Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem do BOKu->Oferta programowa, poprzez formularz kontaktowy Cyfry+ odnosnie przejecia praw przez n. Wyrazilem swoje niezadowolenie z obecnej polityki CANAL+/CYFRY+ i utracenia licencji na filmy Paramount/Dreamworks. Stwierdzilem, ze zrezygnuje ze swojego prestizowego pakietu Cyfry+ jesli produkcji tychze wytworni nie bede mogl ogladac nadal w ofercie Cyfry+.

 

Myslalem, ze chociaz odpisza uzywajac opcji "kopiuj/wklej" komunikatem prasowym, ktory wydali po konferencji "n" - bo nie liczylem na zindywidualizowaną odpowiedz, ani tez na jakies konkrety i zapewnienie, ze chociaz staraja sie zrobic cos w tej sprawie... Bylo gorzej... dostalem standardowa odpowiedz, ze dziekuja za uwagi, ktore sa cenne przy tworzeniu oferty Cyfry+ i, ze na pewno przekaza je do osob odpowiedzialnych... [czyt. wiadomosc juz wyladowala w koszu] :/

 

No niech spia dalej... obudza sie zapewne jak juz bedzie za pozno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym do artykułu Z.Romantica w C+ n Mediach2 znalazłem taki dopisek

Kolejne nowości w cyfrze to:

TVP HD

History Channel HD

MTV HD

Showtime HD

Romantica SD

Filmbox Famili SD

Travel Channel SD

i jedna niespodzianka.

lucius, wczoraj o 23:15 (83.7.74.---)

Ciekawe czy to nasz Lucius czy ktoś się podszywa.Bo nigdzie Lucius@ nie za bardzo zdradzał tych nowinek.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie ile razy pode mnie się jakieś kmiotki podszywały... Raz nawet sprawa w sądzie mi się marzyła, ale gość zmądrzał... Nie ma co dyskutować o tych bredniach z media2.pl - serwis jest OK, ale ten komentarz to zwykła głupota :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo N-tka sapała i była pewna że u niej będzie ekstraklasa... i co?? poczekamy i zobaczymy.

 

N-ka i C+ filami się zrównały,ale sportem nadal C+ przewyzsza pozostałych, więc C+ jest i tak do przodu!!

Nie masz oczywiście na myśli marnej ligi polskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taka marna to dlaczego wszyscy o niej myślą, wszyscy o niej mówią i piszą i wszyscy jej pragną. Świadczą o tym posty z tematów o przetargu ;).

Jest to po prostu nasza liga i wszyscy chcą ją mieć (oczywiście wszyscy, którzy interesują się kopaną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym negatywnym (ad hoc!), podejściem do ekstraklasy nie należy zbytnio przesadzać! Jakby nie patrzeć, to właśnie piłka nożna wywołuje największe emocje sportowe nad Wisłą! A w kontekście Euro2012, zainteresowanie nią jeszcze wzrośnie...

 

p.s. dzięki uprzejmości serwisu media2, mój-nie mój post został skasowany. Dziękuję :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pozdrawiam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post, chociaż śledzę to forum już dłuższy czas.Myślę ,że Canal + przeżyje trzęsienia ziemi, ale chyba wierchowka Canalu jest w niezłym szoku skoro mimo zapowiedzi newsów prasowych w dn. 04.09. awizowanych przez kilku kolegów i tu do niczego takiego nie doszło. Czyli jednak spóźnione reakcje na działania n-ki i jeszcze chyba niewiele nowego do zaoferowania- przynajmniej ja na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYREKTOR PROGRAMOWA CYFRY + O UMOWACH Z DREAMWORKS I PARAMOUNT PICTURES

 

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do Państwa wątku na Forum dotyczącego kontraktów Canal+ z wytwórniami Paramount Pictures i DreamWorks pragnę odpowiedzieć i wyjaśnić, co następuje:

 

Kontrakt CANAL+ z DreamWorks nie wygasł. W ciągu najbliższych 2 lat obejrzycie Państwo największe hity tej wytworni. W przyszłym roku na antenie CANAL+ pojawią się między innymi takie produkcje, jak np. "Kung Fu Panda" czy "Film o pszczołach", które osiągnęły wielki sukces kinowy w ostatnich miesiącach. A już we wrześniu tego roku najnowszego „Shreka”. Obowiązująca wciąż umowa gwarantuje, że w 2009 roku tylko w CANAL+ znają się wszystkie nowości DreamWorks a nasi abonenci obejrzą je jako emisje premierowe w Polsce. Także w 2010 roku Canal+ będzie pokazywać premiery na wyłączność. Licencja do ostatniego filmu z oferty DreamWorks wygasa dopiero w 2011. Inne stacje mają prawo do pokazywania filmów, ale nie premierowych.

 

Kontrakt z Paramount Pictures nie został przedłużony. Proponowana oferta nie była ekonomicznie uzasadniona a jej brak w żaden sposób nie uszczupli katalogu premierowych hitów CANAL+, który już teraz jest zabezpieczony na cały 2009 rok i dłużej. Jednak nasza współpraca z Paramount Pictures nie została rozwiązana. O nowościach w tej kwestii będziemy Państwa juz wkrótce informować.

