie że Cyfra+ (w końcu Francuzi) nie mają w swojej ofercie Zone Europa gdzie pełno francuskich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to HD nie jest tak atrakcyjne jak HD w wykonaniu N. Poza tym jestem pewien, że wrześniowa konferencja to niejedyne nowości N na jesień 2008. Sam wiem o przynajmniej jednej rzeczy, o której się plotkuje, a która jeszcze nie wyszła oficjalnie z N...

Spiłeś się czy co? :lol:

Przecież Cyferka ma dużo lepsze kanały HD niż N. A niebawem może będzie ich więcej niż w N.

Pytacie co urodziła Cyfra pod naciskiem N ? Ot, choćby właśnie HD, PVR, format 16;9 itd. Jestem przekonany że gdyby nie N to do dziś nie byłoby ani jednego kanału HD w Polsce (może TVP HD). I za to jestem wdzięczny N-ce, uważam ją za coraz lepszą platformę ale jeszcze nie dorównującą Cyfrze pod względem atrakcyjności kanałów, choć sprzętowo lepszą.

@lucius, Cyfra nie robi pijaru bo może nie ma nic nowego atrakcyjnego do zaoferowania i nie chce się ośmieszać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze wreszcie ktos dobrze pisze to napisalem w innym watku jednak jak najbardziej tutaj pasuje

 

Ale macie problem a poprostu z tego co widze to nie umiecie czytac o dodatkow to jeszcze przycmiewaja lakoniczne oswiadczenia raz n raz c+ prawda jest taka ze na Dream works umowe maja obydwie platofrmy, poniewaz cyfra ma umowe na wszystkie filmy ktore premiere swoaj maja w USA przed koncem tego roku czyli jak maja na niektore pozycje rok czy dwa lata opoznienia to te pozycje beda sie pojawiac w c+ do konca 2010 roku , a n ma umowe na nowosc od 2009 roku czyli uwzgledniaja z kolei te przesuniacia premiera w kinie do premiery w telewizji to te filmy w zasadzie bede dopiero w platformie n w polowie roku 2010 a wczesnie bedzie tylko Paramount
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę ze jedni i drudzy krecą.Skoro N w przyszłym roku chce uruchomic nowe kanaly filmowe to co w nich bedzie pokazywać skoro premiery 2009 bedzie mozna pokazac w 2010 i później ?

Swego czasu VOD tez mial pokazywać nowości a co pokazuje wszyscy widzą.

 

Jak czytam taki belkot (dot VoD)to smiac mi sie chce - kolego to pokaz mi gdzies na polskiej scenie TV Sat oferte gdzie dostajesz "lepsze" nowosci niz w N - ci wszyscy to kto?. Zastanow sie co piszesz!

 

No to pochwał sie jakie to najnowsze premierowe produkcje ogladasz w VoD.Oczywiście nie chodzi o materiały made in TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego wlasnie duzo tutaj takich co sie madrza i krytykuja n-ke,a wogole nie wiedza co w niej sie dzieje,moze poczatek byl srednio udany jesli chodzi o kontent,ale teraz to bys sie zdziwil co jest dostepne w usludze VOD,i mysle, ze spora czesc tych pozycji bedzie miec swoje premiery dopiero za rok (Cyfra+) a moze i dwa na innych platformach,a do tego bedzie to wielkie halo,ze niby wielka nowosc...Podobnie jak z VODem, jest z kanalami takimi jak TVN Lingua i innymi nowymi produkcjami TVNowymi, ktore sa krytykowane przez ludzi,ktorzy w zyciu ich nie widzieli,bo niby gdzie?Jak n-ke znaja ze spotkan agitacyjnych konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego wlasnie duzo tutaj takich co sie madrza i krytykuja n-ke,a wogole nie wiedza co w niej sie dzieje,moze poczatek byl srednio udany jesli chodzi o kontent,ale teraz to bys sie zdziwil co jest dostepne w usludze VOD,i mysle, ze spora czesc tych pozycji bedzie miec swoje premiery dopiero za rok (Cyfra+) a moze i dwa na innych platformach,a do tego bedzie to wielkie halo,ze niby wielka nowosc...Podobnie jak z VODem, jest z kanalami takimi jak TVN Lingua i innymi nowymi produkcjami TVNowymi, ktore sa krytykowane przez ludzi,ktorzy w zyciu ich nie widzieli,bo niby gdzie?Jak n-ke znaja ze spotkan agitacyjnych konkurencji...