 

Jednocześnie pragniemy podkreślić, ze dzięki długotrwałym umowom z 20th Century Fox, Universal Studios i DreamWorks oraz współpracy z wieloma dystrybutorami niezależnymi, CANAL+ pokazuje największe hity filmowe już w rok po premierze kinowej. Filmy zagraniczne emitowane są w różnych wersjach: z lektorem lub z napisami. Od 1 września wszystkie filmy na antenie CANAL+ emitowane są w formacie panoramicznym.

 

Już wkrótce powiadomimy Państwa o naszych nowych propozycjach filmowych.

Z poważaniem,

Beata Ryczkowska

Dyrektor Pionu Programowego CANAL+ Cyfrowy

http://www.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać kto jest bliżej prawdy i na pewno nie jest to N-ka. Czytaliscie odp. Cyfry o umowach?

http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosc ... 91263.html

 

Wychodzi na to, ze N-ka nieźle klamie i nagina fakty. Nie ma sie co podniecac ich obietnicami.

Juz dawno chwalili sie, ze beda miec 500 tys. abonentow, a zawiesili sie na 300. Chyba trzeba ich slowa traktowac lekko, bo nie maja nic wspolnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie oświadczenia pani dyrektor programowej na temat oferty filmowej - przedłużenie umowy z Paramount Pictures cytuję: "nie było ekonomicznie uzasadnione" :?::!:

Ale słone przepłacanie za skorumpowaną Ekstraklasę to już było uzasadnione :?::!:

 

Mam sport w Canal+, za przeproszeniem, w głębokim poważaniu - mam pakiet prestiżowy/Canal+ wyłącznie, żeby posiadać dostęp do kompletnej oferty filmowej premium..

 

Moim zdaniem warto było zapłacić więcej za możliwość pokazywania nadal filmów wytwórni Paramount, aniżeli za polituj się boże, polską ligę... Do tej pory, głównym atutem Cyfry+ było to, że w ofercie posiadała wszystkie kanały filmowe premium, które zapewniały dostęp do wszystkich produkcji głównych wytwórni filmowych w USA....

 

A zresztą teraz wszystkie komentarze ze strony Canal+ dotyczące Paramount Pictures będą próbowały robić dobrą minę do złej gry... bo cóż innego można teraz zrobić, jak już wszystko przysłowiowo zostało pozamiatane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać kto jest bliżej prawdy i na pewno nie jest to N-ka. Czytaliscie odp. Cyfry o umowach?

http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosc ... 91263.html

 

Wychodzi na to, ze N-ka nieźle klamie i nagina fakty. Nie ma sie co podniecac ich obietnicami.

Juz dawno chwalili sie, ze beda miec 500 tys. abonentow, a zawiesili sie na 300. Chyba trzeba ich slowa traktowac lekko, bo nie maja nic wspolnego z rzeczywistością.

 

Nikt nie kłamie, a nabrałeś się tylko na umiejętnie napisany news C+, N ma prawa do filmów od Dreamworks, których premiera kinowa będzie miała miejsce w 2009r. i później, Canal+ będzie do 2010 roku pokazywał filmy, których premiera miała miejsce przed 2009 rokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jedni płaczą za filmami, inni za sportem, jeszcze inni marudzą by pomarudzić. Fakt jest jeden: za dużo platform, za dużo kanałów. Rozbity na drobne części rynek praw. Kanały w większości marnej jakości programowej i technicznej. Niech się łączą, zaoferują coś na poziomie. A tak na koniec wszystkim marudom ( w tym mi ) nie ma przymusu posiadania C+, można wybrać dowolną ofertę, z dowolnej platformy:-):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać kto jest bliżej prawdy i na pewno nie jest to N-ka. Czytaliscie odp. Cyfry o umowach?

http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosc ... 91263.html

 

Wychodzi na to, ze N-ka nieźle klamie i nagina fakty. Nie ma sie co podniecac ich obietnicami.

Juz dawno chwalili sie, ze beda miec 500 tys. abonentow, a zawiesili sie na 300. Chyba trzeba ich slowa traktowac lekko, bo nie maja nic wspolnego z rzeczywistością.

 

Jakoś nie widzę żadnego kłamstwa - przecież n'ka pisała, że będzie pokazywała filmy z 2009r.i wyżej - gdzie tu kłamstwo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie jak ktos robi ze mnie idiote. C+ powinna przestac sie osmieszac, ma wiele wspanialych praw, powinna sie nimi chwalic i bic w piersi, ze stracila czesc z nich. Probuje robic wode z mozgu, jednak zapomina, ze po drugiej stronie sa rowniez ludzie co potrafia czytac ze zrozumieniem.

 

Stracili prawa od 2009 r. beda pokazywac filmy z 2008 az do 2011 i chwala im za to. N-ka bedzie dawala nowosci, oni starsze pozycje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, ze prawda jest po środku - Cyfra odpuściła Paramount i n-ka, żeby podnieść jakość swojej oferty kupiła ich filmy nie patrząc na koszta. A żeby pokazać, że ich oferta będzie jeszcze bogatsza to dołożyli jeszcze Dreamworks, który być moze za 2 lata kupią jeśli przebiją ofertę Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...