I czyja to wina że ludzie nie znają ?

N...dlatego że nie ma dostatecznie dużo reklamy w tym zakresie, a reklama jest dżwignią handlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale co zrobi Canal+ w Polsce? Zapytałem o to jednego z szefów ITI Neovision. - Ano kupią 200 francuskich filmów i ... będzie prawie, jak Premium.

http://blogi.satkurier.pl/42655-cdn-czy ... j-z-n.html

Jak mniemam była to wypowiedź ironiczna :D Ja np. byłbym zadowolony z tych 200 francuski ale także hiszpańskich, skandynawskich czy niemieckich filmów. Terminatora 6, Szklana pułapkę 9 mogę zawsze wypożyczyć na DVD a z kinem europejskim jest problem. Dziwi mnie że Cyfra+ (w końcu Francuzi) nie mają w swojej ofercie Zone Europa gdzie pełno francuskich filmów.

O rany ale bym się z takich filmów ucieszył. Jeszcze trochę z filmów Ameryki Południowej i Japonii i niech sobie nka zabiera Shrecki inne Megahity.

Inna rzecz, ze Francuzi nie produkują tylu fimów rocznie, więc albo "jeden z szefów" o tym nie wie, albo chciał zażartować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę oglądałem "Wiadomości", w których pokazywali materiał z Gruzji. Przedstawiał on Gruzinów oglądających ich narodową telewizję (czyżby Ajara TV?), w której leciał "Katyń" Andrzeja Wajdy (z napisami!). To ciekawe, że ich telewizja mogła wyemitować ten film wcześniej niż odbędzie się premiera w Canal+ (21.09) - w kraju, z którego pochodzi ten film, a kanał C+ jest kanałem "premium". Dodam, że stacja Ajara TV jest dostępna FTA z Hot Birda. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej - chętnie bym sobie pooglądał... nie czekając na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to ta telewizja, ale kiedyś na jakimś forum, ramówka tego kanału była analizowana.

Na kanale tym były premiery równo z płytami dvd albo nawet wcześniej (Terminator 3 leciał równo z premiera DVD w USA). Był to oczywiście piracki kanał nadający z HB. Nie wiem dokładnie czy to chodziło o ten kanał, ale w Gruzji to normalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że "prezydent nie oglądał filmu, ale mówi że w wolnym czasie >> poprosi o płytkę <<"... Ciekawe, w Gruzji już wyszło na DVD? :lol:

 

Adjara TV cieszy się popularnością ze względu na emisję wielu premier i nowości filmowych. Wykaz na najbliższy tydzień można znaleźć na forum w temacie Filmy na kanałach ros-ukr.

viewtopic.php?f=12&t=132&st=0&sk=t&sd=a&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dowiedziałem się, że Canal+ stracił prawa do filmów z Paramouta i Dream Worksa - zadawałem sobie pytanie dlaczego? Przecież Canal+ spokjnie mógł przedłużyć umowy. Zastanawiałem się czy był to może błąd któregoś z szefów, czy może ITI oferowała więcej kasy wytwórnim. Teraz jednak jestem prawie pewny że było to celowe posunięcie. Po prostu Canal+ uruchomi Vod(oferujący filmy m.in. z tych dwóch wytwórni) i będzie pompował więcej kasy ze swoich abonentów. Aby zobaczyć wszystkie największe hity będzie trzeba mieć kanały Canal+ oraz dodatkowo płacić za filmy z Vod. C+będzie miał dzięki temu większe zyski.

 

Ps.Oni wiedzą jak wyciągnąć od nas jak najwięcej kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cytat z wczorajszej Gazety Wyborczej.

 

"Straciliśmy jedynie kontrakt z Paramount Pictures. Jeśli chodzi o DreamWorks, to nasza umowa z tym studiem nie była zawarta na konkretne lata, lecz na konkretną liczbę filmów i wciąż obowiązuje. Produkcje DreamWorks będą obecne w Canal+ jeszcze w latach 2009 i 2010 - wyjaśnia Gazecie Wyborczej Jean-Noël Tronc, szef rady nadzorczej spółki Canal+ Cyfrowy.

Jean-Noël Tronc zapewnia, że Canal+ poprawia ofertę programową i podpisuje nowe umowy z wytwórniami filmowymi, m.in. przedłużono kontrakty z 20th Century Fox i Universal Studios."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...